logo Inwestor Nieruchomości

Inwestor Nieruchomości

Szczecin

Opinie o Inwestor Nieruchomości

anonim 2011-07-18 00:19
Nie polecam zatrudnienia w tej firmie. Atmosfera jest dobra do momentu, gdy ktoś nie narazi się szefowi albo kierownikowi. Praca opiera się w dużej mierze na wykorzystaniu własnych zasobów- auto, paliwo. Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od wyników. Panuje propaganda sukcesu, który z reguły nie nadchodzi. Wielu moich kolegów dołożyło do interesu. Straszny przemiał ludzi- co rusz jest ktoś nowy.
Agnieszka 2013-10-13 14:13
A ja nie zgadzam się z opinią anonima. Pracowałam w tej firmie przez wiele lat i zakończyłam swoją karierę tylko ze względu na konieczność wyjazdu. Bardzo dobra atmosfera i bardzo dużo się nauczyłam w tej firmie. Stali agenci pracują przez długi czas i są dobrymi fachowcami. Faktem jest, że trzeba mieć predyspozycje do tego zawodu, których zapewne "anonim" nie posiadał. Dlatego nie osiągnął żadnych efektów. Do tej pracy potrzebne jest zaparcie i systematyka. To nie jest praca dla przeciętniaków. Prosta zasada, jak chcesz dużo zarobić to musisz dużo pracować a jak szukasz ciepłej posadki to daj sobie spokój z pośrednictwem w tej czy innej firmie nic nie osiągniesz.
Bożena Podgórska 2015-01-18 16:57
Największemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.Pracowałam ponad rok u tego pana.Zostałam wykorzystana,oszukana,nazwana złodziejem,a kiedy porzuciłam pracę w trybie natychmiastowym zostałam pozwana przez tego pana do sądu.Wygrała jednak sprawiedliwość!!!Po prawie trzech latach 16 stycznia sąd oddalił apelację(pierwszą sprawę wygrałam oczywiście).Teraz mój ruch.Będę sądziła się o niezapłacone prowizje,o koszty ,które pobrał komornik,również o zmianę kwlifikacji umowy zlecenia na umowę o pracę.Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.Tam nie ma szacunku dla pracownika.Wszystkim pokszywdzonym radzę by walczyli o swoje na drodze sądowej,ponieważ mój przykład dowodzi,że tylko temu panu wydaje się ,że jest niezniszczalny.
Inwestor 2015-02-06 07:39
Jeżeli ktoś robi transakcje "na boku", kradnie firmową bazę danych aby otworzyć własne biuro, działa przeciwko firmie, w której pracuje, namawia klientów na rozwiązywanie umów, ukrywa się przed komornikami śpiąc w biurze, to raczej nie należy mieć dobrego zdania o takim człowieku. A na pewno taki ktoś nie jest lojalnym partnerem do współpracy.
Ma 2016-05-17 22:10
No mi się wydaje że Makler Nieruchomości tutaj naprawdę nieźle zarobi, a to ze względu na właśnie premie bardzo bardzo dobre, no ja polecam chyba tego
Maja 2017-06-05 13:27
Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że Inwestor Nieruchomości poszukuje kandydatów do pracy jako Inwestor doradcy ds. nieruchomości. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się aplikujący? Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Odpowiedzi na te pytania mogą być istotne dla osób, które biorą pod uwagę Inwestor Nieruchomości jako potencjalne miejsce pracy. Dlatego będziemy wdzięczni za merytoryczne i rozbudowane opinie, które pokażą plusy i minusy pracy w firmie.
Zostaw swoją opinię o Inwestor Nieruchomości - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwestor Nieruchomości