Opinie o Mindbox S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mindbox S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mindbox S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mindbox S.A. w Warszawa

Hej

Agencja rekrutacyjna udająca coś czym w ogóle nie jest - a mianowicie firmę IT z kilkoma liniami biznesowymi. W rzeczywistości jest to nic innego jak ładnie opakowany outsourcing, nic więcej.

@Łowca Lemingów

Kolego mam dla Ciebie fajny przykład: w lutym 2023 Mindbox zgarnął w konkursie Best in RPA organizowanym przez IDG dwie nagrody za najlepsze wdrożenia RPA: (usunięte przez administratora)

Pracowałem w tej firmie jako kontraktor 4lata dla HSBC, niestety nie wypłacili mi ostatniej wypłaty, pomimo że termin mają według umowy około 14dni , bardzo słabo.

@Kasia

To kto ocenia te zadania pod względem jakościowym, jest to gdzieś konkretnie rozpisane? Załóżmy, że ktoś jest mega dokładny i ekstra wykonuje wszystko pod względem jakościowym To wtedy ile może dostać premii na rękę?

qwerty

Business analyst, ktoś pracował? Jest oferta na stronie, ale trochę mało informacji odnośnie samej pracy, na których programach pracujecie? Nie wiem, czy mam to, czego potrzebują w sumie, jeśli chodzi o umiejętności, a nie chcę się ośmieszyć na rozmowie :D

@Amanda

Wszystko zależy od stanowiska. Oprócz rozmowy z rekruterem, zazwyczaj jest jeszcze od 1 do max. 3 etapów.

Aneta
@Michał

W Mindbox naszą absolutną świętością jest dbałość o terminowość rozliczeń z konsultantami. Nasza księgowość bardzo sprawnie działa i wykonuje co miesiąc zapłaty za faktury zawsze wcześniej niż jest to wymagane, być może dlatego przyzwyczaił się Pan do wcześniejszych przelewów niż jest to uregulowane umową. Przelew za grudzień wyszedł zgodnie z terminem wskazanym w Pana kontrakcie, gdzie został Pan o tym poinformowany potwierdzeniem przelewu z naszej strony.

@Michał

Co do terminowości pensji, to ja nic nie wiem, ale ciekawa jestem, jaka opinię o firmie mają wieloletni pracownicy właśnie. Czy jak ktoś pracuje tu np. 4 lata, to są tu jakieś systematyczne podwyżki? Są jakieś gratyfikacje stażowe dla lojalnych pracowników i które mają zniechęcić do odchodzenia z pracy?

Cześć, jako wieloletnia pracowniczka firmy, mogę potwierdzić, że każdego roku istnieje możliwość złożenia wniosku o podwyżkę, który jest zazwyczaj rozpatrywany pozytywnie. Dodatkowo, w zależności od linii biznesowej istnieje możliwość korzystania z systemów premiowych. Obserwuję dużą otwartość na rozmowy oraz elastyczność ze strony kierownictwa. Szczególnie cenię sobie autentyczną atmosferę opartą na dobrych i szczerych relacjach.

@Kasia

A częściej niż raz w roku też można się ubiegać? W jakim miesiącu się to robi, pod koniec roku kalendarzowego? Można podwyżkę wynegocjować podczas rozmowy czy wszystko musi być na papierze?

Kasia Nowy wpis

Można podjąć temat częściej, natomiast raczej trzymane są ramy. Miesiąc zależny od czasu ostatniej negocjacji. Jak najbardziej podczas rozmowy można zgłaszać, potem zwykle podsumowanie mailem.

@Kasia

I ta wysokość podwyżki zależy od jakichś konkretnych kryteriów, np. oceny rocznej? Jest coś takiego w ogóle przeprowadzane każdego roku? I pytanko co do tych systemów premiowych, na jakiej zasadzie to działa? Piszesz "w zależności od linii biznesowej", ale nie bardzo wiem o co chodzi.

Kasia Nowy wpis

Wysokość podwyżki zależy od jakości realizowanych zadań, zaangażowania, ogólnego zadowolenia ze współpracy itp. Mamy cztery linie biznesowe (tutaj zachęcam, żeby zajrzeć na stronę https://mindboxgroup.com/pl/ :) ). Jaką masz specjalizację? Będzie łatwiej mi odnieść się do sprawy systemu premiowego. Możesz też do mnie napisać bezpośrednio na adres email katarzyna.gawin-hanusiak@mindboxgroup.com.

JN

Pracowałem z ramienia Mindbox w dużym polskim banku jako body leasingowiec. Nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Spędziłem w tej fimie ponad 3 lata. Pensja zawsze na czas, fajna atmosfera. Kontraktownia organizowała szkolenia, pakiety ubezpieczeń. Bezproblemowy kontakt z opiekunem. Polecam.

Maurycy
@JN

W jakich szkoleniach można było brać udział i czy odbywały się one w godzinach pracy, czy po lub w weekendy? A te pakiety ubezpieczeń, to jak rozumiem jeden z benefitów? Przy okazji możesz mi też wyjaśnić, czy B2B, to jedyna forma współpracy z tą firmą? Widzę, że mają wystawione 17 ofert pracy, przy wszystkich, które wyświetlają się na jednej stronie, podane są widełki płacowe i uważam to za świetny ruch. Ale z tego, co widzę, we wszystkich podano właśnie kontrakt, jako rodzaj umowy. A zależy mi na tym, jeśli współpraca miałaby potrwać, by mieć latem trochę płatnego urlopu. Jak to było w Twoim wypadku, w końcu to 3 lata, prawda?

Czy firma Mindbox S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W Mindbox co miesiąc są wysyłane do pracowników pakiety szkoleniowe, z których można korzystać zupełnie za darmo, bo są finansowane w 100% przez pracodawcę. Można również skorzystać ze szkoleń kilkudniowych, otwartych, wówczas dofinansowanie wynosi 80%, więc warto podnosić swoje kwalifikacje ;)

@Anna

Ooo, a gdzie takie szkolenia kilkudniowe się odbywają? Odbywają się poza godzinami pracy? ;) Czy dzięki takiemu podnoszeniu kwalifikacji, można liczyć na awans na wyższe stanowisko? ;)

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko senior goLang developer. Widzę, że jest to praca hybrydowa, jednak większość miesiąca spędza się pracując z domu. Czy z racji tego można liczyć na niezbędne narzędzia pracy, tj. laptop? Poza tym, w ogłoszeniu napisane jest, że zatrudniają na B2B. Jednak dalej czytamy, że firma jest otwarta na formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami kandydata. Czy to oznacza, że jest szansa zatrudnić się na umowę o pracę? :) Rozważam złożenie aplikacji i potrzebuję waszej pomocy :)

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Mówimy tutaj o pracy hybrydowej - praca z biura 1 raz w miesiącu 2 dni. Wszystkie narzędzia zapewniamy :) Preferowana forma b2b, ale rozważymy również umowę o pracę. Zachęcam do aplikacji przez naszą stronę lub proszę podesłać CV na adres patrycja.kachel@mindboxgroup.com. Pozdrawiam i do usłyszenia!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mindbox S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Hej, widziałam ich ofertę dla System Analyst, info z ich strony. Podobno możliwe jest zatrudnienie na b2b, co nie byłoby dla mnie problemem, ale chciałabym dopytać o kilka rzeczy. Czy firma ofertuje takim osobom płatny urlop? Jeśli tak to w jakim wymiarze? Intersowałaby mnie praca zdalna, jak często trzeba zjeżdżać do biura w Krk?

Hej, dzięki za pytania. Staramy się unikać płatnych urlopów, ale zawsze zachęcamy do podwyższenia stawki, tak aby urlopy były już w nią wliczone. Nie mamy ograniczeń dotyczących urlopu, więc możesz korzystać z niego, ile tylko masz ochotę. Natomiast wymiar pracy zdalnej jest zależny od projektu, zazwyczaj sprowadza się to do 1-2 dni w miesiącu. Jeśli potrzebujesz więcej szczegółów, serdecznie zachęcam do kontaktu mailowego pod adresem katarzyna.gawin-hanusiak@mindboxgroup.com. Możemy też ustalić termin rozmowy telefonicznej, w trakcie której przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiamy @Pracodawca

Czy wśród ofert zdarzają się też takie skierowane dla studentów? Nawet takich bez doświadczenia w IT (za to młodych, zdolnych i ambitnych :) )? Czy może firma nastawiona jest raczej na ludzi z doświadczeniem i bogatym cv? Ktoś może miał okazję znaleźć to zajęcie na czas studiów i mógłby opisać swoje wrażenia?

Cześć! Mamy oferty zarówno dla kandydatów mniej jak i bardziej doświadczonych. Śmiało podsyłaj swoje CV na adres katarzyna.gawin-hanusiak@mindboxgroup.com - dam znać wtedy, czy mamy rolę pasującą do Twojego profilu :)

qwerty

@Pracodawca
@qwerty

Dzięń Dobry. Jeżeli widzimy iż dany kandydat może pasować pod projekty, którymi obecnie dysponujemy, to stawiamy na otwartą rozmowę o preferencjach kandydata, o jego doświadczeniu, potrzebach. Tak, żeby dopasować propozycje do niego. Jak nie teraz, to w niedalekiej przyszłości. Żeby obniżyć skrępowanie kandydata, że nie będzie pasował do konkretnej roli i żeby nie myślał, że to jego zdyskwalifikuje z dalszych rozmów.

Iga
@@Pracodawca

A podczas tej rozmowy poruszane są kwestie wynagrodzenia? Jak bardzo firma może się nagiąć do oczekiwań kandydata?

@Iga

Tak, jak najbardziej. Podczas rozmowy poruszamy również kwestie oferowanego wynagrodzenia i oczekiwań kandydatów.

Amanda
@Iza

Ile tak właściwie jest etapów w rekrutacji? Tylko jedna rozmowa czy coś jeszcze jest przewidziane? Próbuję sobie oszacować ile czasu trwa całość, nie lubię gdy rekrutacja ciągnie się miesiącami.

@Amanda

Jakie są warunki zatrudnienia w Mindbox S.A.?

Hej! Chętnie udzielimy odpowiedzi, ale proszę uściślij pytanie, bo na razie niestety trudno jest nam zorientować się, o co dokładnie pytasz. Jeśli masz na myśli to, czy zatrudniamy na UoP czy B2B, to możliwe są u nas oba sposoby w zależności od Twoich preferencji. Praca zdalna - również elastycznie. Jeśli pojawiają się jakieś inne pytania - jesteśmy do Twoje dyspozycji pod mailem katarzyna.gawin-hanusiak@mindboxgroup.com :) Do usłyszenia!

Hej

Agnieszka
@Hej

Oprócz outsourcingu IT mają linie ERP (Epicor ERP), linie RPA i linie cloud dev. To jednak nie tylko outsourcing.

Łowca Lemingów
@Agnieszka

Każda taka firma ma obecnie mityczny "własny produkt".

@Łowca Lemingów

prawie 100 osób pracuje przy tych, jak to nazywasz, mitycznych produktach.

Yoshito Watabe

Rekrutowałem się na pozycję z Power BI'em na projekt do BNP Paribas, rekruterka O. K. (to inicjały). Wysłałem CV, pogadałem przez telefon i potem cisza. Dopytywałem się potem w wiadomościach, na jakim etapie jest rekrutacja, ale już nie otrzymałem odpowiedzi, efektywnie będą zghostowanym. Myślałem, że tego typu standardy rekrutacji są już za nami.

Anka
@Yoshito Watabe

Ta rozmowa przez telefon to już jakaś zobowiązująca była? W sensie, czy dzwonili tak wstępnie pogadać czy to był już pierwszy etap? Widełki w ofercie chociaż dobre podali?

Yoshito Watabe
@Anka

Rozmowa jest zobowiązująca dopiero jak dostaje się ofertę do podpisania, nie wiem, co to za pytanie w ogóle, ale pewnie bot goworka.

Roksana
@Yoshito Watabe

Ale wiesz, dzwonią czasem rekruterzy popytać o pewne kwestie i dopiero wtedy na konkretniejszą rozmowę zapraszają. To pewnie o coś w tym stylu tu chodziło. Ta rekruterka nie obiecywała nic, że da znać co dalej?

Oleksandra K.
@Yoshito Watabe

Dzień dobry, Nasza praktyka nie uległa zmianie i jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi kandydatami. Nie akceptujemy pozostawiania naszych kandydatów bez odpowiedzi. Trudno mi w tym momencie zweryfikować z kim mam przyjemność, ale jeśli nie otrzymał Pan odpowiedzi, to niezwłocznie sprawdzę, czy aby przez okres urlopowy nie doszło do nieplanowanej pomyłki. Pozdrawiam, Oleksandra

Ewelina

Sprawdzam opinie, ponieważ zainteresowała mnie oferta na Business Development Manager z ich strony. Powiecie czy jeszcze zdarzają się takie sytuacje, że rekruter nie zadzwonił na umówioną rozmowę? Ktoś tu wspominał o takich sytuacjach. Możecie przy okazji powiedzieć czy rekrutacja jest całkowicie zdalna?

@Ewelina

Ewelina, Business Development Manager to stanowisko sprzedażowe, na pewno gdy trafisz na krótka listę kandydatów, to na finale będzie potrzebne spotkanie face to face, ale pierwsze etapy będa zdalne. Czy zdaża się żeby rekruter się nie wdzwonił? To byłoby bardzo nieprofesjonalne i raczej tylko w jakeś losowej sytuacji, nagle zachorowal, albo miał jakiś inny wypadek. Ale mają tam tak duży zespół, że ktoś zastąpi tego "nieszczęśliwego" rekrutera.

Dominika
@Bartek

Ten pierwszy etap rekrutacji to jest prowadzony przez jakąś platformę? A zawsze dają odpowiedź o rekrutacji niezależnie czy kogoś przyjmą czy nie? Ile osób prowadzi rekrutacje?

Dominika
@Bartek

Po przyjęciu można spodziewać się szkoleń sprzedażowych? Ile osób rekrutuje na spotkaniu, jest jakaś kilkuosobowa komisja, wszyscy zadają wtedy pytania?

@Dominika

Pierwsze etapy rekrutacji robimy albo przez tel albo na spotkaniach online. Odpowiedź dostaniesz zawsze, staramy się nie zostawić bez odpowiedzi kandydatów, bez względu na wynik. Ile osób prowadzi rekrutację - ciężko powiedzieć dokładnie, bo to zależy od roli na jaką aplikujesz, ale minimum to 3: rekruter + manager + HR.

@Dominika

Jak zwykle, to zależy. Najczęsciej w opisie stanowiska jest napisane jakiego poziomu kompetencji oczekujemy. Ale po zatrudnieniu i tak czeka Cię dosyć dużo szkoleń, żebyś efektywnie mogła pracować na produktach/usługach, Klientach, dobrze poznała jak sprzedajemy, jaką wartość oferujemy do każdej z naszych osób/person, do których kierujemy nasze usługi. Czy są szkolenia - tak, dla nas to naturalne - jedna z naszych wartości to Rozwój robimy dosyć dużo w tej kwestii.

Pro

Rekrutuje się do firmy na stanowisko programisty czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej jak wygląda tam praca w zewnętrznym projekcie i czy warto jest się tam rekrutować.

Natalia
@Pro

To na rekrutacji o niczym nie informują czy jeszcze nie byłeś na rozmowie? Bo mówisz, że się rekrutujesz, to nie wiem na jakim etapie jesteś. Odpowiadają wszystkim kandydatom ogółem?

Pro
@Natalia

Co mają informować wiadomo że na rekrutacji wszyscy mówią że super najlepsza firma ever. Chciałby poznać opinie takie bardziej prawdziwe ..

DonPadre

-B, Pozytywna atmosfera w biurze -super biuro -Brak targetów -lokalizacja biura- POWIŚLE -imprezy i wyjścia integracyjne -kobiety, dużo pięknych kobiet :)

noname1
@DonPadre

co to za roznica ile jest kobiet w pracy, interesuje mnie czy warto aplikowac a nie kobiety

Łowca Lemingów
@noname1

Dla takiego typa jak Don Padre pewnie ma. To jest pewnie jeden z tych typów, który chodzi ma marsze lempart i krzyczy "precz od mojej macicy". Zapytany, odpowiada, że to wyłącznie ze szczerych przekonań. Absolutnie nie chodzi o przypodobanie się kobietom. On kobiety traktuje bardzo podmiotowo. Nie są dla niego zdobyczą. Pamiętajcie: (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Mindbox to miejsce z świetną atmosferą, wspierającym zespołem i dużą ilością słodyczy. Kombinacja tych elementów w połączeniu z profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i otwartością na nowe pomysły sprawia, że jest to super miejsce pracy.

nick
@Katarzyna

Bardzo atrakcyjny i wiele mówiący opis. Zwłaszcza ta duża ilość słodyczy...

a
@nick

lubie slodycze :p

John

Dziś miałem umówioną rozmowę rekrutacyjną na godz. 11:00. Rekruterka po prostu nie zadzwoniła. MINDBOX zwyczajnie marnuje czas kandydatów. Nie polecam.

Beata
@John

Czy próbowałeś się skontaktować z rekruterką, aby wyjaśnić tę sytuację? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Kat
@John

Podbijam, również proces rekrutacyjny mimo zapewnień, nie został dokończony, brak kontaktu. Marnowanie czasu i brak profesjonalizmu.

jon
@Beata

Próbowałem się skontaktować z jednym z top managerów, z którym rozmawiałem i który obiecał odpowiedź w ciągu 2 tygodni. Zero odpowiedzi, po piątym telefonie odpuściłem...

Bella

Mega przyjazna firma, super sympatyczne osoby, które się ze mną kontaktowały, konkret rozmowa i dobre stawki

Tomasz

Interesująca firma. Własciwie to można powiedziec, że nie jedna, bo ma część, która robi usługi IT w ramach ERP(Epicor), Automatyzacji (UiPath, ale nie tylko) DevOps(Kubernetes, CI/CD) i drugą, w ramach, której oferuje Outsourcing/bodyleasing różnym klientom. W tej pierwszej jest nadzwyczaj skuteczna i solidna gdy realizuje projekt wdrożenia, Klienci zadowoleni współpracują latami. W tej drugiej w sumie wszystko zależy na kogo trafisz i u kogo będizesz pracował, zatrudnia Cię Mindbox, ale pracujesz dla bank/softhouse/startupu/etc. Spoko jest to że jak Ci sie projekt juz mocno znudził/skończył to są w stanie znaleźc Ci nowy/inny.

P

Jeszcze nie wiem, czy będę członkiem grupy Mindbox SA, natomiast jeśli chodzi o rekrutację to mam bardzo pozytywne wrażenia. Pani Marta - pełen profesjonalizm!

Byly pracownik

Mieszanka osob jak wszedzie. Są fajne osoby, z ktorym praca to przyjemność jednak wiekszosc to przedszkole-ludzie obgadują sie za plecami jak w podstawówce, są totalnie nieprofesjonalni, leniwi i jakakolwiek elastyczność w pracy wykracza poza ich mozliwosci. Na wszystkim sie oszczędza, zaplecze socjalne to prowizorka, ludzie nie sa zgrani w ogole, hipokryzja jest wrecz namacalna, zespół nie jest zintegrowany, ogolnie nie polecam pracy tam

Małgorzata
@Byly pracownik

A jak zarobki? Można dorobić się w tej pracy?

Wiktoria

W Mindbox właśnie szukają nowych pracowników, między innymi: Front-end Developer (Strong Regular->Senior), Front End Engineer, Robotic Process Automation Specialist oraz Functional Tester. Tutaj macie szczegóły każdej z ofert: https://mindboxgroup.com/pl/cats-lista/ I co myślicie? Warto byłoby aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Mindbox S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mindbox S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mindbox S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mindbox S.A.?

Mindbox S.A.