Opinie o 4Q Serwis Sp. z o.o. w Czosnów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 4Q Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w 4Q Serwis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Q Serwis Sp. z o.o. w Czosnów

Czy jest możliwość w 4Q Serwis Sp. z o.o. pracy na część etatu?

miki Nowy wpis

tak

Nikoś Nowy wpis

Jaką macie atmosferę w pracy? Słysząłem dobre opinie o firmie więc może warto się zaczepić?

Czy można w 4Q Serwis Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

komp Nowy wpis

tak np samochód służbowy

Dora

Pan (usunięte przez administratora)w 2017 r obrzygał firmę , ciekawe z czyjego polecenia Firma zatrudnia dużo obcokrajowców, pomaga im tu się odnaleźć załatwia oświadczenia, zezwolenia , karty pobytu. pomaga w karcie polaka itd......oferuje super kwatery, samochód i tankowania po ich stronie .My obcokrajowscy jesteśmy zadowoleni. A w biurze jest rodzinna atmosfera. Jeśli ktoś chce ze mną rozmawiać o prawdzie zapraszam

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie 4Q Serwis Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Julita

@Łódź plus GSM, a jak było z Tobą? Możesz napisać na własnym przykładzie? Na jakich warunkach byłeś zatrudnony w firmie. Jakie posiadasz doświadczenia z 4Q ? Jesteś obecnym pracownikiem czy byłym?

Mario
@Julita

Z tego co wiem to firma zatrudniała i zatrudnia same kobiety. Do dziś tak jest, ktoś ciebie nasłał ??

Batman

Piszecie głupoty, pracuję u nich trzeci rok. Mam etat, samochód służbowy i paliwo od nich.

Łódź plus GSM

Nie dają umów znam osoby które od początku roku pracowały bez umowy

daria

AAA' nie ma rekrutacji wenetrznych w firmie,wy pracownicy nie mozecie aplikowac?

AAA

Rozmowa rekrutacyjna beznadziejna z nafochaną kobietą, która pracuje tam za karę nie miły babsztyl - za pytanie o zarobki wzrokiem by zabiła na zasadzie " czego chcesz i po co tyle pytań" po namyśleniu odpowiedź 8 zł brutto za godzinę - w dzisiejszych czasach to już nawet osobą z Ukrainy tyle nie proponują - 4q Czosnów to jakie (usunięte przez administratora)

AAA
@AAA

Oby jak najszybciej znaleźli kompetentną osobę - bo ta obecna nie zna się na niczym i wrednota, zero kultury osobistej - po prostu " słoma z butów i nie tylko wystaje" nie wystarczy wygląd trzeba mieć jeszcze w głowie a tą kobietę Bóg niczym nie obdarzył

Józef

4Q sp.zo.o. i 4Q Serwis sp.zo.o. to są firmy prowadzone przez tych samych ludzi. Więc franc to pewnie sam Pan Prezes. Firma działała by całkiem dobrze gdyby była odpowiednio zarządzana i wyspecjalizowana w konkretnej dziedzinie, nie od dziś wiadomo że jak się łapie kilka srok za ogon to się nie ma nic. Zarząd firmy nie ma na nią pomysłu, nastawienie tylko na zarabianie kasy bez żadnych zasad etycznych w biznesie nigdy nie przynosi nic dobrego. Pracownicy traktowani są jak narżędzia które można wymieniać a nie jak podmioty które tworzą firmę i wspierają jej rozwój.

zbigu

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie 4Q sp. z o.o., zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. IT4Q Sp. z o.o. jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL (transport, spedycja, logistyka), spe... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5704201?keywords=&region=

omijać szerokim łukiem

szejś

W listopadzie 2013 przenieśli się z Nowego Dworu do Czosnowa, na tyły hotelu. (usunięte przez administratora)

onna

Ja poznałam wiele złego. Dla mnie beznadzieja a szef to kawał.....

bombardier

Znam pana Andrzeja od 1980 roku, wspaniały gość, gdyby nie pan Andrzej zaniósł mnie do szpitala to nie wiadomo czy dzisiaj nie jeździłbym na wózku inwalidzkim, ok gość

NIEZNANY

Co za [usunięte przez moderatora], takie głupoty wypisuje o firmie 4Q. Polecam tą firmę. Pracowałam w niej rok, otrzymałam umowę, wynagrodzenia są ok. Na czas wypłacane pieniadze (ba... nawed przed czasem). Jako firma funkcjonuję dobrze. Jeszcze raz polecam

Najgorsza firma z jaka się spotkałem w swoim życiu, wykorzystuja pracowników , dają im bardzo duzo pracy za która nie chca płacic zarobki sa strasznie małe nawt nie starcza na cały miesiąc [usunięte przez moderatora]. Nie polecam nikomu tego pośrednika pracy, zarobki tragicznie małe . Najlepiej trzymać sie jak najdalej od 4Q

TALWOS

[usunięte przez moderatora] i wykorzystywanie pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Q Serwis Sp. z o.o. - Czosnów

4Q Serwis Sp. z o.o.