Opinie o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA w Olsztyn

Czy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA są regularne szkolenia pracownicze?

Anita Nowy wpis

Jak radzicie sobie z konfliktami w firmie? Czy szefostwo szybko reaguje na problemy ?

Melek Nowy wpis
@Anita

Wali jak tylko może :P

darek Nowy wpis

hej! działaja już jakiś czas na rynku i firma oferuje sprzedaż, serwis oraz wynajem maszyn i urządzeń budowlanych za całkiem dobrą kase jak widze jednak.

maszynka

stając po stronie nie zadowolonych klijentów tej firmy nie polecam sewis sam wymyśla sobie usterki zeby tylko kase natłuc dla swojej firmy na czym ich kilkukrotnie złapaliśmy małotego reklamacja i skarka zakonczła sie wyzwanie i szkalowaniem naszej firmy przez wszego pracownika tej oto firmy dlatego tez nie polecam masakra jakaś pozdrawiam

Czy po rozmowie w KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
nie zadowolony klijęt

napisze to jako niestety klijet tej firmy nigdy więcej nik mnie nie namówi żeby coś tam kupić !brak profesionalizmu,kłamstwo to podstawa im bardziej damy rade oszukać klijta tym lepiej jak macie mało problemów i naprawde ich poszukujecie kupcie odnich maszyne i macie je jak w banku pozdro

Bolo

Fajnie współpracować z ta firmą, żetelność, profesjonalizm na wysokim poziomie. Ale rozmowa z szefem z Gdańska to koszmar wystarczy by zniweczyć wszystko. Olsztyn TAK, Gdańsk NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient

Firma ze słabym działem handlowym, handlowcy bez żadnych uparwnień w negocjacjach, Serwis na poziomie, kierownik serwisu człowiek na własciwym stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042