MAXX KUCHNIE Sp. z o.o.

Opinie o MAXX KUCHNIE Sp. z o.o.

były pracownik 2010-03-12 11:15:31
Najgorszy pracodawca,[usunięte przez moderatora]
bohu 2010-08-15 20:33:58
Firma robi wrażenie. I to wszystko. Zarządzana jest przez dwie osoby. Prezesa i babę od PR. Do firmy, marki, mebli - nic nie mam. Takie same meble mozna kupić w wielu miejscach. Ale tu piszemy opinie o pracodawcach. Więc. Wielokrotnie kontrolowany przez PIP i karany przez tą instytucję. Nie szanują tam pracowników i ich pracy.
Odradzam pracę w tym miejscu.
kontrachent 2010-08-25 23:57:00
Potwierdzam opinię wcześniejszą. [usunięte przez moderatora]Omijać szerokim łukiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Emalia 2010-08-26 22:43:06
Potwierdzam. Pracodawca ( a w zasadzie Prezes [usunięte przez moderatora]. oraz Pani Dyrektor [usunięte przez moderatora].) nie szanują pracowników, a klientów traktują jak istoty bez mózgu. I takie zachowania wpajają pracownikom. Wymagają oszukiwania klientów podczas akcji promocyjnych- rabat każą naliczać od wyższych grup cenowych. Podczas przerwy Prezes podąża za pracownikiem w celu....niewiadomym. Podczas spożywania posiłku w czasie przerwy prezes liczy czas pracownikowi. Prawdopodobnie również monitoruje korzystanie z toalety. W czasie pracy utrudnia wykonywanie tejże bo przecież musi kontrolować.
Konkluzja- chcesz wdepnąć w[usunięte przez moderatora] wdepnij do tej firmy.
projektant 2010-11-08 15:12:13
cha cha cha, ja tez tam pracowalem! A myslalem, ze tylko ja to widze... 10 rzeczy do zrobienia na raz. Podczas wykonywania jednej czynnosci, prezes ma pretensje, ze np. zostawiles lyzeczke na stoliku ;) Oczywiscie [usunięte przez moderatora] wyzywa. Pan Tomek nie zna prawa pracy. Oszukuje - dlugo by pisac o tym.
marian 2013-05-17 10:06:50
projektant piszesz "Oczywiscie [usunięte przez moderatora] wyzywa. Pan Tomek nie zna prawa pracy. Oszukuje - dlugo by pisac o tym". Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w Maxx Kuchnie? Bardzo proszę o pomoc bo mam tam rozmowę kwalifikacyjną w poniedziałek i chciałem wiedzieć trochę więcej. Ile mogę tam średnio miesięcznie zarobić?
Zostaw swoją opinię o MAXX KUCHNIE Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAXX KUCHNIE Sp. z o.o.