Opinie o Kaufland Polska w Busko-Zdrój Harcerska 1D

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kaufland Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaufland Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Busko-Zdrój Harcerska 1D

Czy w Kaufland Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Obserwator tych niemieckich ku Nowy wpis

Witam pierwsze wrażenie za dużo pracy za mało personelu ale te polskie kuropatwy się zgadzają to jest bez honoru drugie brak kierowników personel jest nieodpowiednio kierowany przez to mamy jak mamy mobing ukladziki ktoś to powinien zakończyć kierownik regionalny ale i on patrzy na wyniki nie interesuje się tym co się dzieje w Kauflandzie w Busku a jest duże rotacja pracowników inspekcja pracy powinna przyjrzeć się temu bo urlopy też w dziwny sposób są odbierane kierownik główny nic nie warty przystosował się do ukladzikow mobingowych i nic nie robi to też nie odpowiedni człowiek na tym stanowisku jak ma być porządek to ma być to jest ład niemiecki więc proszę z tą slozba niemiecka zrobić porządek

Jakie wartości są cenione w Kaufland Polska?

Aaa Nowy wpis

Zadne

Czy dla kierowników są zapewnione takie gadżety jak np telefon, laptop?

Czy po rozmowie w Kaufland Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Busko-Zdrój
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Ajent RUCH S.A
Ruch S.A
Pablo

Ja zawsze miałem zraze do Kauflandu w Busku, zawsze te kolejki i to czekanie w kasie. Nie wiem jak teraz ale kiedyś była taka wywieszka że jeżeli czekasz dłużej jak 5 min to dostaniesz bon na 5zl, gdyby tak każdy kto czeka wolal to sklep by dokładal do interesu

Kostek

Trzeba powiedzieć , że firma jest dobrym pracodawcą. Choć praca w handlu nie jest lekka ,ale tu jest naprawdę ok.

Z przykroscia to stwierdzam ale do tej pory mialam bardzo dobra opinie o pracownikach kauflandu ale po tym co mnie dzisiaj spotkalo w sklepie to sama bylam zdziwiona pracownik ktory byl bez zadnych zabezdpieczen nawet rekawiczek gumowych byl wobec mnie beszczelny bo wzielam swoje dzieci na zakupy bo nie mialam ich z kim zostawic i staszacy mnie policjia to juz naprawde szczyt wszyskiego zeby ktos kto nie slucha zbyt dobrze wiadomosci o wyjsciu dzieci i mlodziezy z domu ocenia innych dzieci sie przestaszyly bo pan byl zbyt glosny i beszczelny i powiedziały ze wiecej juz do tego sklepu nie chca jechac i jeszcze co najleprze chodzilam z dziecmi po calej sporzywce co krecilo sie pare osob i nikomu moje dzieci nie przeszkadzaly a jak tylko weszlismy na napije co nie było nikogo tylko chodzacy pracownicy zostala zatakowana zbyt nie milymi slowami jesli kaufland w busku zdroju nie obsluguje matek z dziecmi to powinien o tym klijenta poinformowac a nie zeby dzieci staszyc swoim zachowaniem

Maciej

Ile zarabia tu kierownik sklepu? Czego wymagają aby się dostać i czy są perspektywy awansu?

Madzia

Hej! Jakie zmiany są w tej pracy? Ile godzin pracuje się dziennie?

Nie polecam tego sklepu!!!!omijajcie z daleka!! Dzis mialam watpliwa przyjemnosc robienia zakupow w tym sklepie.. Pani menager bardzo opryskliwa!! Nie nadaje sie kompletnie do kontaktow z klientami! Zapytana o produkt odpowiada podniesionym glosem wielce obrażona ze klient pyta... nie wyobrazam sobie takiej obslugi i to pod postacia menagera sklepu!!! Dodatkowo brak cen na wszystkich produktach .

Dominika

Aktualnie szukają do pracy w Puławach na stanowisko Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych. W ofercie napisali, że oferują umowę zlecenie na czas nieokreślony, miesięczną zapłatę uzależnioną od wielkości przydzielonego obszaru, dodatkowe zajęcie i możliwość współpracy ze stabilną, dynamicznie rozwijająca się firma (ok.10 godzin tygodniowo). Ktoś jest może zainteresowany taką ofertą?

xd

No dobra, ale wiecie czy jest szansa u nch na inne zatrudnienie niż na roznosiciela gazet reklamowych? Dobrze by się było załapac, zwłaszcza, że warunki finansowe pewnie każdeu odpowiadają.

Malina

Jestem obserwatorem, często robię zakupy w Kauflandzie w Busku, jest bardzo miła obsługa, dziewczyny zawsze z uśmiechem na twarzy powitają, nawet te najbardziej zabiegane na dziale, zawsze pomogą szczególnie po zmianach które są już widoczne na markecie. Ale jedno co mnie denerwuje to to jak niektórzy klienci traktują pracowników , niby taki uczony i dobrze wyglądający gościu obraża pracowników, czy naprawdę nic z tym nie można zrobić?

Malina

cywix

dobrze zarobić w Kauflandzie ? @radkoo to powiedz raczej gdzie Ty obecnie pracujesz , że tak uważasz, bo ciężko uwierzyć że w sklepie. To jest jakieś wyższe kierownicze biurowe stanowisko ? bo wtedy akurat jestem w stanie w to uwierzyć :) z tego co wiem to raczej z kasą jest własnie dość mizernie tutaj.

gabin

Nie wiem czy już słyszeliście ale doczekaliśmy się nowej rekrutacji w firmie Kaufland, zobaczcie jakie stanowisko jest do wzięcia i oceniajcie prosze czy warto aplikować. Firma Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osób z Bielska-Białej i okolic na stanowisko koordynat... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5733956?keywords=&region=

mrówka

Ostatnio robiłem zakupy w Busku w Kauflandzie totalna tragedia.Dlaczego tam nie ma jeszcze sanepidu to sie dziwie,Na dziale owoce totalny syf większość zgnita i wystawiona na przecene nawet psu bym tego nie dał.Wędliny stare i świecące.

miłośnik

Wreszcie cisza i spokój, (usunięte przez administratora)jest ok, ale dalej syf na sklepie, jak długo jeszcze my klienci mamy czekać na miła i uprzejma obsługe , ludzie zacznijcie normalnie pracowac bo nic z tego nie bedzie.Obywatele w postaci zwierzątek pomykają przez alejki w markecie,smród na warzywach i owocach wszystko wam gnije, nie wspominając o towarach po terminie.

Podziękują ci za prace po śmierci bo jak wykończą to na pogrzeb przyjdą, trzymać się z daleka od tego bajzlu, bo zgon murowany.Dziekuję chcesz usłyszeć od dyrektora śmieszne w jakim ty kraju żyjesz, jeszcze roboty może ci dołożyć a nie podziękować , zwłaszcza w nadgodzinach.

melannie

Podono Pan Dyrektor wyjechal na pare dni wolnego niech odpocznie chlopaczyna widac zmeczenie po nim - (usunięte przez administratora)...:-)

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Busko-Zdrój

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042