VADO Sp z oo

Toruń

Opinie o VADO Sp z oo

tomek 2010-05-22 08:05:20
ta firma to dno, a szczegolnie jej szef (wlasciciel, [usunięte przez moderatora]), koles siedzi w polsce od chyba 10 lat, nie zna polskiego, nie ma zielonego pojecia o rynku, robi targety, ktorych nie ma szans zrobic, podnosi ceny produktow 2 razy do roku, trzesie sie na kazde zawirowania walutowe, sam nic nie robi, a tylko wymaga, slowem [usunięte przez moderatora] , zatrudnil niedawno przedstawiciela po znajomosci na moje miejsce, znam kolesia, ale po opiniach klientow z ktorymi mam kontakt to nie robi najlepszego wrazenia. Gdyby byl sprytny to zrobilby kase:)))) wracajac do firmy, to garazowe dno, jedna laska w biurze to jakas [usunięte przez moderatora] (pani [usunięte przez moderatora]), nic nie robi, tylko je, pije kawe i gada przez komunikatory ze znajomymi, ale chyba niezle obraca szefa bo jak byla przez 2 tyg sama w biurze z [usunięte przez moderatora] to zaczely sie dla mnie schody, no coz zrobic, sam chcialem z tej firemki uciekac bo kasa marniutka, tylko wymagania, a wspolpracownicy (oprocz pani Ewy) to totalna porazka, nic nie wiedza, nic nie potrafia i lenią sie ile wlezie, slowem mniej niz zero ode mnie
Zostaw swoją opinię o VADO Sp z oo - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VADO Sp z oo