Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

Opinie o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak

anonim 2010-03-14 19:33:20
Witam, muszę zgodzić się z autorem poprzedniej wypowiedzi. Do tego muszę dopisać jeszcze kilka przewinień tej firmy:
-nowe rozporządzenia zostają wprowadzane w życie z data wsteczną;
-jeśli chcesz wiedzieć że to dostaniesz, proś o to na piśmie( obiecanki cacanki, a ...);
-kultura osobista pani i pana prezes pozostawia wiele do życzenia.
Ogólna atmosfera w firmie nieciekawa.
mercedes 2010-03-16 14:14:49
w pełni potwierdzam tą opinie.
Traigo 2012-08-24 19:24:03
Powiem jedno - praca w \"Biedronce\" przy tej firmie to super luksus. Tutaj rodzinka [usunięte przez moderatora] oraz lizusy z biura mają wszystkich w głębokim poważaniu, prawo pracy również. Zatrudniają cie na śmieciową umowę, płacą co innego niż na umowie( cześć kasy pod stołem) oszukując w ten sposób urzędy państwowe nigdy nie wiesz ile w danym miesiacu zarobisz - za wszystko potrącają kase i nigdy nie wiesz za co i ile. Za zwroty ze sklepów powyżej 8% m-cznie zapłacisz z własnej kieszeni. Za inne ich wymysły tez ci potrącą.Jeśli chcesz robić jak niewolnik za ochłapy to praca dla ciebie. JA NAJGORSZEMU SWOJEMU WROGOWI NIE POLECĘ TEJ FIRMY. [usunięte przez moderatora]. i inni powinni pójść do sądu i dostać pożądnie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . może to by ich czegoś nauczyło. Ja sam oddaję ich do sądu i tam będę dochodził swoich praw Jak coś to szukajcie gdzie indziej bo ta Rodzinka piekarniana nic wam nie da oprócz harówy i gównianych pieniędzy niewspółmiernie małych w porównaniu ze zrobioną pracą i godzinami na nią poświęconymi. Z nieukrywaną radością dzielę się swoimi doświadczeniami i uciekajcie od tej firmy jak najdalej.
Traigo
Mama 2016-04-21 14:12:16
Dzień dobry, piszę jako zadowolona klientka, wiele razy zamawiałam w Piekarni Czubak i S-ka cukiernia Czubak, tory na urodziny dzieci i inne okazje. Były zawsze świeże i smaczne.
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak