Opinie o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. w Mikołów

MDRX

Recaro recaro i recaro w koło jedno i to samo a to już nie ma innych klientów? Dział handlowy nie umie ruszyć dupska z wygodnego stołka i poszukać? Sami sobie przyjdzie z tego biura jednego i drugiego uformujcie, wytnijcie, posklejajcie i poskladajcie i zobaczymy czy tylko produkcja sobie z tym nie radzi czy wy też. Bo (usunięte przez administratora) to każdy w biurze potrafi. Trzeba było wziąć (usunięte przez administratora)do Niemiec i pokazać jak oni tam to robia a nie teraz jeden kierownik z drugim się wymadrzają bo byli i widzieli. To teraz zapaszamy stójcie i róbcie za pensje fizola a my popatrzymy na was i powytykamy błędy.

Lidka
@MDRX

O co chodziło z tym handlowym? nie załapałem chyba szerszego nawiązania? Wyjaśnisz je jakkolwiek? Chodzi mi o to czy jest teraz mniej korzystny klient i dział niczego z tym nie robi? nie będzie z tego i tak profitu? Jaka forma wynagradzania teraz przysługuje?

Nowy Nowy wpis

Ogłoszenie o pracę i w treści .. Imprezy integracyjne ???????? co roku wigilia hahaah Premie ???????? (zostawię bez komentarza) Szkolenia ; BHP hahaha To jest poprostu nie możliwe kto im pisze te ogłoszenia . Kłamstwo na kłamstwie. @Pracodawca

Julka Nowy wpis

w ogłoszeniu dla montera sieci sanitarnych jest napisane, że oferują zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia i zdolności. Jakie jednak mogą występować przy tym wszystkim widełki? wiem, że to umowa o pracę. tylko czy w tym przypadku możliwe są nadgodziny lub jakieś premie do wyrobienia?

Lidl Nowy wpis

Biedronka zapowiedziała "docenienie" swoich pracowników już w ubiegłym tygodniu, gdy na portalu dla pracowników pojawiła się informacja o "wyjątkowej nagrodzie" w uznaniu "wyjątkowego zaangażowania". Nieco wcześniej sieć informowała, że wiosenna premia będzie wyższa niż w poprzednich latach — w 2023 r. wynosiła 3 tys. 750 zł brutto. A w Geo Globe Polska Premia brutto Całe 0zl. Śmiech przez łzy

W ogłoszeniu dla montera zauważyłem, że umiejętność czytania dokumentacji technicznej została oznaczona jako mile widziana. Niby o szkoleniu niczego nie piszą, ale skoro ktoś tego nie ogrania to będzie mógł liczyć na przyuczenie? Z czegoś jeszcze?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. na stanowisko POSZUKIWANY Brygadzista (branża sanitarna) bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Na ile polecacie teraz aplikować na montera? Jeszcze dziś dodali ofertę, dopiero się jej przyglądam. W sanitarce mam już spore doświadczenie. ciekaw byłbym czy zarobki tutaj są zależne od doświadczenia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Chrystus

Dobrze że ten były rząd (usunięte przez administratora) podnosił najniższą krajową bo tak to teraz by nas tylko na produkty z Ukrainy było stać bo @Pracodawca to nawet premi dać nie chce a ludzie 7 dni w tyg zasuwaja

Dzwonił tam ktoś i się pytał o te pracę jako brygadzista, co się ogłaszają? Dajcie znać, czy udało wam się dowiedzieć czegoś o tym, jak oni w ogóle tam płacą. Na początek jaka stawka i później też, jeśli to się zmienia jakoś. Często w ogóle są jakieś podwyżki, teraz coś było jak przecież podnieśli te stawkę minimalną?

Pan i pani są w sobie zakochan

Dzwoniłem , zapraszam do handlowego , wszystkiego się dowiesz

Mia
@Pan i pani są w sobie zakochan

Na jakie konkretnie warunki tam do handlowego zapraszasz docelowo ile mniej więcej osób jest teraz na dziale? od strony finansowej polecacie iść? Ciekawe co z atmosferą?

Youh

Edenred pusty teraz będzie pewnie do końca roku jak jak te niby podwyżki i stażowe wam przyszło

Nene
@Youh

Dostają tylko zasłużeni wkoncu produkcja nic nie sprzedaje więc dlaczego ma dostawać na endrede. Robol ma robić i nie pytać o nic.

Cześć. Czemu szukają brygadzisty? Mają tu coś przeciwko, by ludzie awansowali w pracy i rozwijali się, czy po prostu nie było chętnych do objęcia nowej, bardziej odpowiedzialnej fuchy? Może też to kwestia pieniędzy? Jak się one mają do nakładu pracy? W samym ogłoszeniu niewiele szczegółów byli łaskawi podać. Tyle, że Brygadzista (branża sanitarna) otrzyma u nich umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.

@@xx

Dużo maszyn wtryskowych jest w firmie ?

Specjalista ds. administracji i zaopatrzenia nadal pracuje w typowych godzinach 8-16? Tak firma podała w ogłoszeniu które było jeszcze niedawno, 8 dni temu. Chciałam się upewnić, czy zdarzają się jakieś nadgodziny czy nie ma mowy o czymś takim.

Wiadomo coś o nowych przyjęciach do pracy? Szukam czegoś na produkcji, znalazłem ofertę sprzed 3 lat w necie, ale chcialbym czegoś bardziej aktualnego się dowiedzieć. Praca wtedy była zmianowa, ale ile dokładnie jest zmian i czy pracujecie też w weekendy, inne dni wolne? Do tego opis wynagrodzenia sugeruje jest wzrost w zależności od zaangażowania. Mam rozumieć, że funkcjonuje system premiowy? Jak jest naliczany?

MDRX

Lidka
@MDRX

Na jakie benefity można liczyć w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Kuna

Kasę i premię biorą tylko ci z biura a nas pracowników tylko okradać potrafią

Cześć. Myslicie, że w takiej branży możliwe jest, żeby zatrudnili kobietę na stanowisko brygadzisty? Wczesniej pracowałam na takim stanowisku ale w branży odzieżowej. Była mało płatna ta praca, dlatego pomyślałam o zmianie branży. Jaka tu stawka w ogóle?

Jasne że byś się nadawała u nas w mistrzówce są osoby które nie posiadają kompletnie żadnych kompetencji na swoje stanowiska .

Bez kompetencji? To jakie jeszcze wartości są istotne, że można na spokojnie się dzięki nim dostać? zastanawiam się także nad ewentualnymi szkoleniami, to one pozwalają wypełnić w przyszłości te wskazane braki? Czego konkretnie dotyczą?

Sanepid

Nowe szatnie to porażka zgroza jakaś ciasno szafki zniszczone brak miejsca. Czeba jak najszybciej powiadomić odpowiednie służby .

Jak to z tymi premiami na kartę edenreda dają kiedy chcą jak im się podoba , czy tylko wybrani dostają ?

Don

A co to jest ta karta? Napiszesz, ile potrafi taka premia wynieść, dostałeś ją kiedyś?

Emilia

Hm, co to znaczy, że w biurach jest sielanka? Mało obowiązków jest tutaj, nikt nie kontroluje pracowników i można robić, co się chce? Wiecie, o jaką sielankę w biurach chodzi?

Ona
@Emilia

Sama byś musiała sprawdzic , ja przed przyjęciem też czytałam te wpisy , uśmiałam się tylko. Wpisy tutaj nie oddają tego co tam jest , ja jesteś w pozytywnym znaczeniu zaskoczona , praca fajna , tylko ludzie jak po wpisach widzisz fałszywi (jak w sumie wszędzie) Ale jest garstka ludzi pozytywnych , uśmiechniętych z którymi można by konie kraść. A piszą tu ci te głupoty to z zazdrośći, i ich motto to czy się stoi czy się leży ... Pozdrawiam

@Ona

A wiesz, czy monter coś więcej zarobi, szczególnie na początku, niż 3490 zł / m-c? Taką właśnie kwotę załączono do ogłoszenia, na które można teraz słać cv. Czy to kwota netto i na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. - Mikołów

• Jak się pracuje w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.
  • Dzieńdziela 30
    43-190 Mikołów

Geo Globe Polska Sp. z o.o. S.K.A.