Opinie o PKS Grodzisk Mazowiecki w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PKS Grodzisk Mazowiecki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PKS Grodzisk Mazowiecki o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKS Grodzisk Mazowiecki w Grodzisk Mazowiecki

Piotrt

Witam Czy w PKS Grodzisk Mazowiecki można pracować tylko na jedną zmianę?

Siema, pytanie mam, u was dziadki nadal mają jedną linię i zawsze tą samą brygadę? Np. 256?

KULFON z Łomży

pewnie tak bo to jest firma jedyna gdzie zatrudnia emerytów nie warzne ze nie widzi i głuchy jest ale ma lejce

@KULFON z Łomży

Ty, ja kiedyś jechałem tą waszą linią 256 i był objazd bo wypadek czy coś. Dziadek za fajerą nic nie ogarniał, był przerażony że jedzie trasą objazdową, nie wiedział co trzeba robić przy objeździe, ludzie naciskają STOP, a on mija przystanek (no bo przecież tam nie ma napisane "256"), drą się żeby stanął, a on dalej ciśnie.... Widziałem strach w jego oczach... i wtedy dla własnego bezpieczeństwa wysiadłem. Oczywiście nie tam gdzie chciałem, bo się nie zatrzymał mimo "STOPU" (jeszcze to był objazd). Przyklejcie gdzieś w kabinie instrukcję jak postępować w czasie objazdu, może to pomoże. No i oczywiście w sterowniku nie było że trasa zmieniona, lektor napierdziela przystanki których nie ma... Pozdro, kierowca innego przewoźnika.

KULFON z Łomży

to jest karna zajezdnia musisz odbyć kare i dopiero wrócisz do swojej poprzedniej firmy

KULFON z Łomży

to się nie dziw ze tam pracują tacy kierowcy

Napęd Quattro

Chłopie zwróć uwagę na te gęby z tej linii (Ukraina) nie pojadą za Wisłę bo nie wiedzą nawet gdzie ulica Marszałkowska.

@KULFON z Łomży

panowie kierowcy z pks grodzisk pewnie znów kasy na koncie niema

@KULFON z Łomży

ludzie odradzam prace w pks nawet wynagrodzenie niema na czas

Papa Sam 8

Wszyscy kierowcy mają stałe linie - oczywiście te najlepsze .

@Papa Sam 8

Bo Zalewskiemu nogi myją

@KULFON z Łomży

Nie słuchajcie tego kulfona z lomzy to kochanek Pana dyrektora z pksu czysta (usunięte przez administratora) pisze to co mu karza bo ma z tego profity to totalny (usunięte przez administratora) który ma poważny problem psychiczny do tego stary (usunięte przez administratora) cap

Lechu93.. ..

Kulfon wypad na Wschodni tam już polują na ciebie. Chłoptasiu przyjezdny zza Odry.

M.

(Dotyczy nicku Kulfon z Łomży) Mało realne wypowiedzi są pana i raczej jest pan biernym słuchaczem i miernym miłośnikiem tej firmy. Skoro tak narzekasz to wyp.. do swojej Łomży i ciekawe ile tam zarobisz. Praca normalna dla ludzi mało stresujących się (wieczne korki ,ludzie, wyjazdy o 4:00 a nawet wcześniej Zarobić można i ponad 5500 pracując po 6 dni w tyg. I po co te negatywne wpisy ?

@M.

Kulfon już raczej nic tu nie napisze, został dojechany w zajezdni Arrivy na Estrady

@sinbad

nikt mnie nie dojechał na estrady wręcz przeciwnie dostałem podwyżkę nie napisze ile bo sinbad spadł by z krzesła mam grafik i nie muszę się upominać o wolne tak jak to się działo w pks grodz sinbad słyszałem ze tez dostaliście podwyzki 3100 brutto życzę powodzenia w pracy to już ostatni mój wpis pracuj sobie za takie wynagrodzenie jak masz odwagę podaj numer słuzbowy to może pogadamy sobie na pętli

@M.

ODPOWIADAM panu M chwali się pan ze zarobił 5500 jeżeli pracuje się 6 dni w tygodniu autobusem jeździmy po10 h średnio co daje 240h miesięcznie to prawie 80godzin więcej niż norma godzin w miesiącu to czym pan się chwali .JAK zarobi pan to przy nominale godzin to wtedy chyle czoła w pks grodzisk pozdrawiam

Kierowca Autobusu

Rozmowa z chyba kierownikiem Zalewski. Przejrzal prawo jazdy, chwilę pomyślał, jako że było świeże to była jazda autobusem po placu. Dwa kółka po placu i pan z którym jeździłem zaczął już tłumaczyć obsługę autobusu na przystankach otwieranie drzwi itp. do pracy. Potem kierownik opowiedział o stawkach i skierował na egzamin do ZTM.

Ważne żeby było prawo jazdy, kierowców brak.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Zuza

Jechałam autobusem a pan powiedział że coś ma do załatwienia i dalej mnie nie może podwieźć zostało mi ponad 1km do przystanku żenada

Adam z konkurencji

Chciałem się zapytać jak wyglądają warunki pracy ,taboru jaką umowę i na ile się dostaje (czas nieokreślony) w PKS G. Słyszałem na ekspedycji od kierowcy, że praca jest mniej stresująca niż w MZA Jest możliwość jeździć na jednej ? Czy są możliwości mieć wolne soboty ,niedziele ? Czy pojazdy są ubezpieczone od kolizji ? Podobno plusem są dyspozytorzy tak? Jaka jest dawana stawka godz w 22r Czy ktoś wypowie się na ten temat ……….?

Mario6202
@Adam z konkurencji

Nie wiem dla zego o to pytasz na tym portalu.? Tu wystawiamy opinie. Tego typu informacje otrzymasz bezpo#rednio u źródła czyli w firmie. Jest taka osoba jak Dyrektor Zalewski na Klementowickiej w Warszawie. Wszystko o czym piszesz jest zgodne z Twoimi informacjami, resztę dowiesz przyjeżdżając pod wskazany adres.

@Adam z konkurencji

przeczytaj opinie i sam podejmij decyzje tam jest duża rotacja kierowców 2870 brutto i 1300 zl nagrody i tak cześć ci zabiorą

2870 BRUTTO 1300 NAGRODY KTURĄ I TAK CI POMNIEJSZA 240 ZA PRANIE

Obama
@Adam z konkurencji

Kolego wszelkich informacji dowiesz się na Klementowickiej w biurze dyrektora. Z konkurencji to skąd ? Ariva współczuje. U nas żaden zarobek za wstawanie o 2:30 i harówa po 10 godz . Obecnie jak pójdziesz dwa dni z wolnego to 5000 powinieneś szarpnąć . O sobotach ,niedzielach zapomnij tylko dla wybrańców co drugi pracujący Za kolizje tracisz cała premie Co do dyspozytorów to ok. Przemyśl zanim zmienisz bo zamienił Stryjek z siekierki na kijek .

@Obama

UL KLEMENTOWICKA TAM JEST ZJEZDNIA AUTOBUSOWA GZIE KIEROWCY OD PONAD ROKU NIE WIDZIELI GRAFIKÓW A WOLNE PO 5 DNIACH ALBO 6 DAJE JAŚNIE PAN DYSPOZYTOR LUDZIE ODRADZAM PRACE TAM

Kochanka Kulfonica

Ty stary pydrylu ja jestem światowej slawy kierwca znanym na całym świecie A Ty jesteś njikim nie krytykuj najlepszej firmy autobusowej w całej Warszawie zarobki od 5 tyś wzwyż tam som nje (usunięte przez administratora) głupot bo klamierz ludzi tu polecam pracę w tej firmie każdemu

KULFON z Łomży

ty chamie nie skrobany buraku cukrowy naucz SIE POPRAWNEJ PISOWNI NIE PRZYNOŚ WSTYDU KIEROWCĄ PROPONUJE ZAPISAĆ SIE DO SZKOŁY PEWNIE LATAŁEŚ ZA KROWAMI PO ŁĄCE I NIE BYŁO CZASU NA NAUKE ZEBY NIE PKS TO WARSZAWE WIDZIAŁ BYŚ NA FOTOGRAFI

@Kochanka Kulfonica

świnio pasie napisz z jakiej dziury przyjechałeś ty światowy kierowco wracasz pewnie do domu jak masz wolne i chwalisz się ze jesteś kierowcą w stolicy pochwal się w jakich warunkach mieszkasz w hotelu na KLEMENTOWICKIEI ZRUB FOTKI I WYSLIJ NA FB NIECH SIE INNI TEŻ POŚMIEJĄ

@KULFON z Łomży

Ty hlopku roztropku ze słomom w butah ja jestem super kierowcom światowej slawy w największej firmie autobusowej i zarabiam 6 tys miesiecznie A Ty 2 tysionce przy 250 godzinach ile ci Pan zaleski kaszy dołożył do pensji bys tu tak ludzi kłamał i pisał bzdury typowy kulfon (usunięte przez administratora) z lomzy z cjebje i dziadzisko stare smjwrdzonce

@Kochanka Kulfonica

ty (usunięte przez administratora) jak możesz zarobić 6 tyś przy stawce17zł brutto ile ty godzin przepracowałeś pochwal się dlaczego oszukujesz i nieprawdę piszesz pochwal się pewnie mieszkasz w hotelu

Boloolo

To mało ja za 240 g wziąłem 4860 na rękę .

@Boloolo

Jest duży problem bo nie chodziłeś do szkoły i nie zdajesz sobie sprawy albo jesteś ograniczony że te 240 godz za które tak się chwalisz to jest prawie Półtora miesiąca pracy w miesiąca reasumując 1 i 1/2 etatu to już zalatuje (usunięte przez administratora) niewolniczej

@KULFON z Łomży

jak tam panowie kierowcy z grodziska dalej pracujecie za 12,50 niech się kturyś odezwie

@KULFON z Łomży

Polszczyzny się najpierw naucz tłuczku bez szkoły, a potem możesz zacząć dowcipkować.

Dom
@Boloolo

A to dużo ??? za 240 g jesteś g……

@sinbad

będziesz miał odwagę podać stawkę godzinową

POMYLIŁEM SIE NIE POLIGLOTA A LINGWISTA

@KULFON z Łomży

Pomylił się to twój ojciec, że coś takiego jak ty dopuścił do funkcjonowania między ludżmi

@sinbad

widzę ze nie masz odwagi podać stawki godzinowej panie kuntakinte jakie stanowisko tam piastujesz

Kamila
@KULFON z Łomży

Ej no Panowie, ale po co te kłótnie od razu. ;) I co dowiedziałeś się może u innego źródła czy ostateczne się nie przyzna do piastowania?

@Kamila

tak panowie kierowcy za luty za przepracowane 180 h dostali wynagrodzenie średnio po 3300 kto tam pracuje to chyba zakład pracy chronionej na czele z panem kuntakinte bo do tej pory nie odważył podać stawki zaszeregowania

@KULFON z Łomży

jak można pracować po niżej najniższej krajowej ludzie gdzie wy macie rozum panie kuntakinte

@sinbad

panie kuntakinte pochwal się ile zarobiłeś w lutym jak masz odwagę i zobaczymy kto tu jest tłuczkiem ja miałem odwagę się zwolnić i zmienić pracodawcę a ty buraku cukrowy będziesz dalej tam pracował za 2800 brutto to jest poniżej najniższej krajowej napisał bym jeszcze moją opinie ale i tak by ja wykreslili

@Kamila

nie dowiedziałem się to jest zajezdnia ludzi ułomnych pracy chronionej zobacz kto tam pracuje kier zwolnieni z mza lub innych firm transportowych albo osoby zasilające emeryci i osoby mieszkające w barakach warszawiacy sie pozwalniali

@sinbad

ja nie dowcipkuje tylko prawdę pisze nieudaczniku życiowy ja się zwolniłem ty będziesz PRACOWAŁ DALEJ W PKS PEWNIE MIESZKASZ W SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH I PRACOWAŁ ZA GŁODOWĄ STAWKE GODZINOWĄ JAKĄ OFERUJE PKS TY ZIEMIAKU KARTOFLANY PRZYPOMINAM BEZMÓZGOWCU ZE NAJNIZSZA STAWKA GODZINOWA WYNOSI 19,70 ATY PRACUJESZ ZA 17 ZŁ BRUTTO TO KTO TU JEST TŁUCZKIEM

KULFON z Łomży

za 12,50 netto to pijany Ukrainiec nie będzie JEŻDZIŁ TACZKĄ PO BUDOWIE ACO DOPIERO AUTOBUSEM

NOCHAL
@KULFON z Łomży

To PRAWDA za 17 zł na godz brutto to jest 12 zł 58 gr netto na rękę to już w Polsce nigdzie nie płacą bo nawet w ochronie stawki godzinowe są większe na rękę ! Co tam za ,,towarzystwo" pracuje ? Czy to jest jakiś Zakład Pracy Chronionej ? że tak dają się kołować

@NOCHAL

Hotel za free +, sloikow, słoniny i kielbasy nawiezie(z lubelskiego, świętokrzyskiego blisko a większość ze wsi z tych rejonów) i tak siedzą "wariaty" lata całe juz.. PKS życie uratowal bo gdyby nie to, to jeden z drugim by widzial Warszawę.. raz w życiu czy dwa albo na pocztówkach.

@KULFON z Łomży

co słychać panowie kierowcy pekaesu dostaliście podwyżkę czy dalej pracujecie z 12 zł dalej was walą na kasę

Tonkiel z Afryki

Jest super ale pensja w styczniu będzie o ok 15 % mniejsza - NOWY ŁAD

KULFON z Łomży

bo to szczera prawda siedzą cicho nic nie mówią i pracują po 240h a grodzisk zadowolony ze ma tak (usunięte przez administratora) kierowców

Merol

Witam . Mam wrażenie ,że niektórym bardzo zależy na złej opinii tej firmy. Sam pracuje tu od kilku wiosen i z pracy ,obecnych autobusów ,traktowania ludzi jestem zadowolony. Firma ma więcej zalet niż minusów. Ponadto nikt na umowie o prace nie zarabia ponad dwóch tysięcy zł. to kompletne bzdury no chyba ,że na umowie zlecenie jako kierowca zasilający który wyjeżdza 100 godz. Ludziska szanujcie swój czas, wypowiedzi i nie piszcie bzdur. POLECAM KAŻDEMU PRACĘ W PKS G. (szczególnie na Klementowickiej)

Dom
@Merol

Nie jesteś Merol a Menelem

@Merol

napisz gdzie przedtem pracowałeś pewnie w MZA I CO ZWOLNILI

Wiecie, czy PKS Grodzisk Mazowiecki udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Haker

UWAGA! Te pytanie jest tak durne, że prawdopodobnie jest od BOTA. Nie odpowiadać!

Bbbb

Tak. Udostępnia też monitor, szybki internet, kierownicę do komputera i aplikacje "Kierowca_PKS_G.M." aby można było zdalnie sterować autobus.

mlody 2021

ja bym chcial aby ten przewoznik pks grodzisk mazowiecki uruchomil nowa Linie L 29 ztm od warszawy do gminy kampinos autobusy komunikacji miejskiej ztm dla pasarzerow i turystow chcacych dojechac do kampinosu z warszawy nawet chcacych dojechac nawet , ostatnio wybrali sie turyscji z mazowsza wschodniego i podlasia na wycjeczke do gminy kampinos i muzeum przyrodnictwa prowadzacego przez mysliwskie kolo w gminie kampinos nie dojechali zostali szcerym polu pozostawieni poza gmina Leszno kolo blonia wyprowadzeni piechota wogule , turysci z mazowsza apeluja o dodatkowe autobusy ztm mza warszawa i pks grodzisk mazowiecki autobusy ztm mza warszawa kursujace codziennie i swieta co 20 minut autobusy wszystkie ztm od warszawy do gminy Kampinos kursowly co 20 minut autobusy ztm mza warszawa jezdzily wszystkie pojazdy autobusow ztm Linia L 29 ztm osiedle gurczewska do gminy kampinos i do gminy Leszno kolo blonia autobusy dodatkowe ztm kursujace wszystkie autobusy i dodatkowa linia ZL 1 ztm i ZK 2 ztm od cmentarza wolskiego do gminy kampinos i gminy Leszno kolo blonia zeby kursowly one codzienie co 20 minut autobusy ztm ...

Waldek z pod Kampinosie
@mlody 2021

Byś napisał 2 zdania poprawnie , krótko i na temat - chciałbyś co 20 min autobus ?

Anton BP.

Bzdury aż (usunięte przez administratora) ściska . Nie pracowali lub pracowali i Wielkie wypowiedzi na temat firmy . Idźcie do ojców za stodołe jeździć jak się tak nie podoba. Praca jak każda trzeba walić kilometry nie robić w (usunięte przez administratora)… nie chorować i kasa jest niekiedy zazwyczaj z dziennym opóźnieniem ale jest ! Chcesz to i 5 kafli zarobisz nikt tu do niczego nie zmusza jak np . Mza i reszty … Ogromny plus to dyspozytorzy którzy są wyrozumiali z resztą gorzej ! BP.

@Anton BP.

za 17 zł brutto tj 12,50 netto(usunięte przez administratora)

Waldek

Stare autobusy z przeciekającym dachem.

Pawłowski M./
@Waldek

Jeżeli dla ciebie Autosan z 1980 roku jest stary to pozdrawiam

Ryba

Chłopie jak takie (usunięte przez administratora) to idź do konkurencji zobaczysz wtedy różnice w pracy i płacy . Tu jesteś w stanie się porozumieć z każdym dyspozytorem który w miarę możliwości ci pomoże . Jak jesteś opierdalaczem masz kolizje korzystasz z L4 to normalna rzecz ,że pieniądze tracisz .

W-R-B-W-A

(usunięte przez administratora) to mało powiedziane jeszcze 5 metrów mułu! Znowu nie można się wypłaty doliczyć! znowu brakuje! Znowu potrącili pieniądze z wypłaty i znowu nie wiadomo za co! Żeby wam w gardle staneło! Nazryjcie się! Trzeba z wami gadać po waszemu już nie będę dzwonił do dyspozytora jak bedzie awaria albo co inne tak tylko przez radyjko! Przez ztm zgłaszamy usterki! I nie da się dojechać kursu. Awaria to awaria. I nie pojade jeszcze jeden kurs jak zmiennika nie będzie tylko radyjko i zgłoszenie ztm żeby dali instruktora bo mam już za duży czas pracy. Nie można jeździć z awariom. Nie będzie odbierania telefonu od dyspozytora w czasie jazdy. To jest zabronione. Po to jest radio ztm rzeby przez nie romawiać. Nie będzie już oszukiwania dla dobra firmy bo dostaje nagrody. Wam nagrody a nam kary? Przebrała się miarka. Jak ja mam mniej to wy tez będziecie mieli mniej zobaczymy jak na tym wyjdziecie!

maskio
@W-R-B-W-A

Nic się tu nie zmieni. Ty jesteś od tyrania i nikt się z Toba w tej firmie nigdy nie będzie liczył. Wielu odeszło i odejdą następni ,nawet za mniejsze pieniądze ale do spokojniejszej pracy. Tutaj podwyżek już nie będzie w obecnej sytuacji, natomiast redukcja płacy bardzo prawdopodobna. Jak zobaczą ,ze bezrobocie gwałtownie wzrosło to wykorzystają ten fakt aby zmniejszyć wynagrodzenia. Kwestia czasu.

Byly kierowca pks bolszewik
@W-R-B-W-A

Widzę, że w tym kurwidolku nic się nie zmieniło :(

gosc xxxx

wrescie ten przewoznik pks grodzisk mazowiecki oglosil bankructwo to koniec przewozow pasarzerskich psk grodzisk maz - starymi rzechami wozili ludzi na mazowszu calym nawet dochodzilo do awarij autobusow scania i porzarow silnikow autobusow - komunikacji miejskiej ztm linij 173 . dobrze ze to koniec tego przewoznika pasarzerskiego pks grodzisk maz na mazowszu , to czas najwyszy upadlosci tego przewoznika autobusowego i komunikacji miejskiej ztm i mpk grodzisk maz na mazowszu , to koniec autobsow starych rzechow jezdzenia na mazowszu i warszawie calej dobrze ze on oglosil upadlosc przewoznik pks grodzisk maz , i chamskich kierowcow i beszczelnoscij kierowcow tego przewoznika pks grodzisk maz , pora bankructwa tego przewoznika pasarzerskiego na mazowszu czas najwyszy upadlosci byl tego pks grodzisk maz na mazowszu w nowym roku 2019 r..

A skąd te info ?

Wacek
@gosc xxxx

PKS na Klementowickiej ma się doskonale, a autobusy są w bardzo dobrym stanie (mają 1,5 roku). Kto Ci te bzdury naopowiadał????

@Wacek

Klementowicka sprzedana. I co ty na to?

re
@Adam

można prosić oficjalne info ?

Art
@Adam

No wlasnie skad info? I komu sprzedana?

Haha
@Art

Luuudzie, przecież widac, że gość piszę jak potłuczony. Śmiechu warte :D. Dziki troll

@gosc xxxx

A po naszemu możesz napisać? Wiem, że polska języka trudna być .... Ale bez przesady, byk w każdym zdaniu? O czymś takim jak składnia nie wspomnę...

PKS Grodzisk Mazowiecki wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Lento.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca.

Nie miły

I będą szukać bo pani pseudodyrektor zwalnia ludzi bo ma widzimisię

Marco

Witam. Staram się o pracę w z PKS Grodzisk. Trzeba najpierw zrobić test. Ktoś coś wie? Jakie pytania?

Stefano
@Marco

Pracowałem tam prawie półtora roku. To ściema z tym testem. Przyjmują każdego. Nawet szkolenia BHP nie będziesz miał bo kadrowa tylko zasugeruje Ci złożenie Twojego podpisu na dokumentach że szkolenie odbyłeś. Jak przeczytasz umowę to walniesz że śmiechu. Treść tak stworzona że nadaje się tylko do Inspekcji Pracy. Dostaniesz ochłap na poziomie 2400. Jak zarobisz z dodatkowymi sobotami i nadgodzinami kwotę 2650 to możesz potraktować to jako sukces. Umowa jest tak skonstruowana że jak weźmiesz jakikolwiek urlop to tracisz wszelkie premie i odbierasz ochłap na poziomie trochę powyżej 2000 zł.. Generalnie mają w głębokiej (usunięte przez administratora) pracownika. Po kilku dniach pracy stwierdziłem że jest to firma dobra dla początkujących kierowców ale po dłuższej obserwacji stwierdziłem że praca u nich grozi wypadkiem ze względu na stan techniczny pojazdów. Tam nawet autobus w czasie przewozu potrafił się doszczętnie spalić. Na szczęście nie było pasażerów. Stan taboru to jest istna masakra. Nie wiem kto przedłuża im przeglądy techniczne ale tym tematem powinna się również zainteresować inspekcja. Kiedy pracowałem zdarzało mi się często wymieniać 2 -3 razy autobus w ciągu dnia ze względu na poważne awarie zagrażające mnie i pasażerom. W zasadzie nie ma się czemu dziwić bo czego można wymagać od autobusu z przebiegiem ponad milion kilometrów. Ostatnio widuję w gminach ościennych parę w miarę nowych ukraińskich Zazów. Za moich czasów też było kilka, zaczęły ulegać częstym defektom i PKS zapychał dziury tym złomem z przebiegiem powyżej miliona kilometrów. Uważam że pomysł zatrudnienia się tam nie był trafiony. Szczerze odradzam Ci zatrudnienie w PKS Grodzisk !

Kierman
@Stefano

Stefano, wyjdź z króliczej nory bo rzeczywistości Ci się już mieszają. Kiedy pracowałeś u Grodzia w Warszawie? Na Scaniach? Jeżeli jest tak słabo z płacami jak piszesz to dlaczego Grodzio nie ma problemów z obsadą (czego nie można napisać o innych ajentach)? Stan techniczny autobusów, weź mnie nie rozśmieszaj - sam zjeżdżałem na diagnostykę z życzenia ZTM. Księżniczki zza fajery płaczą jak sami wyrwą plasticzek od regulacji fotela, albo spryskiwacz krzywo psika. I jaki milion kilometrów jak Solary i MAN-y jeżdżą raptem 3 lata? Nie jest idealnie i zawsze można pomarudzić, ale na tle warszawskiej konkurencji Grodzio niczym nie oddstaje od reszty stawki (no może po za tym, że pracując tutaj nie będziesz musiał walić wspomagaczy, żeby nocami dorabiać na uberku by mieć kasę na paszę).

PKS
@Kierman

Bo jakaś banda desperatów wypisuje bzdury, non stop te same. Jeżeli ktoś jest głupi i tego słucha to pozdrawiam. Że niby autobusy słabe - na dowód jakości wykonania usług dla ZTM proszę sobie przejrzeć statystyki porównawcze przewoźników na www.ztm.waw.pl. PKS Grodzisk jest przez ostatnie dwa lata przedsiębiorstwem które najlepiej wykonuje usługi w Warszawie. I to jest fakt. Inne stwierdzenia osób odnośnie wypłat poniżej 3000 netto. Takich z wypłatą poniżej 3 000 netto to się nie znajdzie. Dziwi mnie że ludzie ulegają marketingowi Arrivy (notabene firmy która w tej chwili wykonuje przewozy najgorzej) i jeżdżą u nich z pół darmo.

bono
@PKS

Zajrzyj do Elbląga .... Wygrali przetarg.... 2500 netto ...to marzenie !!!

Były szofer
@Marco

Jeżeli do komunikacji miejskiej w Warszawie a taką Grodzio onsługuje to jest test w siedzibie ztm na tzw.certyfikat kompetemcji zawaodowych spdawdzający znajomość topografii i przepisów porządkowych w komunikacji miejskiej Warszawy.

masakra

typ w ZYRARDOWIE gdy czekaliśmy na przystanku, jechał machnął ręką i nawet się nie zatrzymał gdzie miał być przystanek. FIRMA (usunięte przez administratora)

Kierowca z MZA

Pytam się, kiedy zaczniecie jaśnie panowie podciągać się na Dw. Wschodnim (Kijowska) (123 linia). Leży taki w kabinie rozwalony na środku przystanku, kolejka za nim że dwa 120, 512 i 412 nie mogą wjechać na swój przystanek, a ten ma wyj.ebane. Na prośbę podciągnięcia często coś pod nosem ku.rwią. Ogarnijcie się, sami na przystanku nie jesteście!

Były kierowca tego syfu PKS
@Kierowca z MZA

Kolego,tam pracują najgorsze przypadki jakie historia tej branży widziała:( Z dziedziny podciagania na krańcach to oni znają tylko obciaganie Wojtkowi ... Tyle w temacie !!!

Kierowca MZA
@Były kierowca tego syfu PKS

A co to za Wojtek?

Były kierowca tego syfu PKS
@Kierowca MZA

Starszy dyspozytor na którego mówią kierwniku... Taki słoik, którego na taczce wywieźli z PKS u we wsi Łomrza

Eryk z Wersalki
@Kierowca MZA

W porządku gościu

Eryk z Wersalk 87
@Kierowca z MZA

To po jakiego ciorta masz wspaniały Z.... zrobił odjazd z jednego przystanku

Wojtek
@Były kierowca tego syfu PKS

Wybacz, nie jestem godzien wdawać się w dyskusję z takim rdzennym Warszawiakiem. Przypomnij mi tylko, ile to masz kilometrów do Warszawy ze swojej ojcowizny? I chyba często PKS nie dojechał do ciebie jak byłeś dzieckiem, bo ugrzązł w błocie na trzecim kilometrze od szosy - stąd twoje kompleksy, bo nie dość że rano ojciec obornik kazał wynieść, to jeszcze furmankę musiałeś mu zaprzęgnąć. Dlatego w szkole rzadko bywałeś i opuściłeś tą lekcję, na której uczyli ortografii na przykładzie miasta Łomża. Ale i tak jesteś gość, boś nabył obycia przez te 11 roków w podstawówce, więc jesteś teraz i szlachcic, i mieszczanin ze stolicy, i fachowiec zarazem, jakiego ze świecą szukać!

Jaś 79
@Kierowca z MZA

A ile razy kierowcy z lini 120 ni podciągają bo idą do toalety. Spójrz też si8ba was. I też kolejka robi się za nimi. Tylko innych widzisz. A super kierowców z MZA Nie widzisz. Pewnie jesteś najlepszy

Zostaw merytoryczną opinię o PKS Grodzisk Mazowiecki - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Zobacz opinie na temat firmy PKS Grodzisk Mazowiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKS Grodzisk Mazowiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKS Grodzisk Mazowiecki?

Kandydaci do pracy w PKS Grodzisk Mazowiecki napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKS Grodzisk Mazowiecki