IMA mankowski gmbh

Berlin

Opinie o IMA mankowski gmbh

opinia IMA MANKOWSKI GMBH 2010-03-13 23:33
Żadna firma montażowa jak na wizytówce.Gość sprzedaje ludzi do innych firm(usunięte przez administratora) .Obecnie szuka frajerów do Niemiec na działalności i przez polskich pośredników.Obecnie miał ludzi przez semi serwis Płock.Ocena;BAGNO BEZ DNA..Patrz Kolego opinie o semi serwisie.
Byłem ofiarą tej współpracy wraz z sześcioma spawaczami.
IMA mankowski gmbh 2010-04-20 13:31
Wszystkich przestrzegam przed firma "MANKOWSKI"GMBH na tereni Niemiec i nie tylko,jest niewyplacalny,kretacz,w zadne slowo niema co wiezyc
oszukany 2010-05-11 18:45
omijajcie ta firme duzym lukiem facet kłamie jak z nut i jest kompletnie niewypłacalny
bazyl232 2010-06-13 16:12
ludziska omijajcie tego frajera krętacz oszust bez kasy goły jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pawiana i jeszcze ludzi naciąga na koszty zwykły pajac
yyy 2011-04-07 21:25
świeta racja facet zyje z cudzych trudno zarobionych przez innych pieniedzy i zawsze ma problem z zapłata bo mu zleconiodawcy nie płacai co on ma biedny zrobic
Lond 2016-04-20 11:50
Mam nadzieję, że praca okaże się fajna, bo zaprosili mnie na rozmowę ostatnio, będe szedł, rady jakieś?
Zostaw swoją opinię o IMA mankowski gmbh - Berlin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IMA mankowski gmbh