VISIDE SP Z O.O

Kraków

Opinie o VISIDE SP Z O.O

anonim 2010-03-19 10:54:34
Oszuści!!!!
Wykorzystują ludzi wcale im za to nie płaca
anonim 2010-03-20 14:30:05
No to widze ze nie jestem w tym odosobniona;/ Cóz firma bankrutujke, a jezeli jeszcze nie to bedzie, no tak tego nie mozna zostawic:) Juz sie o to postaram:] Pozdrawiam Firme
anonim 2010-05-20 21:35:04
Bzdury ,bzdury i jeszcze raz bzdury... ja tam pracowalemem i wcale nie jest zle jak ktos pracuje solidnie to dobre pieniadze moze zarobic.
anonim 2010-05-22 17:49:43
Każdy w tej firmie pracował solidnie, tylko, że pieniądze brali dla siebie właściciele, a pracownikom ani grosza. żadnych składek do ZUS-u, podatków nie opłacali. Sami oszuści tylko dużo obiecują, w opowiadaniu bajek są świetni.
LUDZIE UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ!!!!!
takie tam 2010-05-23 22:19:51
solidnie, mozna najwiecej umówic spotkan i co zadnych obiecanych premi, za nocki nic,m za umowy nic;/ a za kazda godzinke która kogos nie było wszysctko odliczali, pitu nie ma bo z urzedem skarbowym sie nie rozliczaja.. na czarno.. umowy na 50zł dają;/ Oszusci, jeszcze raz oszusci.. teraz to chyba 5 zł za godzine a do tego wypłaty 2 miesiace po
Lilka 2010-06-15 22:47:27
Zgadzam sie w pelni z przedmówcami, nie placą za nic. Ani za wypracowane godziny ani za umowy które się podpisze, od 2 miesięcy czekam na pieniądze a kiedy się o nie upominam to jeszcze się zjeb.. dostaje za to że sie upomina o kase. UWAGA na tą firmę, szkodą waszych nerów i czasu na to...Pozdrawiam
VVVVVVV 2010-06-24 21:02:14
Zgadzam się z wszystkimi ,firma nie wypłacalna na pieniądze czekałam 2 msc a i tak zostałam oszukana.Szef nie dba o swoich pracowników,obiecuje cuda a w rezultacje to jeden syf. Szkoda czasu marnować na tą firmę.
qqqu 2016-04-22 09:30:48
tyle sie szczątkowo dowiedziałam że zajmują się telemarketingiem ale nic więcej o nich nie wiadomo, nawet w krsie ich nie mogę odszukać - czy oni iostnieją nadal?
Zostaw swoją opinię o VISIDE SP Z O.O - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VISIDE SP Z O.O