Opinie o bricomarche.pl - ITM Polska sp. z o.o. w Swadzim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bricomarché. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bricomarché o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Świebodzice Jeleniogórska 25A

Gosia0807 Nowy wpis

Witam . Pochodzę z Podkarpacia okolice Stalowej Woli Leżajsk . Jakie są zarobki na stanowisku kasjer i magazynier ? Proszę o odpowiedź i o faktyczne zarobki nie wzięte z Warszawy . Mój mail gosiek9080@o2.pl

Xxxx Nowy wpis
@Gosia0807

Zarobki minimum krajowe. Na miesiąc jeśli zrobicie target 350zł bonus. Jeśli nie zrobicie to nie liczcie na nic. Ogólnie na rok jest 5 tys zł extra do wypłaty, ale musicie robić targety. 2 miesiące umowa zlecenie i MOŻE dostaniesz umowę o pracę. Grafik równoważny. Te brico to zwykła franszczyzna.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bricomarché?

Darek Nowy wpis

Złożyłem zamówienie, na płytki, które zostało przyjęte, Jednak na drugi dzień spotkała mnie niemiła niespodzianka. Otrzymałem emaila o treści: "Informujemy, że Twoje zamówienie o numerze 1168810-01 zostało anulowane z powodu błędu systemowego. Przepraszamy za niedogodności i zapewniamy, że nasz zespół pracuje już nad tym, aby tego typu sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości." Najlepiej zwalić winę na system...

Co jaki czas w Bricomarché można ubiegać się o podwyżkę?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bricomarché.
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
Heni

Kupiłem 3 worki WĘGLA KAMIENNEGO na budowę-uzyskałem 2 łopatki węgla reszta to miał w cenie węgla

ciekawa

Witam, Mam pytanie jakie są zarobki na stanowisku, kierownik działu kas/ główny kasjer. I czy osoba na tym stanowisku, pracuje ściśle tylko przy zarządzaniu kasami i obsługą klientów w puncie czy też musi np. rozkładać towar itd.

Viviana

Kupiłam wczoraj huśtawkę hamak dla dziecka...w następnym dniu rozpakowałam...i okazała się bruna i podarta..przyszłam więc z reklamacją ..widziałam niezadowolenie u sprzedawczyni ..kierowniczka sklepu stwierdziła że oni takiego towaru nie sprzedają po awanturze zwròcono mi kwoté 52 zł.usłyszałam od personelu że nie mam wstępu do sklepu....nie potrzebują takich klientòw...OMIJAJCIE TEN SKLEP SZEROKIM ŁUKIEM...

@Viviana

Historia z huśtawką dotyczy Brico w Świebodzicach....

@Viviana

witam, obserwowałam już kiedyś tę opinię i się zastanawiałam czy będzie dalszy feedback. udało się po takim razie jakoś dogadać? bo faktycznie dziwna sprawa z tą huśtawką, ktoś kiedyś taką zwrócił i nie popatrzyli co przyjmują?

Ola

Widzę że piszecie że są problemy w Brico ze zwrotami, a jest może ktoś komu jednak udało się coś zwrócić bez problemu? Jak nie to strach kupować :| ...

@Ola

Bo jest problem ze zwrotem towaru..próbuje się wmòwič winę klienta...

Czy w Bricomarché możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ala

Nie , wypłata jest raz w miesiącu i to w ostatni dzień . Często naliczona jest nie prawidłowo . Warto wtedy zgłosić to do PIP i po kontroli pracodawca będzie musiał wypłacić jak należy. Sprawdzone.

@Ala

Tu w brico sprawdzaliście? Nikt za takie nasyłanie się nie mścił?

Nicola
@Ala

Jaka jest na początek umowa? W Świebodzicach.

Ewelina
@Nicola

A co to za różnica jaka lokalizacja? Tak w ogóle to na co teraz rekrutują?

Feliks

Myślę, że czasami ludzie źle wybierają sobie prace i później są same problemy. Handel jest specyficzny.

Lidia
@Feliks

Chciałabym się dowiedzieć, czy posiadasz jakieś doświadczenia z firmą Bricomarché? Z Twojej wypowiedzi nie można tego jasno wywnioskować, a na forum cenne są wpisy i opinie osób zatrudnionych w niej. Dlatego, jeżeli jesteś lub byłeś pracownikiem firmy, to zachęcam Ciebie do rozwinięcia swojej wypowiedzi i oprcia ją o przykłady z pracy w tym miejscu.

@Feliks

Ja uwazam ze nie tyle co ludzie zle wybieraja prace lecz to ze pracodawcy chcieli by miec osoby robiace wszystko za psie pieniadze. Jestem pracownikiem brico marche i to co sie dzieje w srodku jest porazka zakres obowiazkow kasjera dotego inwentaryzacja w nocy sprzatanie lazienek ciagle nagany kamery w pokojach socjalnych. Ludzie wyrzucani z pracy z blachych powodow jednak prezesi nic z tego sobie nie robia pieniadze takie ze jedna osoba nie utrzyma domu kazdy ucieka z tej pracy i ja rowniez juz zlozylam wypowiedzenie. Nie polecam tej pracy. Stargard

Lidia

W związku z tym, że Twoja opinia dotyczy oddziału firmy Bricomarché w Strgardzie, to zachęcam Ciebie do założenia oddzielnego wątku. To forum dotyczy Świebodzic, więc Twój wpis może wprowadzać w błąd innych użytkowników. Oddzielny wątek ułatwi wypowiadanie się innym pracownikom firmy tego oddziału oraz ułatwi poszukiwania informacji przyszłym kandydatom do niej.

Jimmy

Pajacu na gumce w mokasynach co nas obchodzi bricomarche STARGARD

Vivi
@Feliks

Myśle ze to pracownik myśli ze będzie firma ok a okazuje się ze prześladuje Cię pracodawca na każdym kroku . Wiec czyja to wina . Beznadziejnego pracodawcy który myśli ze jest (usunięte przez administratora) bogiem i może wszystko. Oj nie .

Patryk

Oczywiście takie osoby łatwiej ustawić do pionu i nimi władać i jechać po nich ile się da. To taka firma człowieka złe traktują .

Paulina

PIP zaprasza.

@Paulina

A to nie powinno być w drugą stronę jak już, że to Brico ich zaprasza? ;p Ale oni wizyty chyba muszą zapowiedzieć, to myślisz, że do tego czasu by tutaj wszystko już ogarnęli?

@Paulina

Pip wzywa pracownik może zastrzec swoje dane żeby nie były ujawnione. Warto poczytać jakie pracownik ma prawa. PIP pomaga respektować prawa pracownika. :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Bricomarché?

W BricoMarche Olecko ale i w innych panuje atmosfera codziennego mobbingu . Pracownik jest zerem , zastraszanie okazywanie braku szacunku to codzienność. Codziennie przed praca dobry (usunięte przez administratora) dla załogi i do pracy . Motywacja wspaniała. Nie warto pracować dla takich ludzi którzy niszczą innych ludzi. Cała prawda. Płace zle naliczają ale zawsze można zgłosić się jako pracownik do PIP i przyjdzie kontrol i wszystko załatwi.

Pytanie czy w brico Pan i Pani prezes dają umowy zlecenie czy umowę o pracę póki co podpisałem zlecenie a jest obiecana po pewnym czasie umowa o pracę , jak to wygląda w praktyce

XYZ
@Anonim

Pochodzisz za ,,prezesami" kilka miesięcy , to MOŻE kiedyś dostaniesz umowę :) Znam takich co po roku dopiero dostali. Acha...i juz zazdroszczę prezentów na święta od szefowej :),

@XYZ

Dzięki za informacje na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali że po zatowatowaniu sklepu będzie umowa o pracę i wogule zachwalanie jak to jest cudownie w brico....

@Anonim

Praca w brico to masakra umowa zlecenie przeciągana ile się da.U kadrowej wdzień wolny w rzeczywistości jesteś w pracy masakra nie polecam.Nie polecam pracy w brico w Wyszkowie.

@Anonim

Zachwalają a jak. Co takiego super obiecują i pokazują, żeby to było 'cudo'? Powiedz więcej o tych obietnicach z rozmowy rekrutacyjnej bo zapowiada się ciekawie.

mn

Wszystko co zostało mi powiedziane na rozmowie kwalifikacyjnej okazało się fikcją. Zarobki, stałe zatrudnienie, kadra zarządzająca to zupełny brak profesjonalizmu. Praca u "dorobkiewiczów".

Ciekawa

Jaka jest stawka na zleceniu?

MaxKolbe

Wow... poczytałem sobie i znam bardzo podobne miejsce tyle, ze w Jaworze. Jest tam sobie podobny market z podobnymi realiami - kasa poniżej minimum, urlop w ciągłości łącznie maks. 5 dni i to nigdy kiedy go potrzebujesz lub planujesz . Dużo wymagań i bardzo dużo pracy tak, żebyś łba nie podnosił najlepiej. A przy tym Klient jest najważniejszy! ale nie masz na niego czasu mimo, że jesteś handlowcem wg stanowiska i zamiłowania zwyczajnie nie dasz rady obcować z nim jak należy po zbierzesz tzw. o.p.r. za to że nie zrobiłeś 7-12 czynności jednocześnie. Oczywiście bywa, że na chwilę uda Ci się przystanąć i zamienić z kimś parę słów z klientem czy współpracownikiem ale wtedy zawsze czujesz na sobie wzrok kapo.... Sielanka.

Zolza
@MaxKolbe

Czy kiedyś wezmą się za dupska tym właścicielom marketów?

Normalny
@Zolza

Czyli KOMU ? Bolszewiku?

ada11

Witam serdecznie. UWAGA. po rozmowie kwalifikacyjnej w Gdyni, stwierdzam, że to kolejny biedny bysmesmen , który nie ma nic do zaoferowania i zmotywowania pracownika... wypytuje o wszystko, wymaga znajomość dosłownie wszystkiego co tylko możliwe, pracę tam sprowadza do jakiejś misji - religijno-humanitarnej??- filozofii więcej niż w całej literaturze polskiej, po czym wychwala swój sklep jaki to jest największy w Polsce i jaka tu sprzedaż kosmiczna jest, i obroty... A NA koniec usłyszałem, że może mi zaproponować MAX.... 2500 zł na rękę. HAHAHAHA. A mam doświadczenie i znam tą pracę. Także RADZĘ omijać szerokim łukiem!!!! Mam nadzieję że kogoś uchronię od błędu. Może sklep w innym mieście, ale atmosfera taka sama jak wszędzie, to nie moja pierwsza przygoda z tymi sklepami. Pozdrawiam szanujcie się!!

@ada11

TYLKO CO TO MA DO RZECZY? Jak każde Brico ma własną politykę rekrutacyjną . A ta strona jest o Brico ze Świebodzic.

gość
@ada11

2500 na rękę? Boże ja pracuję za 2500 brutto.

Anonymous
@ada11

Ja byłam w tym roku na rozmowie właśnie w Gdyni i przebiegła kompletnie inaczej. Kierownik bardzo miły, wszystko wytłumaczył co i jak, powiedział o dwóch premiach dla pracowników o zarobkach itd. Wszystko konkretnie ustalone, odpowiedział na wszystkie pytania i nie było niczego co jest napisane powyżej w poście.

anre kowal

Nie polecam, w piątek 14.08.2020 kupiłem filtry do pompy basenowej, niestety okazały się za duże, dzisiaj t.t. 18.08.2020 poszedłem je wymienić na mniejsze. Niestety okazało się że Pan Wielki kierownik Armen nie zgadza się na wymianę filtrów ( nie chciałem zwrotu pieniędzy tylko wymienić na te które będą pasować do pompy) , stwierdziłem nawet że mogę zostawić te filltry (oryginalnie zapakowane) po 30 zł które kupiłem i zabrać po 10 zł ( wymienić szuka za sztukę mogę być stratny , ale nie lubię wyrzucać dobrych rzeczy) , ale było krótkie NIE ze strony kierownika. W każdym normalnym sklepie już w tej chwili można oddać towar , wymienić na inny , otrzymać zwrot na kartę itp. Gratulacje dla Pana (usunięte przez administratora)dla pro-klientowskiej postawy , na pewno już u Was nie zrobię zakupów i wszystkim będę odradzał. Wystarczyło by jakieś normalne podejście do sprawy.

izabela
@anre kowal

zgodzę się z panem, kupiłam dwie rolety, niestety za małe do mojego okna. Na szczecie tylko dwie!!! na próbę. niestety okazało się, że nie ma możliwości zwrotu dwóch takich samych rzeczy!!!! Brak jakiejkolwiek informacji na ten temat, a przecież powinna ona być napisana wielkimi drukowanymi literami tuż przy wejściu!!!! Zapewne każdy zawracałby od waszych drzwi. NIE POLECAM TEGO SKLEPU MIMO, ŻE BYŁAM STAŁĄ KLIENTKĄ!!!!!!!

Inter
@anre kowal

To dobrze że nie ma zwrotów ja jako klient nie chcę płacić za towar po zwrocie

Maria

Witam pracowalam w brico marsche w stargardzie ul.szczecinska nie polecam sklepu duza rotacja prezesi nie mili jest mobbing zwalniaja za byle bzdury pracownicy donosza dyrekcji swoje niesnaski i uwarzajcie na jednego pracownika Kamila

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Świebodzice

• Jak się pracuje w Bricomarché?

Zobacz opinie na temat firmy Bricomarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricomarché?

Bricomarché