AB OVO LINGERIE Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o AB OVO LINGERIE Sp. z o.o.

admin 2015-07-08 14:56
Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie AB OVO LINGERIE Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.
Szczery 2017-07-15 13:21
Pani Prezes nie uznaje racji innej niż jej własna. Zbiera pomysły po czym zwalnia najlepszych swoich pracowników bo się z nimi ściera i traktuje ich jak rywali. Nie lubi czuć ze ktoś chce prowadzić firmę na równi z nią dla jej korzyści . Nie potrafi dobrze wykorzystać potencjału w ludziach którzy do niej przychodzą, każdy kto się wychyli i pokaże inną drogę niż jej własna - zostaje zwalniany. Akceptuje tylko tych którzy nie mają kreatywności i pomysłów. Ona nie chce takich ludzi- toleruje tylko tych którzy siedzą w kącie , nie są przebojowi i wykonują dokładnie to co ona powie, nawet jeżeli będzie to największa głupota świata i porażka dla jej własnej firmy.
Zostaw swoją opinię o AB OVO LINGERIE Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB OVO LINGERIE Sp. z o.o.