Novum

Lublin

Opinie o Novum

f 2010-03-24 16:10:48
Dla ludzi którzy chcą pracować to firma jest super ok a jakość oferowanych przypraw najwyższa w Polsce..nie wiem skąd taki śmieszny wpis..
Fran 2012-02-05 22:01:46
Zarobki adekwatne do zaangażowania, czyli jeśli ktoś chce to można na prawdę dobrze zarobić:)
Błażej 2012-02-29 12:29:53
Moja sąsiadka pracuje i jest zadowolona:)
anonimus 2014-09-19 17:39:48
Na rozmowie na stanowisko Pracownik Administracyjny zaproponowano 1650zł brutto (najniższa krajowa). Na początku umowa zlecenie, potem umowa o pracę.

Moje pierwsze wrażenie - dziwnie tam jest, nieprofesjonalnie.
Zainteresowany 2016-06-24 15:13:28
Witam
Szukam porad/informacji o NOVUM. Jeżeli ktoś ma nowe informacje niech mi powie czy firma oferuje wynagrodzenie w podstawie czy też nie? W jaki sposób mam dotrzeć do klientów? Czy własnym transportem czy dostanę auto? CZy będę musiał pracować w siedzibie firmy (Lublin)?
Zainteresowany 2016-06-24 16:29:56
Na stanowisku przedstawiciel handlowy.
Dziękuje za odzew :)
erfg 2016-06-24 16:53:58
no to faktycznie cal czas szukaja przedstawiecila handlowego wiem ze oferuja zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, wynagrodzenie adekwatne do realizowanych planów sprzedaż
Zostaw swoją opinię o Novum - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novum