Opinie o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bodyguard sp.j. Minkiewicz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łódź

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Bodyguard sp.j. Minkiewicz?

Luke Nowy wpis

Czy ta firma to jeszcze istnieje???

Agnieszka Nowy wpis

A czy do sklepów biorą także na ochronę kobiety ?

Czy Bodyguard sp.j. Minkiewicz zapewnia kartę multisportu?

Czosnek Nowy wpis

Tak oferuje w siłowniach na świeżym powietrzu...

Mariusz

Przypominam, ze nasz wątek jest poświęcony oddziale Bodyguard sp.j. Minkiewicz w Łodzi. Zwracam na to uwagę, poniewaz Wasze komentarze dotyczą również kilku innych miast. @>>>Kyrill>>>, firma w dalszym ciągu rekrutuje do Świętochłowic. @Nara, co masz na myśli? Rozwiń prosze swoją wypowiedź tak aby była jaknabardziej merytoryczna. Zapraszam do komentowania i przypominam o obowiązującym na naszym forum regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin

@Mariusz

Rekrutuje do Świętochłowic? Na jakie stanowisko?

Kyrill
@Mariusz

Tak rekrutuje, ale tylko i wyłącznie na stojącą ochronę na sklepach. Monitoringu, czyli ,,cyrku" juz nie ma :-) Konsalnet przejął monitoring, a ludzie z monitoringu w Świętochłowicach stracili pracę. Pozdrawiam :-)

Emil
@Mariusz

Skoro ktos sie cieszy ze cyrk sie skonczyl i ze ludzie stracili prace widocznie sam byl czescia przedstawienia i pewnie klaunem ktory nie radzi sobie z problemami. Ciagle wypisuje jak tam zle bylo a teraz pewnie sam sobie nie radzi i tyle ma roboty ze obraza innych.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Bodyguard sp.j. Minkiewicz? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
>>>Kyrill>>>

I bardzo dobrze, że to już koniec. Do końca marca i w końcu zakończy się ten cały cyrk. A naiwniakom co myslą, że konsalnet zostawi im tą kanciapę i bedą dalej pracować, życzę powodzenia bo będą go potrzebować jak się obudzą z ręką w nocniku ;-)

ona
@>>>Kyrill>>>

Kyrril a długo tam pracowałeś?

Nara
@>>>Kyrill>>>

I cyrk się skończył ....

hmmn

Czy to prawda że monitoring ze Śląska ma być przeniesiony do Łodzi?

To koniec
@hmmn

Beyonce
@To koniec

To że rekrutują pracowników w Łodzi nie oznacza jeszcze końca oddziału w Świętochłowicach. Ktoś ma jakieś inne informacje?

renifer
@Beyonce

sklepy przepinaja do ŁÒDZI, kierownicy milcza. To jest koniec.

Lulu
@renifer

To straszne świństwo że kierownictwo nie ma odwagi żeby poinformować pracowników o zmianach. To samo było z patrolami - z dnia na dzień. Tak traktuje pracowników polski pracodawca, wstyd!!!

Jacek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Coś więcej się dowiem od was?

zyczliwy
@Jacek

Tak szukają

gyhty

Witam. Pracowalem w tej firmie jakis czas i chcialbym z tego miejsca podziekowac wszystkim osobom którzy naprawde byli do mnie w pozadku, a takich nie brakowalo. Praca jest ok, pijac kawe czy herbate oglada sie monitory , lubilem ta prace . Wyplata zaqwsze na czas, klimatyzacja, woda do picia. Jedyne do czego mozna byloby sie przyczepic to praca pani koordynator w mc1. Czesto gdy mialem problem z napisaniem notatki badz potrzebowalem pomocy odpowiadala mi " nie wiem jak to napisac , nie potrafie". Maz robi jej grafik, który przynosi na kartce i przenosi na komputer w MC . Kazdy weekend na rano badz wolny to u tej pani standard . Wysmiewanie pomowienia przez nia jest na pozadku dziennym . Ma radosc w oczach gdy ktos ma zdarzenie niezauwazone, zamiast motywowac pracownika. Potrzebuje slownika otrograficznego do pisania notatek.. Ale po za tym pracowalo mi sie calkiem dobrze, pozdrawiam.

@gyhty

Pracowałeś jeden lub dwa miesiące... po takim czasie zdecydowanie mało co poznałeś tą firmę...

Jedi
@gyhty

Wojtek nie martw się znajdziesz jakaś robote

Lol
@gyhty

Ty też potrzebujesz słownika jak widać

...

Właśnie tu pokazałeś jak żałosnym człowiekiem jesteś. Proponuję ci kupić pluszowego misia i kawałek sznurka. A najlepiej dwa misie będziesz miał wtedy jakieś zajęcie. Bo jak na razie niczego sobą nie reprezentujesz. Mam nadzieję tylko że w przyszłości nie będziesz mógł się rozmnażać bo szkoda zaśmiecać świat takimi osobnikami ...

Grafik

A co Paulinę Urazilo

....

... Dlaczego tam taka mądra nie byłaś!!!!!

Góral

Mam pytanie do osób,które pracują bądź pracowały w tej firmie.Mianowicie czy pracujecie/pracowaliście/ w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę i pod jego nadzorem,posiadacie grafik i ewidencję godzin?Jeżeli tak to wnioskuję, że wszyscy pracujecie na umowę o pracę.W innym przypadku, możecie taki przypadek zgłosić do PIP, a ta z przyjemnością wam doradzi. Pozdrawiam

Zibi
@Góral

Oczywiście że tak jest ale te osoby nigdy do pipu nie pójdą, dużo gadania a mało dzialania

ShrekLodz

witam ja bylem na rozmowie i powiem szef super szczery do bólu moglem zapytać o wszystko zobaczymy dalej jak wspolpracownicy?

Prawdziwe historie
@ShrekLodz

Szczerze, jestem szczęśliwy że już nie męczę swoich oczu na monitoringu. Tak, już tam nie pracuje. Atmosfera zależała od zmiany. Niektóre osoby wredne i przemądrzałe, byli oni w stanie nawrzeszczeć za głupie błędy (dokładnie dwie osoby). Kilka osób bardzo miłych, a inni po prostu neutralni. Co do wypłat zawsze na czas i zgodne ze stawką na umowie. Co ciekawe osobiście przypadkowo przyłapałem jedną osobę na podciąganiu sobie statystyk (byłem wtedy na zmianie nocnej). Kradzież na wysoką kwotę około 400zł, opisane jako klatkowanie kamer, kiedy obraz był płynny. Oczywiście to tylko jeden przypadek, który został zauważony przeze mnie. Od kiedy już tam nie pracuje to wiem, że statystyki nie są dla nich ważne. Kolejna rzecz to wynagrodzenie nocnej zmiany. Nocki płatne po normalnej (takiej jak za dniówki)stawce godzinowej. Trochę nie w porządku jak za siedzenie w nocy i spisywanie raportów na komputer... Sam pracodawca również nie jest fair. Mimo, że człowiek poświeci się parę razy i przyjdzie w awaryjnej dla nich sytuacji to się nie liczy. Zwolni Cię z dnia na dzień kiedy nie będzie Ci odpowiadał grafik. Jeśli lubisz posiedzieć 9h, czasem nawet całą zmianę bez słowa bo nie warto z niektórymi rozmawiać to ta praca jest dla Ciebie.

ShrekLodz

Co do godzin i placy wydaje mi sie ze ok jak za ta prace 9.7 netto wiem ze to niezawiele ale napisze tak to az 9.7 godziny widac mozna sobie wyrobic i chyba niema z tym problemu jak ktos chce to zarobi Aja w poniedzialek robie probe na inna firme jesli was interesuje to zagladajcie nick juz znacie to sobie przeczytacie

Real
@ShrekLodz

Tobie płacą za te wpisy czy chcesz zrobić karierę?

@Real

zdecydowanie kariere tak jak ty

ShrekLodz

Witam 2 raz napisze tak czytajac wasze wpisy postanowilem sie zatrudnic na probe i zobaczyc jak to jest czy ganiaja kabluja mobing stosuja itp itd Stawilem sie do pracy na szkolenie mowie co bedzie to bedzie . I tak szef zmiany Darek super gosc spokojny rozmowny widac odrazu ze gosciu oczytany i zna sie na tym co robi pozostala ekipa ktora byla 2 Adamy Marcin i Kobieta Katarzyna super ludzie naprawde jestem pod wrazeniem czas leci tam niesamowicie szybko i milo ale to jest tylko moja opinia.Pozdrawiam wszystkich DAAMK milo sie zwami tam siedzialo

Knoperss

Dziekujemy za wyrazenie swojej obrzydnej opinii na temat wszystkich pracowników firmy. Wykazales sie wysoką kulturą... Pozdrawiam slicznie Knoperrs

Knoperss

Obrażać innych potrafią tylko ludzie słabi i bezradni....

mnich

Jestem były pracownikiem pracowałem w Bodyguardzie jakiś czas i to że kolega pisał wyżej o mobbingu w firmie to prawda to co tam się dzieje przechodzi wszelkie normy i uwłacza człowiekowi. Wielka pani asystent była koordynatorka, wcześniej operator monitoringu awans zawdzięcza donoszeni na wszystkich i na wszystko pomijając tylko siebie mądrzy się na spotkaniu o pracę ma się za piękność i najmądrzejszą na świecie a tak naprawdę wygląda jak strach na wróble po burzy i ma tyłek jak balon i nie sama nie wie o czym mówi i ten śmiech jakby młotek w rynnę wrzucił następnie wielki pan koordynator jak się potem okazał alkoholik pies na baby i donosiciel nr 1 w bodyguardzie jak coś odwali albo zrobi nie tak to zawsze zgania na kogoś czyli jednym słowem pani asystent i koordynator idealnie się dobrali o czym jak pracowałem mówiło się nie raz ale teraz z tego co wiem pani asystent ma konkurencję niejaką Katarzynę która na czole ma napis taxi wozi koordynatora i zajmuje się nim lepiej niż swoim chłopakiem rogaczem są tematem nr 1 na monitoringu dalej pan dyrektor A.O podobno znawca prawa i w ogóle naj naj mądrzejszy chyba jak jest w towarzystwie pani asystent i koordynatora. Na monitoringu była dziewczyna pan dyrektor upatrzył ją sobie i dawał jej nieźle w kość regularnie zatruwając jej życie aż w końcu poszła na zwolnienie. Każdy miał dość ciągłej pracy bo nikt nie chciał tam przychodzić do pracy bo ile można nieraz 17,5 godz. w niedzielę 16 i 14,5 godz. masz dzień wolny a dzwonią do ciebie że masz przyjść bo ktoś odszedł brak możliwości dokształcenia się bo na rozmowie o pracę słyszysz że oni potrzebują pracowników i nie będzie ulgi dla uczniów i sławne służby świąteczne na rozmowie mówili mi że dobrowolne a wygląda to tak że owszem większość bierze bo chce ale jeśli zostanie dzień lub nocka nieobstawiona to pan dyrektor upatruje sobie ofiarę dzwoni i każe przyjść bo jak nie t albo cię zwolni albo będziesz miał pod górkę i kogo to obchodzi że masz wyjazd rodzinę albo dzieci i stawki nigdy nie wiesz za ile pracujesz i ile wpłynie na konto myślisz że wypracowałeś 8 zł a dostajesz po 7,5 zł bo tak im się podoba jeden plus to taki że wypłata na czas. Przyjmują każdego się da nieważne czy ma 60 czy 18 lat.

anty bodzio
@mnich

To chyba nie widziałeś koordynatorki ze MC Świętochłowice, twarz przepita, głos jak facet, a w ustach rynsztok taki, że uszy więdną, ale kierownictwo jest zachwycone. Cieszę się, że już tam nie pracuję. Bagno, odradzam.

Łona
@anty bodzio

Anty bodzio, a ja wiem ze ciagle tam pracujesz, nawet sciemniac nie potrafisz

Werona
@Łona

Przepychanki personalne przyslonily calkowicie meritum sprawy czyli opinie o pracy. Nie o tym jaki kto ma glos i czy sie go lubi czy nie, tylko samą prace. No wiec polecam ale tylko osobom, dla ktorych godnosc, honor czy spedzanie czasu z rodziną to sprawy drugorzedne. Sama praca jest ok ale warunki, czas pracy i kierownictwo to porazka. Mobbing na kazdym kroku, zero wsparcia ze strony kierownikow, o wladzy lodzkiej nawet nie wspomne bo nasze problemy zupelnie ich nie obchodzą. Po zmianach godzin pracy nikogo nie obchodzi jak dojedziemy do domu, zadnego zebrania, zadnej rozmowy, jak smieci, a jak sie nie podoba to do domu, przyjdzie nastepny. Ale czy przyjdzie? Tu jest problem bo w tym przybytku juz nikt nie chce pracowac oprocz jakichs desperatow co do pieciu zliczyc nie mogą i czlowiek musi za nich pracowac. Droga wladzo, zacznij wreszcie szanowac tych ludzi ktorzy pracują dla ciebie solidnie, starają sie i znoszą twoje traktowanie.

puzdrowienie
@Werona

To sie ogólnie już robi chore, jak ktoś coś ma do jednej, drugiej, trzeciej koordynatorki, pracownika ochrony, operatora to niech mu to powie w twarz, a nie wylewa tu pierdół typu ty wyglądasz tak, ty robisz tak. Tu piszcie na temat firmy, a nie wylewajcie żalów bo sie za niedługo wszyscy pożremy zapominając o innych sprawach. Już pracujemy nocki, zapowiadają nam się 18h dziennie, Łódź pokazała jak się kłóci "każdy z kazdym" , teraz Świętochłowice dowaliły do pieca, co dalej? Nie dajmy się zwariować bo komuś jest bardzo na rękę żebyśmy na siebie patrzyli podejrzliwie, donosili na siebie i nigdy nie żyli w zgodzie. Nie zdziwię się jakby okazałoby się, że te wpisy od początku do końca są zaplanowaną akcją kogoś z góry w wiadomym celu.

Nicki
@mnich

Firma BODYGUARD NIE WYPŁACA NA CZAS PIENIĘDZY. Miała być Najpierw do 10-ego kazdego miesiaca, potem, że niby do 15-ego. Jest dzisiaj 13.10. A Wypłaty nie mam dalej; 15.10. jest w Niedziele. A co do stawki godzinowej..... To Owszem; Codziennie inna.

pomyliło się.
@Nicki

Co? Tobie się chyba firmy pomyliły. Co jak co, ale WYPŁATY SĄ ZAWSZE NA CZAS i stawka zawsze jest taka sama.

katolik:-)
@pomyliło się.

potwierdzam

Te wpisy są podłe. Analizowanie cudzego życia, podszywanie się pod inne osoby, ktoś się bardzo dobrze bawi cudzym kosztem, w takim razie dobrej zabawy życzę Ci lub wam. Do tej pory to forum służyło innym celom, teraz są tu przepychanki, pomyje i wyrównywanie rachunków, przykre to.

wow

knur z Miechowic miesza na forum i usuwanie komentarzy tego nie zmieni.

Królowa

Chciałam podziękować osobie która nazwała mnie królową to wielki zaszczyt . Królową nie może zostać byle kto . Proszę zwróć uwagę na inny aspekt Twojej wypowiedzi . Cyt. z Twojego wpisu : Reszta to już żałosne przypadki lizo...pów, falszywcow i idiotów. Poza kilkoma wyjątkami . Ludzie nie lubią jak się ich obraża . Takie wypowiedzi ludzi jednoczą , wzmacniają i dzięki Tobie jesteśmy teraz bardzo zgraną i silną grupą , a Tobie nie przysparzają to przyjaciół . Życzę powodzenia . Królowa .

Shrek

Drogie Panie posądzanie mnie i pisanie bluzgów w moją stronę świadczy o waszym braku odwagi. Pisze pierwszy i ostatni raz na tym forum, zainteresujcie się SWOIM życiem prywatnym. Nikt nie jest piękny i idealny, a w Waszym wypadku EMOCJE są bardzo złym doradcą. A tak na marginesie to Shrek był bardzo szczęśliwy w swoim świecie. Pozdrawiam

Miki
@Shrek

Szanowny Panie, o braku odwagi to Pan najlepiej wie, o obłudzie również . Shrek i owszem był szczęśliwy bo miał prawdziwych przyjaciół , czego i Panu mimo wszystko życzę .

...
@Miki

Szanowny Panie, o braku odwagi można posadzić każdą osobę która wypowiada się w sieci a nie na forum w MC. Pozdrawiam.

u.k

Jedna wielka zgnilizna. MC Świętochłowice to dno. Każdy każdemu tyłek obrabia a ludzie się nienawidzą. Jest oczywiście ekipa która udaje ze wszystko jest ok, ze jest cool i wszystkich lubi. Taki jeden czlowieczek z tej grupy jest najbardziej żałosny , brzydki jak sam Shrek, i bardzo samotny, jak na niego spojrzeć to wszystko jasne czemu tak jest. Wiekszosc swojej dniowki biega po mieście i szuka lodów dla swojej królowej. Oboje z królową mają wysokie ambicje ale jakos ciągle tam siedzą. Reszta to juz żałosne przypadki lizo...pów, falszywcow i idiotów. Poza kilkoma wyjątkami to naprawd (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bodyguard sp.j. Minkiewicz - Łódź

Bodyguard sp.j. Minkiewicz