Opinie o Iwomar Marek Godlewski w Długołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Iwomar Marek Godlewski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Iwomar Marek Godlewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwomar Marek Godlewski w Długołęka

Mariusz Nowy wpis

Profesjonalny serwis, wysoka jakość obsługi i pracy. Fachowe doradztwo. Od 4 lat zmieniam opony tylko tutaj. Cena jest adekwatna do usług - mówię to jako zadowolony klient.

Barbara Nowy wpis
@Mariusz

To rzeczywiście musisz być zadowolony :) A długo trwa taka usługa? Zmieniają opony od ręki czy trzeba się umawiać wcześniej?

Mariusz Nowy wpis
@Barbara

@Barbara - umawia się zawsze na konkretną godzinę i usługa trwa w zależności od tego co jest robione. Od ręki raczej jest ciężko, chyba że chodzi o zostawienie np. koła do naprawy. A tak to zawsze szybko się uwijają.

Renata Nowy wpis

Trzeba się jakos specjalnie znać na oponach do pracy tam? Chyba to jest dosyć proste, kobieta mogłaby tam pracować?? ;)

Robert ze wsi obok

Wiele felg i opon Pan Marek i ekipa mi już wymienili. ceny adekwatne do jakości miejsca. :czysto, tv, kawa, gazetki, toaleta i fachowe doradztwo jak coś nie tak. ja polecam i wrócę.

mer-pol

W dniu dzisiejszym dokonałem wymiany opon w samochodzie FORD KUGA Od lat wymieniam opony , ale dzisiejsza cena usługi mnie przerosła. Wymiana 4 szt. opon z letnich na zimowe plus wymiana 3 nakrętek o których nie zostałem poinformowany przed wymianą kwota 197,00 zł. Lekka Przesada !!! Taką samą wymianę można dokonać za połowę ceny w Psarach firma Auto DOM Nie polecam.

marko
@mer-pol

szanowny panie jeśli kwota nie była jasna dla pana trzeba było ustalić to przed wymianą opon a dodatkowo cennik wisiał tuż przed panem wpoczekalni ,porównuje pan nasz profesjonalny serwis który pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie na świecie Hunter oraz wyspecjalizowanych fachowcach do garażu z którego trafił pan do nas z mega brudnymi oponami- u nas miał pan umyte z uszkodzonymi gwintami i nakrętkami wszystko panu ponaprawialiśmy umyliśmy i spakowaliśmy opony oraz wymieniliśmy zawory . Znaczna część tej kwoty to poprawki po fachowcach których to pan poleca więc kwota którą pan zapłacił w poprzedniej firmie jest i tak za wysoka za popsute gwinty oraz nakrętki na osi tylnej koła też były niewyważone resztę proszę podsumować sobie według własnego poziomu myślenia który chyba jest zaślepiony niską ceną za poprzednią wymianę opon .Życzę powodzenia .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Iwomar Marek Godlewski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Sąsiad

Jestem klientem Iwomaru już kilka lat, obsługa perfekcyjna, terminy napraw wymiany można elastycznie i nieodlegle ustalić, klient nie jest intruzem lecz traktowany z szacunkiem, a przede wszystkim fachowa pomoc techniczna. Pozdrawiam Moje sugestie dla Iwomar Marek Godlewski: Tak trzymać i nie odpuszczać.

admin

Jakie emocje budzi w tobie Iwomar ? Czy jesteś zadowolony zpracy w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Iwomar Marek Godlewski - Długołęka

Iwomar Marek Godlewski
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wrocławska 13B
    55-095 Długołęka