Lech-Bud

Koszalin

Opinie o Lech-Bud

anonim 2009-01-17 19:05:03
Choć nie mam zbyt wysokiego stażu pracy, w firmie "LECHBUD" pracowało mi się tam naprawdę źle. Pomimo moich starań moja ciężka praca, ni tak nie została doceniona. Mimo, iż zarobki są powyżej 1.400 zł netto to wydaje mi się, że to za mało jak na wykonywaną prace. Kierownictwo O.K za to szef nadrabia poniżaniem swoich pracowników.skąpiec który szkota przebija!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2009-01-18 09:21:12
Wydaje mi się, że trochę przesadzacie 12 lat stażu??? Ta firma tyle nie jest na rynku, a 650 zł za miesiąc to brednie i kłamstwa. Pracowałem tam pół roku i najmniejszą wypłatę jaką wziołem to 1375zł ale miesiąc liczył 19 dni roboczych z czego jeszcze dwa opuściłem. Więc ludzie bez przesady. Nie wiem dlaczego tak piszecie o tej firmie, kierownictwo i ludzie tam pracujący są naprawdę OK, zaliczke kiedy chcesz to szef zawsze da, nawet gdy go nie ma to dostaniesz ją przez kierownictwo. Ale jest jeden minus w każdej chwili możesz stracić tu prace i to całkiem bez powodu, prezes taki dał prezent na święta bożego narodzenia. Połowa firmy na zimę straciła pracę.
anonim 2009-03-13 15:03:32
wiekszosc z tych opinii jest klamstwem i jest conajmniej smieszna.bylem operatorem zurawia w tej fimie i nie jest zle wiecnie klamcie a jak wam sie nie podoba to zawsze mozna sie zwolnic,mnie zwolniono bo przeginalem i mieli racje ale gdybym mugl wrocic na swoje miesce w tej firmie nie zawachalbym sie.klamiecie klamiecie klamiecie.to dobra firma i nigdy nie zmienie zdania mimo ze mnie zwolniono.olejnik jarek.
anonim 2009-03-13 15:07:49
mogl napisalem przez u!kazdy sie myli
anonim 2009-03-20 20:10:41
firma jest ok niewiem co chcecie od niej mi sie podoba. kierownictwo jest super i pracownicy tez a szczegulnie wladca much czyli czesio i :? jest poprostu ok lepszej pracy nie znajdziecie za z sciemnianie za te pieniadze nie ma takiej firmy w koszalinie . pozdro
anonim 2009-03-20 20:10:41
firma jest ok niewiem co chcecie od niej mi sie podoba. kierownictwo jest super i pracownicy tez a szczegulnie [usunięte przez admina] :? jest poprostu ok lepszej pracy nie znajdziecie za z sciemnianie za te pieniadze nie ma takiej firmy w koszalinie . pozdro
anonim 2009-03-24 10:32:34
LECHBUD jest OK. Pracuje tu bardzo długo i nigdy nie było problemu z wypłatą i z przełożonymi - zawsze są kompetentni i pomocni. Firma jest OK.
anonim 2009-04-01 13:46:03
firma jest najlepsza w koszalinie robiom to co inne firmy zatrudniaja i zwalniajia i nie widze nic zlege pozrawiam wszystkich moich znalomych
olej 2009-05-17 19:21:28
firma najlepsza w ktorej pracowalem.pozdro chlopaki,pozdro prezes i reszta.danielu dbaj o moj zuraw czlowieku.olej
LIQUID CRUE 2009-06-16 12:07:35
PANIE PREZESIE TO NIE PANA PRYWATNA STRONA I KAZDY KTO MA OCHOTE MOZE SOBIE TUTAJ PISAC CO CHCE.ZYJEMY W WOLNYM KRAJU I NIKT NIKOMU NICZEGO NIE MOZE ZABRONIC,NIKT TU PANA NIE OBRAZIL WIEC NIE WIDZE POWODU DO UNOSZENIA SIE HONOREM.
anonim 2010-02-26 15:33:59
Ta firma to istny (usunięte przez moderatora) ( chociaż jaka praca taka płaca ).
Prezes żąda od pracowników aby nie pili, a tam cała ekipa chodzi pijana od godz. 8.00 rano.
Ci co chwalą tą firmę to paparuchy, którzy nie znają się na robocie.
Im taka praca odpowiada, cały dzień łazić i wyglądać za winkla czy przypadkiem kierownik nie idzie.
Żałosne.

mietek 2015-03-17 16:11:18
a powiedzcie mi jaki system pracy tam panuje? jak pracowałem w budowlance no to rzeczywiście robiło się od świtu do nocy.. takie inwestycje niosą za sobą konkretne terminy- czy lech-bud przywiązuje również jako pracodawca do tego uwagę? ktoś wypowiadał się że pracuje tu długo więc może podzielić się obszerniej swoimi spostrzeżeniami
bo tak 2015-03-31 21:14:51
Szukam opinii na temat produktow a raczej domow ktore stawai firma lech-bud . przegladalem oferty innych firm budowalnych ale chcialbym najpierw sie odwiedziec jak lech bud buduje domy jendorodzinne. poszukuej sprawnej firmy, ktra postawi przedstawiony przezemnie projekt domu. nie chce zaufac komus w ciemno najpierw potrzebuje informacji od kogos.
Fenek 2016-05-12 20:51:48
Na ich stronie internetowej nie ma jakiejś wielkiej bazy informacji, ale mała też nie jest, tam znajdziesz w dziale ofert kilka nowych, ale proponuje Ci spróbować robić to samemu na na żywo i może zatrudnią
Zostaw swoją opinię o Lech-Bud - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lech-Bud