Opinie o Global Business w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Global Business. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Global Business o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Business w Bydgoszcz

Andrzej Nowy wpis

@Pytanie również mnie interesuje odpowiedź na to pytanie

Meluzyba Nowy wpis

Forma, która o rynku B2B ma słabe pojęcie. Sprzedaż na poziomie prawie zera. Konsultanci z dłuższym stażem zrozumiali, właszcza jeden, bo robi sprzedaż. Mały zespół, co nie widział na oczy call center dużego i tamtej pracy. Zwolnienie w trakcie szkolenia, bez szansy na kolejne dni, by się wykazać. Niepewność, czy kasa będzie wypłacona za pracę, bo wpisane w umowę, że miesiąc po ostatnim dniu szkolenia. PIP powinna się temu przyjrzeć, bo stawka godzinowa to 13 zł a powinno być 13,70. Jedyna pozytywna osoba Pani od HR, ceni swój czas, zawsze uśmiechnięta i skora do pomocy. Moje sugestie dla Global Business: Niech umowa szkoleniowa nie będzie ludziom przerwana a płatność zaraz po zakończeniu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić nastawienie do nowych pracowników

Meluzyba Nowy wpis
@Meluzyba

Po zwolnieniu danej osoby pracownicy omawiają jaka była i co źle robiła, bardzo niemiłe zachowanie.

Czarek Nowy wpis

Jaką macie atmosferę w firmie? Może dowiem się jakie są widełki płacowe?

Nick.1

Jak oceniacie obecnie pracę w global bussines? Warto tam zacząć pracę? Ktoś z was ma tam umowę o pracę czy tylko zlecenie? Pieniążki się zgadzają? ???? Pzdr

@Nick.1

tak jak pisałam ostatnio, praca fajna, umowa legalna, kasa na czas

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Global Business? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Gutek

tak, na chwilę obecną widziałem ogłoszenie, że szukają wyślij cvke :)

Aneta

@Czarek, dziękuję Ci za Twoją wyczerpującą opinię. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Dzięki niej z chęcią podchodzi się do swoich obowiązków. Piszesz, że do podstawy pensji możesz dorobić premiami i konkursami. To bardzo motywujące dla pracownika. Dodaj jeszcze, czy obejmuje Cię pakiet socjalny i inne bonusy pozapłacowe? Czy inni pracownicy myślą o pracy w firmie podobnie do Czarka? Zachęcam was do zostawiania swoich opinii.

Aneta

@Czarek, czy to także Twoja opinia? Jeśli pracujesz w firmie dodaj jakie stanowisko zajmujesz i określ zakres swoich obowiązków. Czy kwalifikacje, których pracodawca wymaga mają odzwierciedlenie w wynagrodzeniu? @kalie, czy mogłabyś rozwinąć swoja opinię i dodać trochę konkretów? Może o atmosferze w pracy i relacjach pracownik-pracodawca? @babuszka, z Twojej wypowiedzi wynika, że pakiet socjalny nie obejmuje prywatnej opieki zdrowotnej, ale Ci to nie przeszkadza. Czy mogłabyś napisać o ewentualnych bonusach, takich jak premie, czy szkolenia? Wasze obiektywne opinie o firmie są bardzo ważne. Powodują, że przyszły pracownik może wyrobić sobie zdanie o pracy i pracodawcy i sam zdecydować czy wiązać swoja przyszłość z firmą czy nie.

Czarek
@Aneta

@Aneta :) fajnie, że pytasz, z przyjemnością po krótce Ci opowiem, a co warto o tym mówić, a ja jestem taki, że mówię co myślę. Jestem doradcą i tak pracuje tam od marca 2017 tak więc sporo mogłem sobie już zaobserwować na stanowisku doradcy. To co było ustalane jeszcze przy podpisywaniu warunków zgadzam się w rzeczywistości a to moim zdaniem mega ważne tym bardziej w tych czasach. I z konkursów i premii można wyciągnąć fajną sumkę do podstawy tak więc mi to pasuje, dobre jest to, że taki tutaj standardzik, a w innych firmach z tego co wiem nie ma to ta dodatkowa kasa z premii drugi raz w miesiącu skórę ratuje przynajmniej mi jako gamerowi a wejdzie jakiś nowy dodatek do strzelanki :D Genialne są też te szybsze wyjścia- nie dość, że zarabiam kase, wypłacają mi jakbym sobie siedział cały dzień a ja chill na balkonie- żyć nie umierać ;) Ekipa zgrana (mówiąc tu o wszystkich, nie tylko ludkach z sali) tak więc o tyle dobrze, że nie ma zgrzytów, kumplujemy się w pracy i poza nią a atmosfera przynajmniej dla mnie jest mega ważna żeby nie było, że ktoś ślęczy nad Tobą i wysyła negatywne wibracje- nie lubię toksycznych ludków- tu na szczęście ich nie ma :D A no i to jest najlepsze, że nie miałem zbytniego doświadczenia, a wyuczyli mnie na szkoleniu wstępnym, potem podłapałem w mig i teraz dobrze mi to idzie i mało tego ja to lubię :P

bufallo

Powiedzcie czy tam sie liczy czasy połączeń???? Pracuje w call center i zastanawiam się nad zmianą bo ucinaja mi premie nawet jak braknie mi 5 minut do czasu polaczeń, który karzą osiągnąc. Ale jesli tu jest tak samo to się nie bede pchać.

rokitka
@bufallo

właśnie to też fajne że nie liczą :)

kalie

100% na tak

Czarek

Dla mnie jest ważne , że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Aneta

@babuszka bardzo Ci dziękuję za wszystkie informacje. Brzmi to naprawdę bardzo zachęcająco. Możesz jeszcze podpowiedzieć mi, czy Global Business zapewnia swoim pracownikom również socjal w postaci prywatnej opieki zdrowotnej? To dla wielu osób poszukujących pracę, bardzo duży atut zatrudnienia. Szczególnie w dzisiejszych czasach.

@Aneta

z tego co wiem takim bonusów nie ma, ale szczerze mówiąc dla mnie np to nigdy nie było przeszkodą

Aneta

@babuszka a możesz napisać, co dokładniej powoduje, że masz tak pozytywne nastawienie do pracy w Global Business? Dla osób poszukujących pracę (w tym pewnie również dla @Filip) to szczegóły zatrudnienia stanowią zagadnienie kluczowe. Na jakim stanowisku pracujesz w firmie? Czy przez ten rok Twoje warunki zatrudnienia uległy poprawie?

@Aneta

Zdecydowanie, zarówno warunki zatrudnienia, jak i atmosfera. Pieniądze zawsze na czas, prowizję. Atmosfera, taka, w której się nie czuje jak pracownik pracodawca; tylko wszyscy na tym samym poziomie. Gry, konkursy, szybsze wyjścia, śniadania co poniedziałek. To wszystko wpływa na to, że chce się tu pracować. Jeżeli chodzi o warunki- wiadomo są to rzeczy, które są w umowie, które są objęte ustawą to też nie mogą wiesz być przekazywane osobom trzecim. Ale rekruter wszystko podczas rozmowy wyjaśnia i zgadza się na umowie ;) Jak chcesz to aplikuj, sama ocenisz Aneta, może będziemy miały okazję się poznać :) Zobaczysz, że nie będziesz tej decyzji żałować, ale wiadomo musisz pokazać, że chcesz pracować, ale to nie jest firma, inna niż z tej branż, nie ma rotacji, tabelek, wyliczania każdego połączenia, tu serio liczy się człowiek. Inaczej tak długo bym tu nie była.

Filip

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Jaka macie atmosferę, aplikować?

@Filip

I dobrze słyszałeś, aplikuj. Ja jestem tu już ponad rok i nie mam zamiaru odchodzić, z resztą jest więcej takich osób. Podeślij do rekrutacji CV ke, przyjdziesz, pogadasz, na pewno się pozytywnie zaskoczysz :) Fajnie będzie mieć nowego kolegę w zespole

Zdziwiona

Co Ty piszesz za bzdury? Firma na dobym poziomie atmosfera I prezes bez zarzutu, zawsze pomoga. Pieniadze zawsze sie zgadzaja tyle, ze faktycznie jesli komus nie chce sie pracować tylko wiecznie nadasany I nie przyjmuje wiedzy to potem tak moze opowiadac

ZzZzZz

Firma na poziomie,Szef z ludzkim podejściem do pracowników, każdy dba o dobra atmosferę, pomocni ludzie, wypłaty zawsze na czas. Gorąco polecam :)

Echolllxd

Moim zdaniem całkiem fajnie, kasa na koncie, prowizje na koniec miecha jeszcze dodatkowo, atmosfera luzik ;) pozdro dla ekipy

Stefan

Umowa jest na jaki okres czasu? Czy jest realna możliwość uzyskania umowy o pracę ? Czy to prawda, że dopiero po zrobieniu paru zamówień dostaje się premie?

@Stefan

no wiesz @stefan - tematy umowy i prowizji to nie jest kwestia na forum ;) ja na pewno nie narzekałam

velasqez
@Stefan

no ja też nie :P

aśka_baśka

Fajnie mi się tu pracowało ;) szkoda, że musiałam się przeprowadzić :(

rokitka

Wg mnie fajna praca, atmosfera+, kasa+, poziom+; 100% na tak

Katarzyna

Global Business to fajna firma. Dobrze mi się tu pracuje być może dlatego, że lubię swoją pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Business - Bydgoszcz

Global Business
2.4/5 Na podstawie 79 ocen.

Global Business