Opinie o MDM S.A. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MDM S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MDM S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MDM S.A. w Cieszyn

Gabi Nowy wpis

Ktoś tu pisał, że nowi ponoć zarabiają więcej niż pracownicy z dużym stażem, prawda to? A na jakie w ogóle stawki można liczyć? szukam i nie mogę znaleźć żadnych konkretnych widełek ani nic w tym stylu, dlatego mówię zapytam.

Jaka atmosfera jest między działami w MDM S.A.?

Piotr Nowy wpis

Nie ma atmosfery, to znaczy co, nie szło się dogadać z pracownikami albo szefostwem czy po prostu nie było za bardzo komunikacji, bo każdy był zajęty swoimi zadaniami? Możesz napisać konkretniej co masz na myśli, bo nie bardzo rozumiem o co chodzi? Czy to dlatego właśnie odszedłeś, bo masz nick 'Były pracownik' czy coś innego było przyczyną?

Były pracownik Nowy wpis
@Piotr

Chodzi o to że staży pracownicy zarabiali tyle samo co nowo przyjęci. Zero podwyżek. Zwalnianie za byle co. Ja sam odszedłem. I jestem zadowolony

Krasnal

Pracowałem tutaj, a teraz w podobnej firmie, kousek dalej w Czechach. Różnica jest astronomiczna, na niekorzyść polskiej firmy. Atmosfera za granicą jest o niebo lepsza. Polski naród tkwi w ciemnogrodzie za (usunięte przez administratora) myśląc że rygor i tempo pracy zapewnią całej firmie byt. Bzdura. Żałuję że nie jestem Czechem, ale cóż. Oni są otwarci na Polaków i Ukraińców, jeśli ktoś się przykłada do pracy. Nie ma tam żadnego schnella, arbeiten i stania z batem.

Praca sama w sobie bardzo w porządku. Sam zarząd tej firmy leży, zwalnianie połowy zakładu z dnia na dzień bez wcześniejszego uprzedzenia. Biuro nie ma totalnie pojęcia o tej pracy, stawianie małej ilości osób na maszyny których nie da się garstką ludzi ogarnąć. Jednym słowem gdyby nie zarząd bardzo polecałbym tą firme :)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie MDM S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko biurowe nie ma sensu jak jesteś kobietą. To musi być facet najlepiej drogo ubrany z wzorowymi manierami znający się dosłownie na wszystkim ale nie proszący o duże pieniądze. Kandydat po rozmowie kwalifikacyjnej nie zasługuje nawet na odpowiedź nie. Oferty pracy są stale aktualizowane być może odpowiedź nie dotrze do mnie po 5 latach ......

Herkules

Racja,kobiety nie maja szans przyjać sié do tej firmy.Tam rzádzą kobiety wybierajä facetów który wpadnie im do gustu.Jak juz dostaniesz sie na produkcje gdzie brygadzistka jest Mariola ,wpadniesz jej w gust,masz sié jak w Raju ,najlepsze stanowislo ,moze korzystac z kilku przere a pozostali?Najlepiej zaloz pampersa zebys nie wychodzil do kibla nie wspominajac o prxerwie na zjedzeniu kanapki,stoi i patrxy na zegarek zeby minute dluzej nie jadles,Nie liczac czasu na dojcie do jafalni i powrot.Naklepiej dobrxe sie najesc w domu i zapierdalac w mdm 8 godz.Moze ktos sie temu tam przyjrzy.Ja juz z tamtad odeszlem,nie podobalem sie widocznie haha

mosir

I znowu poszukują Kierownika na produkcję. Ja byłem na takiej rozmowie i nawet nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na Tak lub Nie. Wybrał najlepszego ale widać brak kompetencji zawiódł Dyrektorka, ale to jest jego problem, na ludziach to trzeba się znać, a nie cwaniakować na rozmowie. Nie polecam pozdro

max
@mosir

teraz chyba szukają na ten nowy wydział który dopiero powstaje - W10

nowa

Hej Jak wyglada teraz sytuacja w tej firmie, poniewaz widze ogloszenia i zastanawiam sie nad aplikacja :) Moze ktos cos powie ?? Bede wdzieczna :D Czy praca nalezy do ciezkich i jakie pieniążki :)

Norman

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro nie zamieszczacie na tym wątku żadnych opinii?

Z całą pewnością nie każdy poradzi sobie w tak dobrej firmie. Bardzo dobrze oceniana przez pracowników, polecam pracę

Zainteresowana

Dzień dobry. Jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w MDM Bazanowice, są przyjęcia oraz ile zarabia się na rękę miesięcznie na początek no i ostatnie pytanie jak to wygląda z umowami? Tzn jak długo okres próbny i po ilu można liczyć na umowę na stałe?? Pozdrawiam i liczę tylko na prawdziwe informacje.

Dionizy
@Zainteresowana

MDM omijać z daleka.Praca na sezon.Murzyn zrobił swoje Murzyn może odejść.Nie polecam.Z dala od tego miejsca.No I Obiecanki .

Aleksander
@Dionizy

Praca na sezon jest spowodowana małą ilością zleceń czy innymi kwestiami? Napisz na jaką umowę są zatrudniani pracownicy w tym czasie. Dzięki.

Eryk

@Endrju Żeby utrzymać się w bardzo dobrej firmie to trzeba się postarać.

Endrju

Na rozmowie podobno 2.5 tys na ręke a gdy przychodzi do podpisywania umowy to jest 2500 brutto + premia Praca mozolna, atmosfera średnia, na zakładzie panuje (usunięte przez administratora) i ogólne zamieszanie , kierownictwo ciągle się czepia każdego postoju maszyny byle by metry szły inaczej po premi. Pracuje już 3 miesiace i 2300 to max na rękę bo za wszystko uwalaja premie, Nie polecam

Marynia

Czy dzieje się coś w firmie? Taka cisza na forum!

Hanna

Czy firma przeprowadza rekrutacje wewnętrzne?

Igor

@xoxo na atmosferę w Warszawie nikt nie narzeka. Ale naprawdę trzeba pamiętać, że na atmosferę każdy ma wpływ. Nowy pracownik też :) Także jeśli będziesz w porządku wobec innych - będzie ok :)

Endi

jak zobaczysz te nowoczesne technologie np: maszyny do taśmy kalenicowej albo vent rolla to sie przewrócisz z wrażenia heheheheheh

Nie polecam

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i w sumie to nikomu nie polecam tam pracy. Nie wiem jak jest w Bielsku, ale w Cieszynie panowały układy i kolesiostwo. Pamiętam jak nowo przyjętych wyśmiewano i wrzucano na maszyny bez podstawowego przeszkolenia. Powiedzieli ci raz jak masz robić i zostawiali cie samego na maszynie, którą pierwszy raz widzisz na oczy. Marnował się czas, ale przede wszystkim materiał, za który firma płaciła ogromną kasę, bo żaden imbecyl brygadzista nie wpadł na to, żeby młodego dokładnie przeszkolić i wytłumaczyć. Czułem się w tej robocie jak bym przychodził jako nie proszony gość na imprezę. Z nikim nie dało rady normalnie pogadać, traktowali cie z góry, wyśmiewanie, zastraszanie i podkładanie nóg na każdym z możliwych kroków. Same cwaniaki i buraki. Co do samych zarobków to bieda z nędzą jak za taki zapiernicz. Po 8 godzinach biegania między maszynami i pakowaniu towaru człowiek miał dość. Po całym miesiącu takiej harówy na 3 zmiany - 1500zł/rękę , śmiech na sali. Miały być podwyżki i dobre zarobki, a tak naprawdę stawałeś się niewolnikiem firmy w rękach mało kompetentnych buraków.

Marian

Obecnie radzę firmę omijać szerokim łukiem, a to za sprawą nowego dyrektora, który wprowadza swoje "rządy" (metry, metry, brak premi za nierealne cele). Czy MM nie widzi, co ten gość wyprawia? a nie sorry, przy MM to już całkiem inne oblicze...

kkk

zależy gdzie

luk

ile w bielsku zarobi mlodszy operator z gory dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o MDM S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w MDM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MDM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MDM S.A.?

MDM S.A.