Sigit Poland sp.z.o.o.

Skoczów

Opinie o Sigit Poland sp.z.o.o.

anonim 2010-03-13 07:49:49
Zgadzam sie dzieÅ� kobiet to byÅ�a masakra.CiagÅ�y stres w pracy nerwy kazdy czeka na kogo teraz kolej do zwolnienia i za co za zÅ�y humor szefa czy nie zrobiona norme?my nie mozemy miec zÅ�ego dnia mamy kazdy dzien zapierdalac bo jak nie to won horror kazdy szepta miedzy soba nikt nic nie powie co dalej jak bedzie...zastanawiamy sie jak kazdy nastepny dzin minie.umów nie przedÅ�uzaja no chyba ze lizus jesteÅ� jak chodzisz i kablujesz do kierowniczki...rygor z dnia na dzien jest gorszy jak smieci nas traktuja a szef zero szacunku nawet ze sÅ�owami sie nie chamuje audyt tez na 8 godz huja robi to jest ich praca gówno sprawdzaja i robia !chodza damy po hali w biaÅ�ych fartuchach zadowolone z zycia.nie mówiac o mechanikach zgarniaja wieksze wypÅ�aty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za co???????????nic kompletnie nie robia babki same maszyny naprawiaja...nie mili wogole zero szacunku dla kobiet zero....takiej pracy i zakÅ�adu jeszcze nie widziaÅ�am a szef to po prostu masakra zycze mu kontroli zeby sie za niego wzieli bo mysli ze ma tania siÅ�e robocza i moze sobie na wszystko pozwalaÄ�
Zostaw swoją opinię o Sigit Poland sp.z.o.o. - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigit Poland sp.z.o.o.