hdhjfjgfjkkg

Głuchołazy

Opinie o hdhjfjgfjkkg

anonim 2010-03-12 11:48:15
Jestem klientem głuchołaskiego marketu, jestem stała bywalczynia i dobra obserwatorką. Obecny kierownik jest beznadziejny, snuje sie po sklepie nie robiac nic pożytecznego. Czesto wisi oparta na wieszaku lub jest zajęta plotkowaniem z pracownicami zamiast służyć pomocą klientom- czy to jest kierownik?-osoba ktora ma dawac przyklad?. O zastepcy rowniez nie mam dobrego zdania, czesto zdarza sie jej naduzywac przeklenstw i wulgarnie odnosic sie do klientow- sama byłam tego zajścia przykladem.W tym sklepie od momentu zmiany kierownika nie dzieje sie nic dobrego, jest tylko [usunięte przez moderatora], obłuda, nadużywanie ,,władzy'', gnębienie i panoszenie sie. Ale cóż, jezeli na stanowisko kierownika trafia jakas pierwsza osoba z ulicy, nie majaca zielonego pojecia jakimi cechami powinna sie odznaczac. Nieodpowiednie osoby na stanowiskach graja na zwlokę, licząc że sie jakos beda slizagac i nikt tego nie widzi.Sklep ten prosi sie zmian personalnych zwłaszcza zniesienia ze stanowiska niekopetentnego kierownika.Czy bywaja kontrole na tych marketach?dlaczego niedostrzega sie tego co dzieje sie w tych marketach?
Zabka 2011-03-22 21:15:20
Masz na mysli osiedlowa Zabke ? ;))
Zostaw swoją opinię o hdhjfjgfjkkg - Głuchołazy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hdhjfjgfjkkg