POLMAR

czy ktoś tam pracował ?
były pracownik 2010-03-23 21:27:52
nie polecam ,
pracowało sie tam 2010-12-03 01:08:39
Zarobić idzie to fakt, atmosfera pozytywna ale wymagać wymagają lecz nie na siłę i rozmawiają z każdym indywidualnie naprawdę wspierają ale dyrektora administracyjnego p.(usunięte przez administratora) maja stanowczego. Ale ogolnie nie chodzi o pracę lecz o klientów do ktorych się dzwoni, są przejedzeni różnymi ofertami czy z TP, Netii, Dialogu tak że nie jest to lekki chleb jak kiedyś , parę lat temu gdzie niepozorna dziewczyna mogła zarobić w miesiącu nawet ponad 7 tysia, niestety nie już teraz, tak że nie dajcie się zwieść na wynagrodzenia w kilkutyśiecznych złotych. Powodzenia zyczę, ogólnie polecam bo jest tam spokój.
anonim 2010-12-03 11:18:30
Polecam, gdyby nie studia to pracowała bym dalej, nie ma problemu z kasą za swoją pracę, daja nawet zaliczki jak ktoś potrzebuje. Dobry dojazd, miły klimat. Szef dynamiczny i wesoły a jego dyrektor, czy tam "prawa ręka"(usunięte przez administratora) jest spoko ale trzeba umieć z nim rozmawiać bo na poczatku wydaje się być trudny.
byla pracownica 2010-12-06 10:07:21
nudna robota, tylko dzwonić i dzwonić
ferdek 2011-02-21 22:17:16
eno, fajny klimat w Polmarze ale Netia ma do bani oferte
gosc 2012-04-17 10:05:54
a jakie tam są projekty tylko sprzedażówka czy infolinia bądź utrzymanie też ??
elka 2012-06-06 14:47:00
Mają parę projektów, i idzie się do czegoś przymilić w tym co sie czujesz, bez nerwów i stresu. Nad głową nikt nie stoi ale robić trzeba.
Niestrodzona 2014-12-19 18:24:52
Jeśli was to interesuje to firma POLMAR ogłasza nowe rekrutacje. Zajrzyjcie na forum i zobaczcie świeże stanowiska do wzięcia. Pozdrawiam PBM Polmar zatrudni spawaczy gazowych. Wymagania: aktualne uprawnienia 311, ( książeczka spawalnicza, IS, UDT) doświa...
KP 2015-04-30 14:19:33
Drobna poprawka - firma POLMAR nie ma nic wspólnego ze sprzedażą telekomunikacji ani kamieniami. Firma zajmuje się serwisem i utrzymaniem technicznym obiektów. Firm POLMAR trochę na rynku jest , z różnymi skrótami przed i po słowie :)
igorrro 2016-05-13 12:21:57
czyli szukają konkretnie, jednego specjalisty. Nie znam się na tym kompletnie, sądziłem, że trafię na inne ogłoszenia. Ciekawe jak taki spawacz może tutaj zarobić miesięcznie. Orientuje się ktoś w tym temacie?:)
Zostaw swoją opinię o POLMAR - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLMAR