Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2

Piaseczno

Opinie o Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2

Bea 2016-10-06 14:53
Najgorszy pracodawca z jakim sie spotkałam. Przedszkolanki chodzą chore, z wysoka gorączka, a jak pójdą na l4 czeka je zwolnienie. Dyrektorka nalezy do bardzo nieprzyjemnych osob, umiejacych tylko krzyczeć na podwładnych, którym nie przysługują żadne prawa. Nie polecam ani rodzicom ani osobom szukającym pracy.
ona 2017-07-07 21:29
hmm ktoś coś chce jeszcze dodać??
m.s. 2017-07-25 10:07
Każdy ma prawo do wypowiedzi swojej opinii na temat pracodawcy jeżeli pracodawca traktuje ludzi z należytym szacunkiem to ludzie odwdzięczą się, a jeżeli pracodawca liczy korzyści i nie obchodzą go pracownicy to chyba coś jest nie tak
j.k. 2017-07-31 22:29
Nie potwierdzam tej opinii. Dyrektorka owszem, jest wymagająca, ale nikogo nie zwolniła za zwolnienia lekarskie. Rodzice chwalą, że Pani Dyrektor pilnuje wszystkiego osobiście. Pracownicy otrzymują pensje i są zarejestrowani na umowy o pracę na pełną pensję. Nie ma żadnych kwot "pod stołem". Jak ktoś idzie na zwolnienie, to otrzymuje wszystkie świadczenia od całej pensji. Nie ma pracowników na umowy zlecenie. Nauczyciele pracują krócej niż prawo przewiduje. Są wysokie premie. Po przedszkolu chodzi plotka o tym, że nie są mile widziane zwolnienia lekarskie pracowników. Ale to chyba żaden pracodawca tego nie akceptuje. Ja nie znam nawet jednej osoby, która została zwolniona za chodzenie na L4. Może w takim razie Bea podała by choć jeden taki przykład?
Zostaw swoją opinię o Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2 - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Muzyczne "Bajka" Nr 2