KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA

Olsztyn

Opinie o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA

Klient 2010-03-12 20:59:26
Firma ze słabym działem handlowym, handlowcy bez żadnych uparwnień w negocjacjach, Serwis na poziomie, kierownik serwisu człowiek na własciwym stanowisku.
Bolo 2011-01-27 21:20:57
Fajnie współpracować z ta firmą, żetelność, profesjonalizm na wysokim poziomie. Ale rozmowa z szefem z Gdańska to koszmar wystarczy by zniweczyć wszystko. Olsztyn TAK, Gdańsk NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie zadowolony klijęt 2012-06-10 15:47:27
napisze to jako niestety klijet tej firmy nigdy więcej nik mnie nie namówi żeby coś tam kupić !brak profesionalizmu,kłamstwo to podstawa im bardziej damy rade oszukać klijta tym lepiej jak macie mało problemów i naprawde ich poszukujecie kupcie odnich maszyne i macie je jak w banku pozdro
maszynka 2012-06-12 08:17:35
stając po stronie nie zadowolonych klijentów tej firmy nie polecam

sewis sam wymyśla sobie usterki zeby tylko kase natłuc dla swojej firmy na czym ich kilkukrotnie złapaliśmy małotego reklamacja i skarka zakonczła sie wyzwanie i szkalowaniem naszej firmy przez wszego pracownika tej oto firmy dlatego tez nie polecam masakra jakaś pozdrawiam
darek 2016-04-22 09:53:29
hej! działaja już jakiś czas na rynku i firma oferuje sprzedaż, serwis oraz wynajem maszyn i urządzeń budowlanych za całkiem dobrą kase jak widze jednak.
Zostaw swoją opinię o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA