radpol,elrktroporcelana

Ciechów

Opinie o radpol,elrktroporcelana

ryba 2010-03-13 20:24:16
byłem,kiedyś,pracownikiemtego,zakładu,ale,odkont,pamientam,to,tam,rządzi,pani,(usunięte przez moderatora),akierownictwo,tego,zakładu,to,dlaniej,śmieci,że,jej,dotej,pory.na,taczce,nie,wywiezili,(usunięte przez moderatora)
mmmmm 2014-01-26 09:03:06
za cały miesiąc pracy zarobisz 1600 zł - dźwigając po 50 ton dziennie (to niewyobrażalne ale prawdziwe)
ktoś 2015-10-28 18:37:22
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RADPOL S.A MA PROBLEMY FINANSOWE I OD DNIA 1 LISTOPADA WPROWADZA OSZCZĘDNOŚCI MIEDZY INNYMI W CAŁEJ GRUPIE RADPOL NIE MA PREMII.
NA KONIEC PAŹDZIERNIKA MA PONAD 10 MLN ZAŁOŻONEGO PLANU DO TYŁU A FIRMA VEOLIA WYCOFUJE SIĘ Z UMÓW.
ZAKŁADY Z LUBLINA KTÓRE MIAŁY PRZEJĄC PRODUKCJE PO FINPOL ROHR NIE NADĄŻA Z PRODUKCJA I JAKOŚCIĄ.
POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI NA POZIOMIE NIEWOLNIKÓW I WYPŁATY PO 1700 MIESIECZNIE
ktoś 2015-11-02 20:18:40
Zastanawiaj się dalej, a pan Rafał T bez takich wpisów rozwali Radpol.
Akcje już wam lecą na łeb na szyje a zysków ani widu ani słychu.
Zjeżdża się tylko zarząd co i raz w Warszawie i oszczędności szuka a tu nie ma skąd ich wziąć.
Ciekawe czy odbiorcy wiedza że dajecie im towar produkowany poza Polska i oklejacie go tylko swoimi naklejkami.
iza 2016-05-18 22:19:37
to co o nich słyszałem @wn to że finansowo stoją bardzo dobrze. To może i pojawią się wkrótce oferty pracy. Ja bym uważnie śledziła Gowork i może też ich stronę
Zostaw swoją opinię o radpol,elrktroporcelana - Ciechów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie radpol,elrktroporcelana