Opinie o Keelings Company w Dublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Keelings Company. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Keelings Company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keelings Company w Dublin

Prawda jest taka ze wyjeżdżają nieudaczniki. W UK każdy głu.pol zarabia 300pounds tygodniowo bo rzad gwarantuje minimalną stawke godzinową. W PL trzeba coś umieć aby zarabiać. Polski rząd nie ustala kosmicznych benefitów i chwała bogu bo byśmy mieli druga Grecje!

Ja tez o 21.40....

Dora

ja lecę 5 maja z Warszawy Modlin .... :)

klara
@Dora

ja z kolego tez lecimy 5 maja z modlina o godz 21.40

@Dora

podobno ma byc cos ok 400 czy nawet 500 osob w sezonie. firma ma plan zeby pracowac ok 40 godzin w sezonie, nie wiecej. problem jest z zakwaterowaniem dlatego tez kaza ludziom wyprowadzac sie z firmowego accomodation i szukac zakwaterowania na miescie. ceny domow za wynajem w Swords to ok 1000euro za miesiac lub tez wiecej, platne z gory plus kaucja ktora na ogol przepada jesli nie mieszkasz przynajmniej rok. kaucja to drugi tysiac. ale mozna przyjechac i zobaczyc na miejscu co przygotowala firma na ten rok. pozdrowienia dla wszystkich co sa , beda lub byli. aha jeszcze jedno jesli jestes nie wydajny to podobno moga Cie wyrzucic po kilku tygodniach, dwoch ,czterech... nie pamietam jak to bylo.

maniek

kto leci 3 maja z gdańska?

Rolnik

rozmowa kwalificyjna byla ok w milej atmosferze mimo to ze selekcja straszna ale okazalo sie ze to puste slowa sa

czy pracowales na farmie

logo firmy Technik przyrzadow pomiarowych
Dublin
Ward Personnel Limited
logo firmy Operator CNC
Dublin
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Ja i kolega lecimy 2 maja z Bydgoszczy

aaa

ja lece 3 maja

A leci moze ktos 2 maja bo prawdopodobnie ma leciec 8 osob

A leci moze ktos 2 maja bo prawdopodobnie ma leciec 8 osob

ja wybieram sie na ta farme 2 maja z krakowa

Jak tam jest ?

Dora

Kto jedzie na rozmowę 23. marca 2014 r. do Bydgoszczy na rozmowę z pracodawcą irlandzkim ?

klub AA

To chyba o mnie tak tu jadą :) Ale słaby jakoś mam wynik popularności :'( Kto się z tym zgadza łapa w górę!!!!!

opa

Ma ktoś adres do biura które mieściło się przy jednym z pól ? Podajże Airport.

xyz

to prawda co napisał (usunięte przez administratora):-)on najlepiej wie jak sie pracuje u keelingsa:-)pozdrowienia dla króla:-)

Hallo odzywa się 7letni pracownik w Keelings (nie farma)wedle życzenia, praca jest poprzez QED, sa dwa interview w j angielskim, pozdrawiam

pss

Jest ktos kto w 2010 roku byl u Keelingsa i przyjechał razem w grupie z (usunięte przez administratora)

@pss

Ja bylam w 2010 a co?

pss
@12229

Interesuje mnie jeden fakt, dlaczego Bydgoszcz kłamie że posiada negatywne opinie na temat pracowników od Kellingsa. I czy ktoś , kto był w 2010 roku miał podobną sytuację z negatywną opinią.

@pss

z tego co wiem to bydgoszcz nie kłamie to pracodawca wysyła opinie

Szymon

Polecam wyjazd ja jestem bardzo zadowolony mimo słabych wyników mojej pracy pracowałem tam przez prawie 4 miesiące. Sezon w tym roku był wyjątkowo dobry tak więc godzin nie brakowało nikomu:)

Ona
@Szymon

Szymon,a możesz odezwać się do mnie na pocztę ? cozanogi@gmail.com

pl
@Ona

Jak dostać się tam do pracy?

hjhj

A nie wiecie czy zosia raczka pracuje jeszcze w biurze?

Hej, wie ktoś jak dostać się do pracy na Keelings Farm, byle nie przez ośrodek w Bydzi? A, może ktoś ma adres do biura?

stanley

Wszyscy , którzy chcą się ubezpieczyć w Planecie Młodych ,darujcie sobie to dziadostwo !!! Wszelkie próby zwrotów kosztów leczenia są rozpatrywane odmownie. Ostatnia ich argumentacja to cyt :ubezpieczeniu nie podlegają szkody powstałe w skutek wykonywania pracy fizycznej. ( ODMOWNIE ) Tak więc wszyscy pracujemy fizycznie na tej farmie więc każdy uszczerbek na zdrowiu mogą sobie zinterpretować w ten sposób.

Zostaw merytoryczną opinię o Keelings Company - Dublin

• Jak się pracuje w Keelings Company?

Zobacz opinie na temat firmy Keelings Company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keelings Company?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keelings Company?

Kandydaci do pracy w Keelings Company napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keelings Company