Opinie o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak w Łomianki

Karol Nowy wpis

Czy piekarnia według Was dobrze traktuje swoich pracowników ?

Romek Nowy wpis

No powiem Ci Adek że jeśli chodzi o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak to faktycznie ekspedientki mają sporo roboty, al ewiem, ze za tym idzie jakaś niezła pensja, więc może to powinno wystarczać

była Nowy wpis

Takie różnice wynikają z obciążania ekspedientek za wszystko, również za zwroty.

Wiśnik Nowy wpis

Jeżeli te obniżające się pensje są prawdziwe to podejrzewam, że dzieje się tak przy udziale pewnego systemu domniemanych nagród i sporych kar. Czy po prostu na podstawie widzi mi się pani Jadzi, księgowej? Chciałbym podjąć tam pracę, ale z drugiej strony pchać się gdzieś, gdzie nie wiadomo czego można się spodziewać? Też głupota.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
ania

Generalnie pensja wyglada tak, że jednego miesiąca za pełen przepracowany etat możesz dostać 1800, a w drugim miesiącu 1500 przy godzinach nadliczbowych.(usunięte przez administratora)

Maja

czy ktoś pracuje w tej piekarni jako Ekspediętka i jaka jest pensja miesięczna netto i jak jest z umową czy jest na stałe czy cały czas na zlecenie

miajsjs

1700 zł jakieś z kawałkiem

miajsjs

hej,właśnie dostałam tam pracę na ekspedientke? nie straszcie bo obiecywali ładną pensje

byly pracownik

gorrraco nie polecam tej firmy.praca za nedzne grosze-w stosunku do ilosci godzin,brak jakiegokolwiek poszanowania czlowieka(odzywki przelozonych w stosunku do pracownika w stylu"praga warszawa"

obiektywna

Ja pracowałam w tej firmie 4 lata, odeszłam na życzenie właściciela... Rzeczywiście wspomniana Pani PREZES trzymała wszystkich za mordy. Jednak była jedyną przytomną i profesjonalną osobą w całej tej firmie. Każdy miał to, na co zasługiwał. A ignorantów było wielu. Na czele z właścicielem. Z tego co się orientuję od pewnego czasu już nie ma Pani Prezes, więc dla zwolenników wolnej amerykanki, to kraina mlekiem i miodem płynąca. Aż do upadku!!! Polecam :)

misstee4

Hm.... no nie przeczę wypłacają. Ale za to traktują cie jak niewolnika. Chcesz to spróbuj, jesteś wolnym człowiekiem.... póki nie zaczniesz pracować dla pani PREZES.

nina

A jak długo pracowałaś? Właśnie dostałam propozycję pracy w tej firmie i aż włos się jeży na głowie jak to czytam, co z sobotami? każda pracująca?[usunięte przez administratora]boję się żeby nie wpaść pod rynnę teraz też siedzę w niezłym [usunięte przez administratora]

malfoja

Na jakich stanowiskach wcześniej Państwo pracowali, jak wygląda struktura firma i podstawy prawne do zatrudnienia tzn. umowa?

nick

Jaka ona ta prezesowa jest ? Czy dotrzymuje obietnic ? Jak traktuje ludzi ? Czy ona jest współwłaścicielką ?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak - Łomianki

Piekarnia Czubak i S-ka cukiernia czubak