4Q sp. z o.o.

Czosnów

Opinie o 4Q sp. z o.o.

TALWOS 2010-03-14 12:45:00
[usunięte przez moderatora] i wykorzystywanie pracowników.
anonim 2010-12-09 10:49:54
Najgorsza firma z jaka się spotkałem w swoim życiu, wykorzystuja pracowników , dają im bardzo duzo pracy za która nie chca płacic zarobki sa strasznie małe nawt nie starcza na cały miesiąc [usunięte przez moderatora]. Nie polecam nikomu tego pośrednika pracy, zarobki tragicznie małe . Najlepiej trzymać sie jak najdalej od 4Q
NIEZNANY 2013-01-16 16:48:15
Co za [usunięte przez moderatora], takie głupoty wypisuje o firmie 4Q. Polecam tą firmę. Pracowałam w niej rok, otrzymałam umowę, wynagrodzenia są ok. Na czas wypłacane pieniadze (ba... nawed przed czasem). Jako firma funkcjonuję dobrze. Jeszcze raz polecam
bombardier 2013-10-04 12:33:58
Znam pana Andrzeja od 1980 roku, wspaniały gość, gdyby nie pan Andrzej zaniósł mnie do szpitala to nie wiadomo czy dzisiaj nie jeździłbym na wózku inwalidzkim, ok gość
onna 2013-11-19 22:14:03
Ja poznałam wiele złego. Dla mnie beznadzieja a szef to kawał.....
szejś 2014-02-26 10:41:31
W listopadzie 2013 przenieśli się z Nowego Dworu do Czosnowa, na tyły hotelu. (usunięte przez administratora)
99999 2014-08-08 09:27:13
omijać szerokim łukiem

zbigu 2014-12-01 17:21:50
Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie 4Q sp. z o.o., zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. IT4Q Sp. z o.o. jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL (transport, spedycja, logistyka), spe...
Józef 2014-12-17 19:32:10
4Q sp.zo.o. i 4Q Serwis sp.zo.o. to są firmy prowadzone przez tych samych ludzi.
Więc franc to pewnie sam Pan Prezes. Firma działała by całkiem dobrze gdyby była odpowiednio zarządzana i wyspecjalizowana w konkretnej dziedzinie, nie od dziś wiadomo że jak się łapie kilka srok za ogon to się nie ma nic. Zarząd firmy nie ma na nią pomysłu, nastawienie tylko na zarabianie kasy bez żadnych zasad etycznych w biznesie nigdy nie przynosi nic dobrego. Pracownicy traktowani są jak narżędzia które można wymieniać a nie jak podmioty które tworzą firmę i wspierają jej rozwój.
AAA 2016-05-20 13:23:12
Rozmowa rekrutacyjna beznadziejna z nafochaną kobietą, która pracuje tam za karę nie miły babsztyl - za pytanie o zarobki wzrokiem by zabiła na zasadzie " czego chcesz i po co tyle pytań" po namyśleniu odpowiedź 8 zł brutto za godzinę - w dzisiejszych czasach to już nawet osobą z Ukrainy tyle nie proponują - 4q Czosnów to jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
AAA 2016-05-20 13:33:52
Oby jak najszybciej znaleźli kompetentną osobę - bo ta obecna nie zna się na niczym i wrednota, zero kultury osobistej - po prostu " słoma z butów i nie tylko wystaje" nie wystarczy wygląd trzeba mieć jeszcze w głowie a tą kobietę Bóg niczym nie obdarzył
daria 2016-07-07 10:34:52
AAA' nie ma rekrutacji wenetrznych w firmie,wy pracownicy nie mozecie aplikowac?
Zostaw swoją opinię o 4Q sp. z o.o. - Czosnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Q sp. z o.o.