Opinie o Wide Bridge Forwarding w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wide Bridge Forwarding. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Wide Bridge Forwarding o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wide Bridge Forwarding w Warszawa

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika ByłyPracownik

31.01.2024 01:01

ByłyPracownikikona wywiad

Pracowałem jako kierowca kategorii C+E.

ByłyPracownikikona wywiad

Zrezygnowałem sam z pracy w tej firmie. Powodem był fakt, że potrzebowałem spędzać więcej czasu w domu.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

ByłyPracownikikona wywiad

Nie chcę podawać konkretnych kwot, mogę natomiast zaznaczyć, że zarobki były satysfakcjonujące dla kierowcy.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

2 lata.

ByłyPracownikikona wywiad

Plusem tej pracy było zdrowe podejście ze strony pracodawcy. Samochody przypisane do kierowcy również stanowiły pozytywny aspekt pracy w tej firmie.

ByłyPracownikikona wywiad

Trzeba pilnować wynagrodzenia, co było minusem. Myślę jednak, że to podstawa pracy w każdej firmie, aby weryfikować zgodność należytego wynagrodzenia z tym, co wpływa na nasze konto. Pojazdy w tej firmie posiadają jedynie podstawowe wyposażenie.

ByłyPracownikikona wywiad

Nie było dużych możliwości rozwoju, oprócz szkolenia na przewóz ładunków niebezpiecznych - obowiązkowego.

ByłyPracownikikona wywiad

Szkolenie na przewóz ADRów. Odbywało się raz na 5 lat, opłacane było przez firmę.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

ByłyPracownikikona wywiad

Generalnie atmosfera była bardzo dobra. Przede wszystkim pracownicy trzymają się razem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

ByłyPracownikikona wywiad

Bardzo dobra, nie mam żadnych zastrzeżeń.

ByłyPracownikikona wywiad

Tak, pracodawca spełnia warunki umowy. Nie mogę mieć zarzutów.

ByłyPracownikikona wywiad

Zasugerowałbym jedynie nieco lepsze wyposażenie firmowych pojazdów.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Wide Bridge Forwarding? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Spedytor?

ByłyKierowca Nowy wpis

Jako były pracownik na stanowisku kierowcy mogę zdecydowanie zarekomendować pracę w firmie Wide Bridge. Pracowałem jako kierowca w okresie pandemii. Opinię podzielę na kilka punktów: Atmosfera - Przede wszystkim na największy plus zasługuje podejście firmy jak do człowieka, a nie do łącznika między pedałami, a kierownicą, który można w każdej chwili wymienić. Kadra jest stała, rotacje wśród starszych pracowników są minimalne. Pod koniec pandemii firma się rozrosła, więc przyszło kilka nowych osób. Rodzaj pracy - Firma obsługuje głównie lotniska, przez co 98% ładunków jest plombowanych. Same załadunki oraz rozładunki, w zależności od firmy niestety potrafią się baaardzo wydłużyć. Trzeba niestety wziąć poprawkę, że nie będzie to do 1,5 godziny, a od półtorej do kilku godzin spędzonych na za/rozładunku. Kierowcy jeżdżą zgodnie z rozp. 561/2006 WE., więc nie ma mowy o przekraczaniu dziennego czasu prowadzenia pojazdu, skracaniu pauzy, czy jeździe na dwóch kartach. System pracy - Do wyboru, do koloru, ale - zazwyczaj kierowcy jeżdżą w systemie prawie dwa tygodnie w trasie i 3-4 dni w domu. To jest minimalny możliwy system. Jeśli potrzebujesz dłużej jeździć, też nie ma z tym problemu. Nie ma gonitwy typu pauza 45 godz. w domu i powrót do auta. Tak samo w trasie. Owszem, zdarzają się sytuację, że trzeba wykorzystać czas pracy do maximum, ale o te 15-20 minut dłuższej pauzy nikt nikogo nie karze. Pojazdy - Samochody są przypisane do kierowcy, jest dużym plusem. Wszystkie auta są sprawne, sam serwis robiony częściej, niż zaleca producent. Przykład: serwis olejowy co 60 tys. km, sprzęgło, które wytrzymuje 700 tys. km wymieniane już po 500 tys. km. Zdecydowanym minusem jest wyposażenie pojazdów - najuboższe z możliwych. Oczywiście takie podstawy jak lodówka, ogrzewanie postojowe, czy CB radio są, natomiast podstawowy fotel kierowcy, czy brak pneumatycznego klaksonu to spory minus. Komunikacja - Ogółem bardzo dobra, jednak zdarzają się sytuacje, że trzeba chwilę poczekać na reakcję, ale to zdarza się sporadycznie. Spedytorzy - Ogarnięci, znający się na czasie pracy kierowcy. Planują realne do wykonania zadania. Raczej bezproblemowi. Wynagrodzenie - W pełni akceptowalne, jednak nie jest to górna granica "widełek". Nie ma powodów do narzekań w tej kwestii. Niestety, ponieważ Szef firmy ma sporo na głowie, a biuro może coś źle policzyć - trzeba wyliczać i pilnować tego, czy odpowiednia kwota wpłynęła na konto. Każde niezgodności są wyjaśniane i TRAFIAJĄ DO KIEROWCY. Absolutnie nie ma mowy o okradaniu z należytego wynagrodzenia! Minusy - Jednym z nich, jak już wspomniałem - podstawowe wyposażenie pojazdów. Warto także odnotowywać każdy dzień spędzony w trasie, gdyż system, na który opiera się biuro, potrafi błędnie wskazać dzień wolny. Poza tym zdarzają się drobne incydenty, które potrafią lekko zdenerwować kierowcę. Podsumowując - mogę w pełni polecić pracę w firmie WBF. Wspomniane drobne incydenty, czy niezgodności wynikające z ludzkich błędów zdarzają się w każdej firmie. Jeśli ktoś szuka pracy firmie, która nie jest "molochem", to będzie to bardzo dobry wybór.

Pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) na kółkach. Póki szef to ogarniał było ok, rzuci Cię do spedycji i w każdej chwili możesz dostać rozkaz. Żadnego planu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wide Bridge Forwarding? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jakie są warunki zatrudnienia w Wide Bridge Forwarding?

Jaka atmosfera panuje w firmie Wide Bridge Forwarding? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 4 lutego. Czy jest rotacja?

Bartosz

Rotacja jest minimalna, firma poszukuje raczej pracowników na nowe stanowiska.

Wanda

jak aktualnie ustawiona jest hybryda dla spedytorów? kiedy należy być w biurze i co się wtedy tak naprawdę robi, nikt nie mógł pracować w 100% zdalnie? Widziałam jak ktoś kiedyś polecał atmosferę w pacy czy tak samo jest na dziale spedycji z nią właśnie? Ilu spedytorów jest teraz zatrudnionych?

Bartosz Cikowski
@Wanda

Pani Wando, hybryda dla spedytorów - to znaczy?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Wide Bridge Forwarding? Chętnie zatrudniają?

Bartosz

Chętnie, najlepiej w trakcie studiów związanych z transportem i logistyka

Karol

Nic się nie dzieje w wątku dotyczącym firmy Wide Bridge Forwarding co osobiście bardzo mnie niepokoi bo wchodząc do tego wątku liczyłem, że czegoś merytorycznego na ich temat po prostu się dowiem. Czy mam przez to rozumieć, że osoby odwiedzające ten wątek nie chcą na ich temat nic napisać? Każda informacja jest cenna, dlatego proszę o odpowiedź.

@Karol

Polecam firmę jako solidnego pracodawcę. Bardzo przyjemna atmosfera pracy. W razie pytań chętnie odpowiem.

Stefan

Czym jest spowodowana ta cisza na wątku?

Łukasz

Byłem ostatnio u nich na rozmowie. Mają fajne biuro. Atmosfera wydaje się przyjazna, ludzie nie siedzą wlepieni w komputery, tylko gadają, śmieją się i żartują. Sama rozmowa też raczej na luzie, ale profesjonalna. Mam nadzieję, że się uda.

Hey. Pracowałem w Wide Bridge 3 lata (można mnie znaleźć na linkedin i jak ktoś ma pytania, śmiało pisać odpowiem ) . Miałem się nie wypowiadać na temat tej firmy , ze względu na szacunek jakim darzyłem tą firmę. Niestety mówią, że człowieka się poznaje po tym jak kończy, a nie jak zaczyna i to mogę przełożyć na firmę Wide Bridge. Jeszcze miesiąc temu dał bym sobie przysłowiową rękę uciąć za tą firmę, dzisiaj niestety się na niej zawiodłem. Dostałem informację, że mam robiony czarny pijar , co jest dla mnie szokiem, że firma pozwala na coś takiego. No niestety.. firma jest jaka jest i mimo swoich wad, jest całkiem ok. Taka mała rada, tylko umowa o pracę i spisujcie wszystko i miejcie wszytko na papierze , może wam się przydać :).

Handlowiec

Byłem tam na rekrutacji w Piątek i z całą stanowczością przychylę się do słów mojej poprzedniczki. Rekruter mimo że wydawał się bardzo młodą osobą, zaskoczył mnie pozytywnie tzn. był człowiekiem, a nie osobą która chce mnie zrównać z ziemią. Szkoda, że spedycja to taki ciężki kawałek chleba.

Sylwia

Byłam na rekrutacji w firmie Wide Bridge. Na początku miałam obawy. Rekrutację odebrałam jako miłą i sympatyczną, chociaż się stresowałam mega. Ludzie tam pracujący wydali się sympatyczni. Mam nadzieje, że będę mogła tam pracować i przekonać się jak jest. :)

Agnieszka

Bardzo dobrze wspominam pracę w WBF. Miła atmosfera, fajny i zgrany zespół. Co ważne - a nie zdarza się w wielu firmach – często za wykonaną pracę słyszy się słowo dziękuję. Jeśli ktoś wykazuje się inicjatywą i chęcią do pracy, zawsze zostanie doceniony. Nowe pomysły nigdy nie są ingorowane - zawsze zostanie się wysłuchanym. Jeśli ktoś potrzebuje wcześniej wyjść i załatwić coś pilnego to nie ma z tym problemu. Obowiązki są jasno określone i wiadomo, że czasem jest więcej pracy, ale gdzie nie ma? Jeśli ktoś pracę traktuje na poważnie i chce się spełniać w branży na pewno odnajdzie się w WBF. Pozytywnie też wspominam rekrutację, gdzie na rozmowie nie "wyciągano" ze mnie informacji a po prostu starano się mnie poznać. Gdyby każdy miał polegać na opiniach w internecie to pewnie nigdzie nie byłoby warto pracować. Ja mam pozytywne doświadczenia i szczerze mogę polecić WBF.

Biedronka

dziadostwo

WBF HR

Dziękujemy za zainteresowanie. Właśnie zakończylismy dwa projekty rekrutacyjne. Skierowane były do kandydatów na stanowiska Spedytor Air & Sea oraz Spedytor Frachtu Drogowego. Projekty zostały zakończone sukcesem i do naszego zespołu dołączyły nowe osoby. W związku z tym aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, jednak zachęcamy do śledzenia portali pracy. Jeżeli chodzi o rodzaj umowy, standardowo jest to umowa o pracę. Zdarza się, że pracownik ma inne preferencje. Jesteśmy w tej kwestii elastyczni. Poziom wynagrodzenia pracowników jest informacją poufną, więc niestety nie możemy się nią podzielić na forum. Zapraszamy do udziału w przyszłych rekrutacjach.

ASIA

jakas lipa ,co chwile zmieniaja ludzi tam.mialam is ale jak sie dowiedzialm ze co poł roku ludzie sie zwalniaja ,to nie dziekuje..

@ASIA

Droga Asiu, nie przypominamy sobie, abyśmy zaprosili Cię do współpracy. Może do innej firmy miałaś iść..

asia
@WBF HR

o to WBF nawet wie kto tu pisze ;) po nicku wiedza kto był u nich na rozmowie nieżle ...;D

PRACOWNIK

,,szefostwo" zyje w inne rzeczywistości. przy takiej płacy z posrednaika ludzi proponuje .....

ktos

opinia z procesu rekrutacji: Pan manago - humor z krainy Familiady Nie przedstawil sie nawet na rozmowie Zerowe przygotowanie do rekrutacji, wiedza ksiazkowa. Nastawiony na wyciaganie informacji niz konstruktywnej rozmowie. zero chemii, totalna masakra

@ktos

Drogi kandydacie, rozumiemy, iż jest Ci przykro, że odpadłeś podczas pierwszego etapu rekrutacji. Mamy nadzieję, że inny proces rekrutacji zakończy się sukcesem.

Zostaw merytoryczną opinię o Wide Bridge Forwarding - Warszawa

• Jak się pracuje w Wide Bridge Forwarding?

Zobacz opinie na temat firmy Wide Bridge Forwarding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wide Bridge Forwarding?

Wide Bridge Forwarding
  • Taneczna 23/29
    02-829 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042