Mindbox S.A.

Toruń

Opinie o Mindbox S.A.

ppp 2016-06-10 11:12
Moja historia współpracy z Mindbox. Rekruter dzwoni do mnie do pracy. Namawia mnie do porzucenia stabilnej posady. Obiecują dobre pieniądze i kontrakt na 2 lata. Kontrakt jak to kontrakt, zamowienie podpisane. Klauzula o zakazie konkurencji, ale akcepowalna przy 2 letnim okresie. Historia kończy się tak, że Mindbox traci swoją umowe z klientem, w następstwie wypowiada mi współprace po 4 miesiącach i zostaje z 6 miesięczną klauzulą, z której nie chcą mnie zwolnić. Niby mają do tego wszystkiego prawo, ale takich rzeczy się po prostu nie robi. Szczęsliwie szybko znalazłem zatrudnienie, ale niesmak pozostaje.
Bożena 2017-05-15 14:31
To miejsce dla ludzi, którzy widzą innych ludzi. Zachowując pełen profesjonalizm działania, są etyczni, uczciwi i stawiają bardzo wysoko szeroko pojęty work life balance. Doświadczyłam pełnego zrozumienia jako mama chorego dziecka, jako samoistna nosicielka kataru czy też odwiedziny kominiarza w środku dnia pracy. Zespół z którym pracuje to ludzie, z którymi można wiele osiągnąć nie tylko w sferze zawodowej :) Atmosfera jest the best
Aranx 2017-05-18 10:08
-Przejrzyste, jasno określone zasady współpracy, żadnych kruczków & haczyków
-duże merytoryczne wsparcie ze strony zespołu
-brak zbędnej presji, pracy "na target" i zabierania pracy do domu
-świetna atmosfera pracy
-the cake is NOT lie! - naprawdę dostajesz tort na urodziny :D
Katarzyna 2017-05-26 11:30
Mindbox to miejsce z świetną atmosferą, wspierającym zespołem i dużą ilością słodyczy. Kombinacja tych elementów w połączeniu z profesjonalizmem, dbałością o szczegóły i otwartością na nowe pomysły sprawia, że jest to super miejsce pracy.
DonPadre 2017-05-26 14:17
-B, Pozytywna atmosfera w biurze
-super biuro
-Brak targetów
-lokalizacja biura- POWIŚLE
-imprezy i wyjścia integracyjne
-kobiety, dużo pięknych kobiet :)

Ola 2017-06-02 17:45
Praca w Mindbox daje poczucie, że działam w organizacji która wartości nie tylko ma wypisane na stronie internetowej :) one są po prostu obecne każdego dnia.
Bardzo cenię:
- otwartość na rozmowę z kolegami czy przełożonym
- elastyczność - ludzkie podejście :)
- dzielenie się wiedzą przez zespół
- uśmiech w codziennej pracy - nawet przy dużym obłożeniu :)
- możliwość pracy zdalnej
- jasno określone zadania i otwartość na dodatkowe inicjatywy

Czego mi brakuje:
- większego wachlarza szkoleń / rozwijania umiejętności na zewnątrz
- nic innego nie przychodzi mi do głowy :)

Aicha 2017-09-02 17:54
Nierzetelni, jak większość pośredników. Pani umawia się na telefon, a potem nie dzwoni. Widocznie zbierają tylko dane...
Zostaw swoją opinię o Mindbox S.A. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mindbox S.A.