KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA

Grudziądz

Opinie o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA

Bartek 2010-03-12 20:55:10
Firma bardzo profesjonalna, trochę zawiłe procedury .Serwis na najwyzszym poziomie zawsze służą radą i pomocą.
klient 2010-04-09 17:54:29
Może i służą pomocą, ale nie są słowni, na towar trzeba czekać tygodniami i ceny z kosmosu.
olsztyn 2012-06-10 15:40:56
banda [usunięte przez moderatora] która niema wiedzy jedno zrobią druge popsują i jeszcze nigdy nie poczuwająsie do winny
edi 2012-06-12 08:05:52
LUDZIE KTURYM NIE MOZNA UFAC I TRZEBA ICH PILNOWAC ZEBY NIE OSZUKALI KLIJENTA NIE POLECAM
nie polecający klijent 2012-06-16 17:20:09
GRUPA LUDZI DO KTÓRYCH NIC NIE DOCIERA A WSZCZEGULNOŚCI WIEDZA I LOGIKA KŁAMIĄ OSZUKUJĄ I NACIĄGAJUM KLIJENTA WPIERAJĄC MU JAKIŚ UROJONE FANABERIE, ZOSTAW IM MASZYNE DO NAPRAWY Z JAKIMŚ USZKODZONYM PODZESPOŁEM TO JESZCZE WYKRENCOM CI DOBRE CZENSCI I ZAMONTUJĄ DO WLASNYCH MASZYN KTÓRE MAJĄ POPSUTE A TOBIE ZAMÓWIĄ NOWE MÓWIĄC ZE BYŁY POPSUTE JAK POPROSISZ O ZWROT STARYCH TO RAPTEM GINĄ NAPRAWDE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kapir 2016-04-19 18:25:14
anonim, Firma Kurt König Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. oferuje sprzedaż, serwis oraz wynajem maszyn i urządzeń budowlanych, także to pewnie był jakiś niezadowolony klient, tacy sie zdarzają, ale z tego co słyszałem firma jest profesjonalna.
Zostaw swoją opinię o KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KURT KONIG MASZYNY BUDOWLANE POLSKA