Opinie o Keelings Company w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Keelings Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Keelings Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keelings Company w Dublin

Arka

Również przestrzegam! Ludzie- najpierw czytajcie, potem policzcie a na końcu coś podpiszcie! Jak wydacie 1 tysiaka na agencje, potem prawie 800-900 zeta na przelot, minus koszty utrzymania (spanie w karawanie) i jedzenie- to zostanie Wam może na rękę miesięcznie ze 2,5 tys złotych. Czy za taką "kasę" warto przechodzić piekło przygotowań do wylotu, rozstania z bliskimi itp? Istotnie- na spotkaniach pan z agencji zachwalał, sugerował nawet że do Irlandii lecą najlepsi z wybranych a reszta pechowców do Szkocji, gdzie podobno jest nieciekawie... Na pierwszym spotkaniu pokazywał piękne pokoiki z aneksami, że niby można sobie wybrać co się chce, ale już na drugim spotkaniu była mowa, że "na miejscu zostaniecie przydzieleni tam, gdzie będzie miejsce" i koniec dyskusji! Płacicie kasę za "tłumaczenie" dokumentów, ale jak się dokładnie wczytać w ten stos papierków który podsuwają do podpisania dowiecie się, że ta agencja za nic nie odpowiada (dosłownie)i że nie możecie mieć żadnych roszczeń wobec nich itp.

milanista35
@Arka

Częściowo masz rację.Rzeczywiście zarabiasz 2,5-3 tys.miesięcznie(na czysto,po opłaceniu wszystkich należności).Rzeczywiście koszt samego wyjazdu to ok 2 tys.Prawdą jest też,że "na miejscu zostaniecie przydzieleni tam, gdzie będzie miejsce" i koniec dyskusji".Ale prawdą jest też,że ta farma RZECZYWIŚCIE DAJE PRACĘ(ponad 40 godzin tygodniowo),dojazdy do pracy są darmowe a i sama praca nie jest zbyt wymagająca.I co najlepsze(z punktu widzenia pracownika)po kilku pierwszych dniach najczęściej trafiasz do pracy którą najlepiej wykonujesz.Innymi slowy,jeżeli ktoś sprawdza się w zrywaniu np,truskawki najczęściej trafia na truskawkę,z kolei inny(niekoniecznie dobry w zrywaniu) trafi do innej pracy.Poza tym cały podatek masz po powrocie do zwrotu.Moim skromnym zdaniem warto.Poza tym sama lokalizacja(bezpośrednie sąsiedztwo farmy to Dublin,lotnisko czy też trochę dalej mmorze.Jest co zwiedzać.

kolo
@Arka

800-900 za bilet do Dublin? chyba Polskimi liniami LOTu. Nie przesadzaj, ja kupiłem za 400 zl Ryanaira z bagażem 20 kg. Poza tym co ma kasa dla agencji z rozłąką czy przygotowaniem do wyjazdu??? Mam znajomych którzy jeżdżą w ciemno do UK, ale mają zawsze przy sobie ok 500 funciaków na opłacenie kaucji naprzód i szukają roboty przez lokalne agencje. Czasami udaję im się szybciej lub później coś znaleźć (zwykle ok 2 tygodni trzeba szukać a kase wydajesz).

student

Witam. Czy może ktoś wie czy są wyjazdy od lipca i czy się ktoś wybiera? Pozdrawiam.

milanista35
@student

Cześć, w tamtym sezonie większość ludzi przybyła w czerwcu.Ale z tego co kojarzę kilka osób zatrudnili też w lipcu więc pewnie teraz będzie podobnie

nowy

Witam! Mam pytanie techniczne do osób, które już tam były. Czy istnieje jakaś możliwość podłączenia sobie swjej prywatnej telewzji w swoim pokoju? Czy raczej żadne przyłącze nie wchodzi w gree?

kaska

witam :) mam pytanie po ile godzin dziennie pracuje się w sezonie przy zbiorze truskawek?

@kaska

Czasem 6 czasem 9 czasem 12 tutaj nigdy nie wiesz ile pracujesz,dużo zależy od pogody.

Rolnik

rozmowa kwalificyjna byla ok w milej atmosferze mimo to ze selekcja straszna ale okazalo sie ze to puste slowa sa

czy pracowales na farmie

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
xyz

odlot 12 kwietnia Rzeszów > Dublin :) Ktoś może też leci w podobnym terminie?

LULEK

ja lecę 13 z KRK

@xyz

Bo za pośrednictwo pracy żadna agencja nie może pobierać opłat (sprawodziłem to w zeszlym roku). zgodnie z przepisami mogą tylko pobierać za tłumaczenia oraz transport i za to od x lat pobierają. Zresztą pisałem już gdzieś że wolę im zapłacić raz niż mieć potrącane z każdej godziny przez agencję tymczasową.

Mateusz

Ja lecę z Rzeszowa. Lot o 22

aga
@Mateusz

Hej mateusz a przez co zalatwiales prace tam ja jestem z rzeszowa i ostatnio bylam w biurze t opowiedzieli mi ze juz nie ma wiem ze sa ogolnie z bydyoszczy ale nie moge w internecie zadnych namiarow znalesc a chciałam jechać z kolezanka.

k11
@aga

Spotkanie w Rzeszowie było wczoraj. Musisz sie do nich zgłosić i zapisać na listę do Rzeszowa. Mi mówili że są tam mniej więcej co 2 tygodnie.

paula19
@k11

czesc tez byłam na tym spotkaniu co ty . I jak wybierasz się tam ?

JA

OSRODEK POZASZKOLNEJ NAUKI JEZYKOW OBCYCH, USŁUG LINGWISTYCZYCH I WYDAWNICZYCH TO JEDNO, WIELKIE OSZUSTWO !!! Były dwa spotkania. Na pierwszym z nich GRUROWATY PROWADZĄCY poinformował nas trzy po trzy o warunkach pracy oraz zatrudnienia. Przykładowa informacja: pokój na 1 spotkaniu kosztuje 50-70 euro, na drugim spotkaniu jest to juz 100 euro! Mimo tego, że odbyły się dwa zjazdy, dokłądny termin wyjazdu nie został podany a pieniążki to by juuz od razu chcieli. Wpłata byla rozbita na dwie raty. Organizatorzy mowili, ze jezeli ktoś by nie pojechal to pieniadze zostana zwrócone po czym w trakcie rozmowy telefonicznej podając przyczynę kompletnej niekompetencji i braku profesjonalizmu Agencji,pani z drugiej strony telefonu chamsko odpowiedziala, ze z racji tego, że jest to rezygnacja, pieniadze nie zostaną zwrócone. :):):) ponadto w umowie jest kłamstwo na kłamstwie !!! zobowiazani zostalismy wpłacić ponad 900 zł na rzecz agencji a tu nagle w dokumentach jest napisane " UCZESTNIK OŚWIADCZA, IZ Z TYTUŁU POŚREDNICTWA PRACY NIE DOKONAŁ ZADNYCH OPŁAT NA RZECZ AGENCJI". Co wiecej, po dokłądnym obliczeniu zarobkow, odejmując koszty utrzymania zostają marne grosze, które możemy zarobić tu, w Polce majać przy sobie bliskie rodziny i dom. JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. ZASTANAWIAM SIE, CZY NIE POJSC Z TYM DO SĄDU. ZOSTAŁAM OSZUKANA I OKRADZIONA. NIE POLECAM !!! CZYTAJCIE UWAŻNIE UMOWY I NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ, BO ONI NAIWNYCH LUDZI SZUKAJA, POZDRAWIAM I MAJCIE OCZY SZEROKO OTWARTE.

bart
@JA

Wczoraj byłem na prezentacji w Bydgoszczy i plansza z kosztami zakwaterownia mówi, że wynosi ono od 70-100 Euro. Gdy zadałem pytanie od czego to zależy prowadzacy powiedział że najdrozszy jest pokoj jednoosobowy za 100 a potem niżej w zależności gdzie i ile osób w pokoju. Na samym końcu prezentacji jest plansza z kosztami utrzymania od 50-70 Euro tygodniowo. Tak wiec, cos chyba pomyliłaś. Muszę sobie to jeszcze obliczyć, choć mój znajomy i tak tam jest już 3 sezon więc chyba mu opłaca.

patikot

Bardzo dobrze zrobili ludziska w tym Wrocławiu, że wyszli z sali podczas spotkania. Niech przynajmniej się ci z tej z agencji dowiedzą i przekonają, że czasy jeleni i frajerów, których można doić często z ostatniej kasy już się kończą. Za rok nie uzbierają nawet grupki do wyjazdu, no może poza kilkoma frustratami, którzy jeszcze nie poznali tych "miodów" pracy przez pośredników, jak i na samej farmie...

pablo

witam , czy leci ktos moze teraz niedlugo na farme Keelings z poznania?

www

1400 euro na miesiac hahaha na pewno:)fajne se piszecie te posty

yoyo
@www

Jezeli liczyc nie umiesz to rozumiem skad ten post. Najlepsi z teamu A wyciagaja srednio 11-14 Euro na godzine. Zakwaterowanie fakt jest drogie, ale to jest Dublin. Zawsze mozna pojechac do bauera na wies do Niemiec i na otwartym polu pomachac na kolanach - wolny wybor. odpowiadam tylko jak jest tym ktorzy chca pryzjechac i nie maja pojecia. A i od zeszlego roku pracdowaca i tak gwarantuje min 30 godzin aby landlord mogl potracic za zakwaterowanie.

yoyo

Jadę po raz 3 w marcu i mogę tylko powiedzieć z własnego doświadczenia (bo wyjeżdżałem też do Holandii przez agencje) że agencja z bydgoszczy pobiera jednorazową opłatę a nie od każdej godziny jak prawie wszystkie inne agencje pracy. Jak sobie to obliczysz to wyjdzie taniej. W zeszłym roku moja godzinówka średnio wyszła 10,20 Euro przy 45 godzinach średnio za cały mój sezon 6 miesięcy. Płacąc 400 Euro za zawkaterowanie za m-c zostało mi ok 1400 Euro na m-c (W tym podatek który dostanę w całości). Sorry ale 1400 na łape to miałem w zylach w markecie w Polsce.

xyz

W końcu głos rozsądku. Pozdrawiam i podziwiam.

X2x

A i czikeny to w sumie rarytas bo sa blisko pól można trafić na gary a tam to wiocha totalna. No i czikeny sa blisko miasta takie baraki jak na kolonii ale każdy od czegoś zaczynał wiec jak większość mieszkała to wam to tez nie zaszkodzi. Trzeba samemu sprawdzić i sie przekonać jak tu jest nie bez powodu ludzie tu wracają bo jakby była tu lipa to raczej ponad 600 osób by tu nie pracowało :D

@X2x

Dziekuje bardzo za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie ;) a mam takie jeszcze pyt. sa pokoje dwuosobowe?

X2x

Za czikeny płaci sie tygodniowo około 100euro co wynosi 400euro na miesiąc a pokój na mieście zdarzy sie wynająć za 350 oczywiście dla jednej osoby 550e kosztują double . Stawka godzinowa na rękę to 9.15 jedynie podatek trzeba szybko zmienić bo przyjeżdżając tu bedziesz miała E największy podatek ale spokojnie sa osoby które sa w stanie pomoc i te koszty spokojnie odzyskasz. Podatek zabierany jest od wypłaty w zależności czy jest to E W czy najniższy N ale spokojnie podatek można odzyskać i oczywiście zmienić. Wiadomo przez pierwszy miesiąc dwa cieżko sie ogarnąć ale pózniej człowiek tylko zarabia i odkłada . A zarobić można w sezonie naprawde dobrze . Ludzie pracują tu po 7 8 9 a nawet 10 lat . Ale trzeba wiedzieć ze to ciężka praca bo mimo ze truskawki sa na wysokości to truskawki nie sa zbierane na okrągło. Zajmujemy sie nimi od początku do końca czyli od sadzenia pielenia pielęgnacji jak i wyrywania. Te dwie czynności tzn. Pierwsza i ostatnia sa naprawde ciężkie fizycznie ale nie sa to prace niewykonalne. W zależności kiedy przyjedziecie taka praca bedzie ogólnie wszystkie tu prace sa akordowe .

X2x

Śmiać mi sie chce jak przeczytam nieskore komentarze ta firma pobierała i pobiera tysiąc złotych od X czasu ludzie płaca i jakos nie narzekają sama mowię o sobie. Pracuje sie po 6 jak po 8 a nawet 12 godzin jak w każdej firmie. Co do drogiego życia wyżywienia jak i zakwaterowania dla chcącego nic trudnego . Znaleźć pokój blisko firmy to nie problem ale kawałek dalej to łatwiej duzo osób mieszka na mieście z niektórych miejsc nawet odjeżdża autobus rano do pracy. Wszystko sie opłaca w zależności jaki standard życia prowadzicie jak ktos chce imprez na mieście to wiadomo ze bedzie żył z tygodnia na tydzień ale w sezonie przy dobrych akordach można naprawde super zarobić . Ale my Polacy zawsze wybrzydzaj dlatego jeszcze rok dwa i nasze miejsce zajmą bulgarzy tyle w temacie ! A co do akordów zależy od grup wiadomo ze lepiej być w tej najlepszej gdzie akordy sa wysokie ale to nie jest wyssane z palca bo jakos inni je wyrabiają .

@X2x

a napiszesz cos na temat czikenow? i ile tak naprawde wynosi stawka na godzine na reke?

Pozdrowiciell

Elka a jak długo pracowałaś w keelings?

Elka
@Pozdrowiciell

Pozdrowiciel jestem tutaj już 4 sezon a jeśli mogę wiedzieć po co pytasz

oli

a napiszecie cos na temat czikenow tzw. jak to tam wyglada.

pytanie

Hej mam pytanie: Na stronach podaja, ze za pokoj w stolicy Dublin placi sie 300 euro miesiecznie za osobe. A ile placi sie za mieszkanie tej firmie i gdzie sie mieszka ? Dziekuje za odpowiedz.

abc
@pytanie

Nam na spotkaniu powiedzieli że 70-95 euro tygodniowo. Śmiech na sali, miejsce w baraku na jakiejś wiosce tyle forsy :D

pytanie
@pytanie

Czy ktoś ma doświadczenia z prywatnymi landlordami w Dublinie w wakacjie i jakie są ceny pokoi jeżeli byśmy chcieli w dwójkę wynająć na 4 m-ce?

odp
@pytanie

w okresie wakacji jest drogo i ciezko cos znalezc. poza tym zapomnij o krotkim okresie. glownie sa oferty wynjamu na min 6 miesiecy lub roku. no i trzeba sie liczyc ze musisz wplacic kaucje. pozdrawiam.

CENY

Zestawienie cen żywności z jednego z portali: Niemcy o 60% droższe niż w Polsce, w Wlk Brytanii o 111% droższe, w Irlandii 134% droższe, w Szwecji 157% drożej (tylko w Szwecji są proporcjonalnie wyższe zarobki).

irlandus

O zakwaterowanie to jest pytanie do agencji. A ceny irlandzkie są wysokie. Zapewne za mniej jak 50-70 euro się nie wyżywisz. Dochodzą ceny dojazdów z farmy i inne. Pomijając fakt, że za cenę tego baraku-90 euro w tygodniu, to pewnie wynajęłoby się niezły pokój w Dublinie. Nie zdziw się jak trafisz do czegoś co się określa potocznie mianem "obozu pracy" (złe warunki, ciężka robota, wyzysk, team liderzy pilnujący z batem norm etc.) ale powodzenia.

natka

witam a powiecie mi cos na temat cen w irlandii?

dsa
@natka

ceny chleba 700g 2 euro,zakupy robie w lidlu,tutaj nie jest tak drogo.kurczak 1800 g okolo 6 euro,wedliny w polskich sklepach od 10 euro w zwyz.jest taki sklep dunnes,tam sa czeste promocje na szampony,deo,itp.poprostu trzeba patrzec na ceny i kupowac tam gdzie tanio.ja tak robie.jestem tutaj prawie 9 lat,podobnie robilam w polsce.mieszkania sa drogie a i zarazem niema zbytniego wyboru.

Zostaw merytoryczną opinię o Keelings Company - Dublin

• Jak się pracuje w Keelings Company?

Zobacz opinie na temat firmy Keelings Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keelings Company?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keelings Company?

Kandydaci do pracy w Keelings Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keelings Company