Opinie o Jet System Sp. z o.o. sp. k w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jet System Sp. z o.o. sp. k. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jet System Sp. z o.o. sp. k o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jet System Sp. z o.o. sp. k w Toruń

Patrycja Nowy wpis

@samotny to firma ma teraz tak duża konkurencje ?

@samotny Nowy wpis
@Patrycja

oczywiście

Aneta

Firma Jet System uczestniczyła w targach Expo Surface w Kielcach. Można było zobaczyć tam dwie maszyny marki SANdBOT 100 i 200. Była możliwość zobaczenia technologii cięcia wodą. Stoisko firmy odwiedziło tysiące klientów. Czy wśród nich był ktoś z Was? Firma ta również bierze udział w V edycji projektu "Kropla Drąży Wiedzę". Uczniowie technikum mechanicznego mogli zobaczyć pracę maszyn na żywo. Widać, że firma angażuje się społecznie i chce pokazać młodym ludziom technologię, której nie poznają w szkole.

@Aneta

anonymous 13.12.2017 21:23 @Aneta 19.10.2017 16:24 Firma Jet System uczestniczyła w targach Expo Surface w Kielcach. Można było zobaczyć tam dwie maszyny marki SANdBOT 100 i 200.... Anetko! Nikogo nie interesuje w czym bierze udział firma- tendencyjne kolejne nachalne przyzwyczajenie do marki na forum o innym temacie, uczniowie technikum cieszą się że w tym dniu nie ma zajęć w szkole ot co! A czemu nie polecam pracy? ...hhmm...w tym temacie nic nie napiszę- docenieni są Ci co najmniej robią

dex
@@Samotny

@Samotny- szkoda, że masz takie złe zdanie o wspaniałych uczniach z technikum :-(

@Samotny Nowy wpis
@dex

@dex- to twoje beanie now moje

@Samotny Nowy wpis
@dex

@dex- to twoje zdanie nie moje

Samotny

Liderem byli jak nie było konkurencji- najnowsze badania rynku wykazują, że producent tych maszyn ktore sprzedają jest na samym końcu listy- prześcigają ich praktycznie wszyscy czyli ludzie poznali się na drogiej technogii pomp nurnikowych i niestety mało kto już tej technologii ufa- a praca w tej firmie- totalna porażka, zostają tylko Ci którzy boją się świata- spadochroniarze z innych firm, którzy nie mają wyjścia, każdy kto ma swoje zdanie jest niedoceniany

Żartowniś.

Samotny
@Marek

Marku- ja nie żartuję

Aneta

@Samotny czemu uważasz, że praca w Jet System jest porażką? @JAmo a czemu nie polecasz? Proszę o uzasadnianie swoich opinii, żeby przyszli, potencjalni pracownicy mogli się dowiedzieć jak najwięcej informacji.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jet System Sp. z o.o. sp. k? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
JAmo

Nie polecam.

Aneta

@Pracuś a w jakim dziale firmy pracujesz? Co sprawia, że nie polecasz pracy w Jet System? Będzie to ważna informacja, gdyż to co Tobie w firmie nie odpowiada, może nie mieć aż takiego znaczenia dla innych. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które rozważają aplikację do firmy.

Aneta

Pracujesz w Jet System? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

ricko

jeśli chodzi o same oferty pracy to na pewno jeszcze je znajdziecie. Jak nie w sieci to po prostu aplikujcie

Max

Z tego co wiem, firma przyjmuje praktykantów, również na praktyki płatne ale chyba mają z jakimiś szkołami podpisane umowy. Pisz na rekrutacja@jetsystem.pl, może akurat ci się poszczęści :-)

Rudolf

Mirku, serdecznie Cię zapraszamy do nas. Proszę wejdź na naszą stronę internetową, jest tam numer do nas. Zadzwoń, na adres mailowy wyślij CV.. Zatrudnienie u Nas to świetna inwestycja w siebie. Jesteśmy wspaniałą firmą, a Nasz szef to super facet.

Dżej dżej

U nas jest super. Wszyscy się kochamy i ta miłość nam wystarczy. Nieważne kim jesteś, co umiesz i co wiesz. Napisz do nas, zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie. My i nasz super boski szef.

Lewy

Tomasz wydaje mi się, że wszystko już chyba zostało powiedziane na temat tej firmy. Poczytaj. Jeśli po tym co przeczytałeś jeszcze chcesz aplikować to powodzenia życzę

Lewy

desree

Witaj Tomku. Przykro mi, ale nie mogę Ci powiedzieć. Właściciel Jet System i pracownicy na bierząco śledzą te forum i udzielają się. Jak tylko powiem coś co mogło by mnie zdemaskować od razu będę namierzona. Mogę tylko powiedzieć że jest tu 100% prawdy, choć i tak inny uważają, że i tak bronię tej firmy i właścicieli

@desree

To niemożliwe, żeby analfabeci pracowali w tej firmie :-) Musisz być trollem :-)

Klient
@Madox

Analfabetyzm Madoxie, to brak umiejętności pisania i czytania oraz wykonywania czterech podstawowych działań matematycznych u osób dorosłych. Zgadzam się z Tobą, że takie osoby nie pracują w tej firmie. Zaglądają tu ludzie, którzy oczekuję opinii na temat pracodawców. Skoro ktoś tu się wypowiada, to ma powód. Skoro ktoś tu czegoś szuka, też ma jakiś cel. A Ty masz jaki? Skoro pracujesz w tej firmie, to pisz, wyrażaj swoje opinie na temat pracodawcy.. Nikogo nie interesuje Twoja opinia na temat osoby tu umieszczającej swoje opinie. Zachowaj ją dla siebie lub dla swojego pracodawcy. Nikogo tez nie interesuje to czy jesteś inteligentny czy nie. Ale po wpisach pracowników Jet System i jego właściciela można sobie wyrobić opinię o pracodawcy i ludziach tam pracujących.

@Klient

A co chciałeś przez ten wywód wyrazić?

Co to znaczy mocno opłacalne? Znajomy był u nich na spotkaniu. Warunki takie sobie, wymagania bardzo duże. W poprzedniej branży, w mało atrakcyjnym systemie wynagrodzenia byłem wstanie zarobić dwa razy więcej. Poza tym, udział w sprzedaży waterjet maszyn do maszyn do obróbki maszyn jest marginalny.

desree

Widzę, że coraz więcej pracowników Jet system wygłasza swoje opinie na temat swojej firmy. Jeśli chcecie znać opinię na temat tej firmy podzwońcie do firm z branży. Spytajcie się o opinie.

@desree

To ile proponowali znajomemu?

@Dex

Takich informacji nie można udzielać. Ostrzegali przed tym na rozmowie. Może na Elbląg to są wysokie zarobki, ale na centralną Polskę czy południową już nie

desree

@ricko wiem, że ciągali się, ze swoimi byłymi pracownikami po sądach, bo jakiś coś powiedział, pisał na różnych forach. Zapewne prawdę, ale kilka spraw w sądzie im wytoczyli. Bez sensu robić sobie problemy z nimi. Trzeba omijać szerokim łukiem

Ktoś coś na temat warunków zatrudnienia w dziele handlowym w jet systemie? Ktoś z was tam pracuje? bez wycieczek osobistych, merytorycznie? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Dicaprio
@Marek

Luz. Nic nie trzeba robić, maszyny same się sprzedają. Najlepsza firma na rynku. Klienci sami dzwonią i proszą byś ich obsłużył. Jeśli pracowałeś kiedykolwiek w sprzedaży B2B i w branży maszynowej to byś wiedział jak zweryfikować taką firmę.

fan waterjet

Skąd misiek masz te informacje? Pracujesz tam? Liderem nie są i nie nie byli. Chyba, że według ich opinii. W Polsce jest przynajmniej 10 firm, które sprzedają dużo więcej od nich, a w ogóle, jest ponad 20. Fakt branża jest ciekawa, ale liczy się w niej doświadczenie, a w związku z tym, że mają rotację, handlowcy nie mają czasu nabrać doświadczenia. Jeden handlowiec z 3 city pracuje tam ponad 3 lata, ale i tak korzysta z doświadczenia swoich szefów, którzy są oderwani od rzeczywistości. Ot cała prawda. Na koniec. Widzę, że pracownicy Jet system, Omax czy jak tam chcecie cały czas próbują zmieniać rzeczywistość i siedzą na stronach takich jak ta i próbują "naprawić" co właściciele swoim postępowaniem psują. Powodzenia ;-)

@fan waterjet

Ty masz jakiś problem ze sobą "fan", czy FUN? :-) Ktoś Cię mocno w życiu skrzywdził?

@Dex

Dawaj te 20 firm o których piszesz, będziemy tam aplikować :-)

Fan waterjet
@Dex

Proszę wpisz sobie "waterjet" lub "maszyna do cięcia wodą" w Google, powodzenia ;-)

@Dex

Poziom tej merytorycznej wypowiedzi (odpowiedzi) świadczy o poziomie firmy Jet System Sp. z o.o. sp. k. Gratuluje ;-)

Madox

Szukają - na południe Polski. Już jestem po rozmowach. Dzięki za informacje.

fan waterjet

Masz umowę o pracę. W tej kwestii w tej firmie nie było kombinacji.

zdziwiony

Ciekawa sytuacja. Sama firma zabiega o dobrą opinie na tej stronie, ciekawe dlaczego? Wcale nie jest tak ciekawie w tej firmie. Owszem, na początku, jesteś zachwycony. Szef robi ogromne wrażenie, snuje wizje rozwoju, zarobków itd. Potem czar pryska…. Zarobki są dobrym poziomie, atmosfera i warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia.

@zdziwiony

Jak zarobki są dobre, to co masz im do zarzucenia? Co znaczy, że warunki i atmosfera pozostawiają wiele do życzenia?

@Madox

W sumie masz racje. Tylko kasa się liczy a resztę trzeba mieć w pupie. Mi się wydaje ze obca jest tam zasada "twardo do problemu, miękko do ludzi" A emocjonalne wystąpienia, tak, że Pani która tam zarządza wychodzi z płaczem i roztrzęsiona to norma. Pan, zwany "małym" - może stąd te emocje - gra dobrego policjanta a wszyscy wokół są winni. Ale kasa którą otrzymuje m.in ta Pani rekompensuje wszystko…. do czasu oczywiście

@fan waterjet

Wiesz... są ludzie, którzy lubią płakać :-) a coś merytorycznie?

@fan waterjet

A wiesz ile można wyciągnąć? Jakie są średnie zarobki?

@Madox

W tej firmie nic nie jest merytoryczne. Jeśli jesteś dwulicowy, manipulujesz, potrafisz być dobrym aktorem, śmiało polecam. Dużo wizji, obietnic, opowiadania, zero konkretów. Co wiesz o tej firmie, czym ona się zajmuje? Co chcesz w niej robić? Albo już tam pracujesz i masz zadanie dobrze o niej pisać. To też normalne w tej firmie - pracownicy piszą o tej firmie same superlatywy. Ba, jest od tego stworzony cały dział. He he. Powodzenia

@fan waterjet

Sorry szukam konkretnych informacji. Chcę wysłać podanie o pracę. Szukają handlowca ale interesują mnie przede wszystkim zarobki i warunki pracy.

Grupa JetSystem

@barg - w naszej firmie codziennie przekonujemy się o tym, że "takich osób" jest coraz więcej. Pozdrawiamy ciepło wszystkich komentujących.

Zapraszamy do aplikowania na: rekrutacja@jetsystem.pl. Firma cały czas rozwija sieć dystrybucji marek OMAX, MAXIEM oraz SANdBOT na rynkach wschodnich.

Zostaw merytoryczną opinię o Jet System Sp. z o.o. sp. k - Toruń

Jet System Sp. z o.o. sp. k