INTERDRUK S.A.

Opinie o INTERDRUK S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą spółką i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos.
Zapewnimy, że staramy się doskonalić jako pracodawca, stąd nasza otwartość na wszelkie uwagi zarówno te pozytywne jak i negatywne dotyczące naszego funkcjonowania. Dlatego włączamy się w prowadzoną tutaj komunikację, prezentując przy okazji naszą organizację, abyśmy mogli ją wspólnie doskonalić.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: kadry@interdruk.com.pl
snow

W każdej firmie zawsze będzie grupa osób niezadowolonych i to zazwyczaj one publikują wpisy które w negatywnym świetle stawiają firmę czy pracodawcę. W Interdruk SA od wielu lat widzę się z tymi samymi osobami czy to na produkcji czy w biurze i wiem jedno gdyby tu było źle to byśmy się nie spotykali. Pracować trzeba jak wszędzie ale jeżeli wykonujesz swoje obowiązki solidnie i rzetelnie to nie masz się czego obawiać.

@snow

Oczywiście się zgadzam, w Warszawie tak, jest potencjał. Garwolin niestety kuleje jeśli mamy na myśli ogół

@Ambitny

Potwierdzam, zbierałem uwagi i nagany za różne przewinienia, miałem swoje problemy i przenosiło się to na pracę, ale od pół roku wziąłem się w garść i o dziwo dostałem podwyżkę choć o nią nie zabiegałem. To znaczy wcześniej chciałem ale mi odmówiono. Wychodzi na to, że w tej firmie dostaje się to na co zasługujesz:)

Ambitny

Dobry pracodawca dla osób pracowitych i uczciwych. Negatywne opinie biorą się od osób, które próbowały oszukać przełożonych albo obijały się w trakcie pracy. Jeśli jesteś pracowity, znajdziesz tu miejsce dla siebie. Polecam.

@Ambitny

Dość mocno rozważam prace jako Operator maszyny sitodrukowej, ale nie mam doświadczenia. W ofercie piszą ze to nie problem, jest szkolenie, ale ile wtedy wynoszą zarobki i czy jest umowa o prace czy na okres probony?

@zadowolony

Czytam te komentarze ze zdumieniem. Zazwyczaj nie udzielam się na takich portalach ale ciężko się czyta te kłamstwa. Pracuję w Interdruk dłuższy czas i mogę powiedzieć, że praca jest bardzo ciekawa i rozwijająca. Zarząd traktuje pracowników z szacunkiem. To miejsce gdzie pracownik czuje się doceniony i może rozwijać się zawodowo. Zarząd jest otwarty na rozmowy, słucha opinii i sugestii pracowników. Nie ma tu miejsca na hierarchię i sztywne struktury, co przekłada się na efektywną komunikację i wzajemne zrozumienie. Oczywiście jest dyscyplina (czyli praca od 8 do 16:)) ale ludzie, którzy przychodzą do pracy pracować, a nie pić kawę i zajmować się plotkami nie mają z tym problemu. Warto wspomnieć również o atrakcyjnym wynagrodzeniu, możliwości pracy zdalnej oraz o tym, że w Interdruku nie pracuje się po godzinach. Poza tym jest wiele innych benefitów np. prywatna opieka medyczna, wyprawki szkolne dla dzieci, imprezy integracyjne, upominki świąteczne itp. Gdyby w Interdruk było tak źle jak niektórzy piszą, to nie byłoby tak wielu pracowników, którzy mają za sobą po kilkanaście czy kilkadziesiąt lat pracy w tej organizacji. Dobra rada dla niezadowolonych. Jeżeli jest Ci tak źle, to po prostu zmień pracę. P.S. Pamiętajcie, że to ludzie tworzą dobrą atmosferę.

@@zadowolony

Jak ta możliwość pracy zdalnej u was wygląda? Rozwiniesz? Bo szukam czegoś zdalnie, ale całościowo. A nie wiem czy u was to możliwe, czy może tylko w jakimś zakresie można z domu pracować?

Litości
@@zadowolony

(usunięte przez administratora) - praca jest bardzo ciekawa i rozwijająca - kiedy i gdzie ? Skoro jedyne słuszne pomysły mają włodarze tego interesu ? - Zarząd traktuje pracowników z szacunkiem - hmmm no nie !!! - Gdyby w Interdruk było tak źle jak niektórzy piszą, to nie byłoby tak wielu pracowników, którzy mają za sobą po kilkanaście czy kilkadziesiąt lat pracy w tej organizacji - średnia wieku tych tak wielu jest grubo po 50. w fabryce pracują bo jest najbliższej miejsca zamieszkania prosta historia.

@zadowolony
@@zadowolony

Świetnie napisana opinia młodej osoby. Charakter ludzi jest różnorodny, co jest widoczne w strukturze od lat. Oczywiście, kawy pic przez 8 godzin nikt nie oczekuje, ale wydajności czy produktywności w biurze tez się nie nakreca(stad te ucieczki i rotacje, brak stabilności). Kilka razy byl przymus zostawania po godzinach(oczywiście nieplanowany) i nikt nie pytał, czy możesz zostać, tylko wewnętrznie w dziale słychać było jeden schematyczny tekst „niestety musimy zostać, to musi być ukończone”. Oczywiście, ze tak ale problem z nadgodzinami nie wynika z tego, ze jest tam dużo pracy, tylko kierownik działu nie potrafi delegować i separowac obowiązków wewnątrz swojego „podwórka”. Przykre, dlatego tez ma to, co ma i nie sadze, ze będzie inaczej. Jeśli jesteś osoba z Warszawy, to wiem, ze jesteś osoba w dobrej atmosferze, dlatego twoja opinia jest prawdziwa.

Do @litosci
@Litości

Chciała zabłysnąć, może w szkole oceny otrzymywało się za lizusostwo i w firmie również, cel zamierzony, do zrozumienia. Nie na podlizywaniu sie praca powinna polegać, ale skoro przełożony to lubi, to pytań brak. Zarzad szacunek może ma, ale nie ma wiedzy, dlaczego tak ludzie odchodzą. Rozumiem, 1 osoba, ale 3 osoby z jednego działu w roku, to już jest wyraźny sygnał, ze w dziale nie jest wcale dobrze. Bałagan w biurach w Garwolinie tez świadczy o braku organizacji, w niektórych biurach można się zabić o wzory, zeszyty itp., pewnie rodzice po nich w domu sprzątają, ale w pracy rodziców nie ma, wiec jest jak jest.

Do NM

Tu nie ma pracy zdalnej, ludzie nie potrafią sobie wyobrazić, ze pracować zdalnie się da.

@Do NM

Ale o jakich stanowiskach teraz w ogóle myślicie pisząc o zdalnej? Większość nie jest „fizyczna”? nie trzeba być na miejscu? chyba ze jakieś prace administracyjne czy cos? a jakie tu maja biuro tak na margniecie? Nowe jakieś?

Szczerze

Nie idź z tą firmą na żadne układy pracy zdalnej.

Estera

Ale macie nadgodziny wypłacane? Normalna stawka czy nieco wyżej. Opcja nadgodzin akurat mnie interesuje. Pytanie ile można tego miesięcznie wyrobić? No i przede wszystkim jakich stanowisk się to tyczy

Do Estery
@Estera

Tak, nadgodziny są wyplacane

@Litości

No ale to dasz przykłady np jakiegoś złego traktowania według Ciebie ? I w ogóle jak jest ze średnią wieku w firmie tak ogólnie patrząc na cała firmę ?

Do @karolina Nowy wpis
@Karolina

Odnosząc się do Interdruku Warszawa, to nie traktują źle pracownika-sympatyczna załoga. Sulbiny? Chamsko, mało sarkastycznie podnoszą głos na ludzi, szczególnie na tych, którzy są nowi. Reasumując, nie warto być miłym, ponieważ nie będziesz pasować do reszty załogi z biurowca. Nigdy więcej. Być może Warszawa od Sulbin różnią się kulturą, im mniejsza miejscowość tym większe traktowanie ludzi „z góry”, kultura osobista nie zawsze im wychodzi(poza kadrami i księgowością, którzy są w porządku).

Laura Nowy wpis
@Do Estery

A dużo nadgodzin w przeciągu miesiąca można zrobić? I w jakiej stawce są one wypłacane? Bo na to nie odpowiedziałaś/eś. Można liczyć na jakiś ekstra dodatek, czy płacone są one tak samo jak za normalne godziny pracy? :-) Z góry dziękuję za informacje...

Do @Laura Nowy wpis
@Laura

Dużo, tylko trzeba sobie zapisywać gdzieś, bo przecież kart ID nie posiadają. Zostajesz czasem na końcu z jakimś chorym wyzwaniem przed 16, gdy akurat powinieneś skończyć pracę. Gdy potrzebujesz pomocy, to nikt Ci tego nie zaproponuje. Gdy zapytasz/poprosisz o pomoc, to każdy i to dosłownie każdy odpowiada, że nie ma czasu. To się nazywa praca zespołowa, a potem co się dziwić, że portale garwolińskie publikują codziennie ogłoszenie na pracownika biurowego w Interdruku. Współczuję kadrom, ciągle muszą mielić ludzi na rozmowie, bo są działy, które tylko potrafią obmawiać kogoś za plecami. Nikt tu nie przyjdzie z taką intencją, tylko pracować. Naprawdę nie każdy lubi tylki obrabiać, każdy chce się uczyć czy rozwijać.

Mgr.

Szukam pracy w dziale kreacji, ale jak dojechałem w komentarzach do trzeciej strony, to chyba sobie podaruję. Dziwne rzeczy ludzie piszą.

Psychicznie wyprana

Nie polecam. Pracownik dla tej firmy to(usunięte przez administratora) Zero szacunku. Atmosfera bardzo niemiła. Boję się pisać dalej...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w INTERDRUK S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
King

Bardzo często źle otrzymana wypłata (za mało wypłacone) dlatego trzeba dokładnie sobie wyliczać stawkę godzinową która jest zmienna tak na prawdę co miesiąc… Według tej firmy pracownik nie może wykorzystać urlopu na okresie wypowiedzenia, pomyłki (danych) przy dostarczeniu dokumentów, teoretycznie obiecują bardzo dużo, a w praktyce nic się nie dostaje. Kierowniczka zmiany wprowadza swoje zasady, które niekoniecznie są zgodne z regulaminem,nagradzane są osoby których się lubi, a nie którzy na to zasługują. Czujesz się tam jak (usunięte przez administratora) osoba które nie ma jakichkolwiek praw, mocne nerwy tylko ratują aby przetrwać w tej super firmie cudownych 8 godzin.

@King

Pani Natalio, po co się ukrywać pod pseudonimem? Faktycznie nie udzieliliśmy Pani urlopu w okresie wypowiedzenia ale tylko dlatego, że nie byliśmy organizacyjne przygotowani żeby go udzielić. Niestety absencje spowodowane pandemią czasami uniemożliwiają udzielenie zgody na urlop. Art. 167(1) kp jasno określa, że w okresie wypowiedzenia Pracownik może wykorzystać urlop o ile uzyska od przełożonego zgodę. Jeśli Pracownik ma zastrzeżenie co do wysokości wynagrodzenia zawsze może przyjść do działu kadr z reklamacją, każdy otrzymuje wyjaśnienie a jeśli są rozbieżności to następują dopłaty. Nie kojarzę Pani żeby zgłaszała Pani zastrzeżenia. Stawka godzinowa brutto jest stała ale kwoty stałe takie jak koszt uzyskania czy ulga podatkowa powodują, że przy różnych ilościach przepracowanych godzin będzie różnica w stawce godzinowej netto. Polski Ład te różnice jeszcze bardziej pogłębia. Kady nasz pracownik otrzymuje pasek z wynagrodzeniem, z którym może się udać do kadr lub do biura rachunkowego w celu sprawdzenia poprawności naliczeń. Regulamin premiowy na stanowisku Introligator poligraficzny zapewnia wgląd w kartę premiową i możliwość złożenia reklamacji u Dyrektor produkcji jeśli ma się zastrzeżenie do wyniku oceny danego dnia. Pani opinie są bardzo subiektywne i krzywdzące. Życzę Pani aby przyszła praca przyniosła Pani więcej satysfakcji.

@King

Rozumiem, ze jesteś młoda osoba, ktora dopiero rozpoczęła swoją karierę. Może tak, masz szanse na rozwój, możesz poznać obsługę klienta i innych pracowników(bo niestety specyfika działów obsługi klienta w tym obszarze wyglada podobnie jak praca w barze szybkiej obsługi). Uczy pokory, młodych rozwija. Zawsze po tej pracy jest szansa na rozwoj tez w innych firmach, z możliwością premii miesięcznych. Tak, to praca dla młodych.

@King

Wszystko można znieść: obmawianie ludzi za plecami, głupie odzywki do młodych pracowników, wiesniactwo w postaci podlizywania się do kierowniczki w postaci robienia kawy, chamskie odżywki przez malolaty po liceum do starszych ludzi, ale tylko i wyłącznie za duże wynagrodzenie. Wiec wnioski wysuwają się same. Zreszta praca w biurze to obsługa(przynieś-zanieś) handlowców a nie bezpośrednio klienta.

@Do @King

Swoją droga jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem standardów. Jeszcze jednym hitem jest składanie wniosku urlopowego do osoby, której nie widziało się nigdy na oczy. U innego pracodawcy wstępnie pytasz słownie o urlop, składasz wniosek i masz urlop. Tu firma się rządzi swoimi prawami :D

@Do @King

No dobra ale jak już złożysz wniosek to zwykle rozpatrują przychylnie np. na dłuższe wakacje czy są odmowy?

Do @YT

Statystycznie często są odmowy. Pytanie, dlaczego wniosek rozpatruje inna osoba niż kierownik danego działu? Skoro pracujesz w danym dziale, chcesz złożyć wniosek o urlop, rozpatruje go osoba, której nie znasz, to nasuwa się pytanie: po co zatrudniać kierownika działu, skoro nie jest osoba decyzyjna? Ciężko zrozumieć uzasadnienie niektórych reguł.

@Do @YT

Dziękujemy za opinię. Zazwyczaj to właśnie kierownicy działów rozpatrują wnioski urlopowe swoich pracowników, jedynie pod ich nieobecność decyzyjność spada na bezpośredniego przełożonego kierownika. W ten sposób zapewniona jest bieżąca obsługa wniosków.

@Do @YT

Oczywiście, odmowy się zdarzają u nas tak samo jak i w innych przedsiębiorstwach i zależą one przede wszystkim od intensywności pracy w danym okresie i ilości złożonych wniosków. Wnioski są rozpatrywane i decyzje publikowane w programie do których mają dostęp pracownicy firmy, każda odmowa jest uzasadniana. Według danych z programu odmów w tym roku było poniżej 1,32%, z czego część odrzucono na wniosek pracownika w związku ze zmianą planów, kolizji wniosków lub innych absencji w terminie wniosku, więc raczej osób którym nie wydano zgody na urlop jest nie wiele. Dziękuję za zwrócenie uwagi, będziemy monitorować odrzucenia wniosków.

@INTERDRUK S.A.

Chciałbym jeszcze wiedzieć o ile wcześniej trzeba się starać o urlop? Jest na początku roku tworzony grafik żeby każdy mógł w dogodnym terminie się wpasować i mieć pewność że nie będzie to koligowało z pracą? Czy idzie się na żywioł i wniosek składa się niedługo przed wolnym?

Okej to w sumie kiedy nastąpi „tak”? akurat wstępnie oglądam sobie ofertę dla grafika. widzę przy tym oznaczenie, że to praca od zaraz i zastanawia mnie ewentualny powód naborów. czy to jakaś rotacja? Albo ktoś awansował? Na jakie stanowiska w tym przypadku można?

@YT

Zależy, czy osobę, która podpisuje zgode na wniosek znasz czy nie znasz. W systemie, w którym wypisujesz wniosek, zgode podpisuje osoba, która Cię nie zna, nie jest twoja bezpośrednia przełożona tylko przełożona przełożonej. Niezła standaryzacja :)

snow

SYLWIA

Do dziś Pamiętam kierowniczkę Barbarę K. Nie wiem czy nadal pracuje ale to jak traktowała ludzi jak (usunięte przez administratora) do dziś pamiętam. Wiele dziewczyn się zwolniło przez nią. Pozdrawiam, Sylwia

Wiki
@SYLWIA

Trudno zapomnieć, z tego co wiem to właśnie z tego powodu firma się z nią rozstała. Nie pomagały spotkania z zarządem, rozmowy naprawcze i końcu podjęto decyzję o końcu współpracy. Teraz jest do lepiej. Widać, że zarząd ciśnie na nowoczesne zarządzanie.

Czy w INTERDRUK S.A. panuje luźna atmosfera?

Rambo

Absolutnie nie

@Rambo

Widzę, że nie jesteś zadowolony z relacji panujących w firmie. Chodzi o stosunki między współpracownikami, czy także z przełożonymi? Napisz, czy jest szansa na ich poprawę żeby pracować w bardziej przyjaznym otoczeniu.

Do Adam
@Adam

Jeśli chodzi o Garwolin, to dobra atmosfera jest na parterze i drugim pietrze. Pierwsze piętro (usunięte przez administratora) spoko są działy zakupów, sekretariat, syn i zona syna prezesa

Jaki jest styl zarządzania kadrą w INTERDRUK S.A.?

Odpowiedź

Moim zdaniem jest to styl NAKAZOWY. To zarządzanie które opiera się na ciągłym monitorowaniu i kontroli pracowników oraz wydawaniu im poleceń. Brak tu miejsca na inicjatywę pracownika i jego pomysłowość, kreatywność i rozwój.

Odp

Jeśli chodzi o osoby z kadr i zarzad - jest Ok. Krzywdy nie zrobią. (usunięte przez administratora)

Kazimierz

Pracuję w firmie Interdruk już jakiś czas. Czekałam chwilę by tak naprawdę tylko się utwierdzić w przekonaniu i odczuciu jakie towarzyszy mi od samego początku. Oczywiście wszędzie są lepsze i gorsze momenty. Jednak niewiele firm na stanowisku tego typu ( moim stanowisku ) daje możliwość rozwoju. Nieocenione jest wsparcie ludzi z drużyny. Nie można lepiej trafić, wspólna mobilizacja, podobne myślenie. Wszystko pozwala scalić działania i pomóc kiedy masz gorszy czas. Niesamowita jest wzajemna mobilizacja i podpowiedzi jak ten krok do przodu zrobić szybciej ... Duża zasługa w takim działaniu to sposób współpracy naszego Kierownika z nami . Wsparcie kiedy trzeba i reprymenda kiedy się należy. Najważniejsza jest jednak ogromna wiara Kierownika w człowieka. Spójność działu handlowego i biura to ogromny atut tej Firmy.

Do @YT
@Kazimierz

Jeśli jesteś pracownikiem z Warszawy, to Cię rozumiem. Jesteś doceniona, bo naprawdę masz dobry zespół i możliwość pracy Home Office.

Czy INTERDRUK S.A. zatrudnia studentów?

nigdywiecej

Ponownie szukają pracownika do sprzedaży :)uwaga:,, praca w zespole młodych i ambitnych osób'' to nic innego jak praca w okropnej atmosferze wśród jadu współpracowników i promowania się kilku osób. Wszechogarniajacy patchwork i kolezanki zajmują wyższe stanowiska, niestety brakuje im kultury w zarządzaniu ludźmi. Brak jasnych zasad, wszyscy robią wszystko ale naczelna w grupie musi to ,,zczytać". Chaos.

Nie polecam!!!
@nigdywiecej

Szczera prawda, potwierdzam. Atmosfera okropna. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Do @nigdywiecej
@nigdywiecej

To jest praca dla młodej osoby, która da się zarządzać przez innych. Nie ma co się dziwić ludziom, którzy w tym dziale pracują, to ich pierwsza praca. Im wystarcza to co maja na koncie, nie potrzebują rozwoju, standardów w pracy. Tez tam pracowałam. Na zarzad i biuro w Warszawie nie narzekałam, w porządku ludzie. Ale co do atmosfery przyznam racje, dziwne obyczaje obmawiania ludzi za plecami, ale gdzie dużo kobiet, tam taki klimat. Jednak praca tam była moim błędem, nie posłuchałam opinii wkoło, ze tam naprawdę panuje zła atmosfera i zarobki są przystępne tylko dla młodych ludzi.

Do @nigdywiecej
@nigdywiecej

Takie opinie są ważne, szczere, musza czasem uprzedzić, ze nie wszystkie zmiany sa na lepsze, bo później ciężko szukac kolejnej pracy. Przyszłam do tego działu z nadzieja na rozwoj, po miesiącu zdałam sobie sprawę, ze się pomyliłam i szukałam w międzyczasie lepszej oferty(inflacja tez była powodem odejścia)... Jeśli mieszkasz z rodzicami „na doklejkę”, to na pewno starczy pensja do 10-go, ale mając swoj dom, to lepsza inna praca, warto szukać, wystarczy odwagi ;-) …ale świetnie rozumiem Twoja radość, ze szukają nowej osoby w dziale obsługi klienta ;) z szerokim i szczerym usmiechem chodziłam w dniu, gdy mogłam powiedziec, ze odchodzę ;) jeśli ktoś ciagle musi coś po Tobie „zczytywać”, to znaczy, ze od lat brakuje zasad, standardów, tworzenia narzędzi do zaciągania danych w systemach(wystarczy zagadać do informatykow-na pewno by pomogli).

Marzena
@Do @nigdywiecej

Co to znaczy, że zarobki są przystępne tylko dla młodych ludzi? To ile wg Ciebie trzeba zarobić, aby jakoś przeżyć miesiąc czasu będąc młodym człowiekiem? No i głównie to jakiej - tak mniej więcej - pensji można się spodziewać?

Do @Marzeny
@Marzena

Niestety jestem zobowiązana do nieujawniania pensji zarówno podczas zatrudnienia jak i po rozwiązaniu umowy. Mogę tylko podpowiedzieć, ze nie utrzymasz za ta pensje domu, nie opłacisz wszystkich rachunków miesięcznych, a kredytu nie posiadam. Niemniej jednak za ta pensje młoda osoba jest w stanie opłacić czesne na studia, co jest kropla w morzu w porównaniu do życia w jednorodzinnym domu.

Na stronie firmy jest praca dla operatora linii do produkcji poligraficznej. Napisali że osobom chętnym bez doświadczenia zapewniają intensywne szkolenie zawodowe. Podczas szkolenie normalnie płacą? Ile trwa taki kurs? Umowa jest podpisywana dopiero po ukończeniu wdrożenia czy od pierwszego dnia?

Czy w biurze istnieje przejścia na prace zdalna w razie choroby? Teraz to dobra opcja dla osób które nie chcą brać zwolnienia. Pytanie ważne i warte udzielenia odpowiedzi dla przyszłych pracowników

Pojawiam się i znikam

Szczerze tak nazekacie na tą firmę. W każdej są dobre i złe chwile. Też czasem narzekam. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Pracuje około 3 miesiecy, bardziej narzekam na stan swojego zdrowia (epilepsja) , niż na załogę. Nie zostałam zwolniona czy odepchnięta przez innych ,traktowana inaczej NIE. Widza we mnie osoby upośledzoną NIE.Czuje się pełnowartościowym pracownikiem tej firmy. Jak ktoś chce pracować to pracować będzie, zdarzają mi się pomyłki przy mojej chorobie to normalka. Nie zostałam poniżona czy wręcz jeszcze gorzej, jak to miało miejsce w dwóch poprzednich firmach . Gdyż takie osoby jak ja są traktowane jak niższej kategorii. O reszcie nie wspomnę chodź powinnm . Mi osobiście sie podoba,chodź ciężko mi z koncentracja. Kierownictwo w moim założeniu nie wywyższa się BO JA PAN A WY WOŁY. Zadko zdarza się taka firma. Jak komuś nie pasuje droga wolna. Ja mam nadzieję że moja współpraca szybko się nie zakonczy . Co do kasy nie zdarzyło się bym nie dostała na czas . To tyle. Dla przykładu proponuję firmę Prfekt. I porównać praca tam a praca tu. Pozdrawiam

@Pojawiam się i znikam

To super że jesteś traktowana na równi z innymi pracownikami bo tak właśnie powinno być. Masz orzeczony stopień niepełnosprawności? Przyjmują tu osoby z grupą i można dostać odpowiednio dostosowane stanowisko? Chętnie dowiem się szczegółów.

Wiktoria

Z opowieści niektórych tutaj praca brzmi naprawdę fajnie :) Widziałam, że szukają kogoś na stanowisko Grafik - Ilustrator komputerowy. Czy można wiedzieć, czy dobrze wynagradzane jest to stanowisko, jaka podstawa? :)

Smutnaprawda

Porażka. W introligatorni "na górze" kobiety traktowane jak śmieci. Te które pracuja 20 lat mają od początku przykre wspomnienia. Mlodsze stażem są w gorszej sytuacji. Kierowniczki i dyrka pomiataja ile mogą. Nie mozna slowem sie odezwac. Nie mozna myslec tylko wykonywac rozkazy. Jedzenie w przerwie na biegu. W czasie pandemi zabrali platne soboty (odbior dnia w tygodniu), zabrali premie. Ciagle strasza kamerami. Prezes wyklina ludzi. Nie polecam tekiej pracy bo to tylko stres! 17 zl brutto w 2020r. Na umowie o pracę na produkcji.

@Smutnaprawda

Szanowna Pani, bardzo nam przykro, że odniosła Pani negatywne wrażenie. Spróbuję ustosunkować się do kwestii przez Panią podejmowanych w takiej kolejności jak je Pani poruszyła. Dokładamy wszelkich starań aby pracownicy wzajemnie się szanowali, niestety czasami pojawiają się incydentalnie antagonizmy zwłaszcza na styku pracowników z większym stażem (doświadczeniem) a pracowników nowo zatrudnionych. Personel kierowniczy czynnie bierze udział w łagodzeniu konfliktów i choć uczulamy kierowników aby robili to z wyczuciem i ogólnie przyjętą kulturą organizacyjną spółki, istnieje jednak możliwość, że przez to przez jedną ze stron konfliktu te działania mogą być postrzegane negatywnie. Potwierdzam, iż tam gdzie jest potrzebne skupienie przy pracy wymagamy ciszy i ograniczenia rozmów do minimum po to aby nie przeszkadzać sobie na wzajem. Kierownik zlecając niedoświadczonemu pracownikowi wykonanie pracy przeprowadza z nim instruktaż stanowiskowy uwzględniając w nim wymagania klienta określone w zleceniu produkcyjnym, kwestie BHP oraz ergonomię i metodykę pracy mającą wpływ na efektywność i komfort pracy. Uważam, że warto uwzględnić nasze 30 letnie doświadczenie w branży poligraficznej oraz że instruktaż nie zwalnia z myślenia przy pracy bo nie sposób przewidzieć i omówić wszystkich możliwych okoliczności. Przerwy wliczane do czasu pracy są wielkości określonej przez kodeks pracy, realizowana są one obecnie ze względów epidemiologicznych w bardzo niewielkich grupach, dodatkowo zawsze jedna z osób w grupie przed rozpoczęciem przerwy oddelegowana jest na stołówkę aby przyrządzić napoje gorące dla pozostałych osób. Absolutnie nie jest prawdą, że spółka wymaga odbioru godzin nadliczbowych, takie pogłoski dotarły do działu kadr, które dementując je wywiesiły na stołówkach stosowną informację. Obowiązuje jednomiesięczny okres rozliczeniowy, wynagrodzenia i dodatki za godziny nadliczbowe są wypłacane na bieżąco. Introligatorzy są opłacani według stawek akordowych, prace które nie znajdują się w wykazie stawek akordowych opłacane są stawką godzinową. Oprócz płacy zasadniczej funkcjonuje system premiowy uwzględniający zarówno jakość pracy jak i frekwencję. W Regulaminie premiowym są jasno określone kryteria przyznawania premii, funkcjonuje również procedura reklamacji, więc jeśli ktoś się nie zgadza z wysokością premii ma ustalony sposób postępowania. Nie rozumiem zarzutu straszenia kamerami, zakład jest monitorowany o czym wszyscy pracownicy są poinformowani przed podjęciem pracy. Czego można się obawiać ze strony kamer?

Kamery
@INTERDRUK S.A.

A mnie zastanawia tylko jedno, po co dwie kamery w stołówce tuż nad ławkami? Żeby wygodniej czytać treść wiadomości wysyłanych na przerwie czy o co chodzi? Nie wystarczą kamery na korytarzach przed stołówką? Czy prezes ma fanaberię oglądania ludzi jak jedzą czy o co chodzi? Raczej nikt ze stołówki nie wyniesie lodówki czy czajnika

@Kamery

Bardzo nam przykro, że Pan/Pani odebrał/odebrała w ten sposób obecność kamer w stołówce. Kamery są nie tylko do monitorowania pracy ale przede wszystkim dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie firmy, z tego też powodu są wszędzie tam gdzie prawo na to zezwala.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Ambitny

@Ambitny

Czy w INTERDRUK S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Odpowiedź

Tak

Wiktoria
@Odpowiedź

Właśnie ja też miałam o to dopytywać z uwagi na to, że z tego co wiem, to w INTERDRUK trwa teraz rekrutacja. Czyli w firmie zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym. A co później? Czy po tym okresie próbnym można liczyć na stałą umowę?

Dyrektor
@Wiktoria

Nie zawsze na okres próbny zawierane są umowy zlecenia. Najczęściej taka sytuacja ma miejsce gdy kandydat jest bez doświadczenia, krótki okres zlecenia pozwala poznać dokładnie charakter pracy. Jeśli po tym czasie kandydat deklaruje chęć podjęcia stałej współpracy i nie ma zastrzeżeń do próbki jego pracy wówczas zawierana jest umowa na czas określony zazwyczaj na maksymalny okres tj. 33 m-cy.

Zostaw merytoryczną opinię o INTERDRUK S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w INTERDRUK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERDRUK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERDRUK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INTERDRUK S.A.