EVEREST

Bydgoszcz

Opinie o EVEREST

Szok 2015-01-20 14:11
Zero profesjonalizmu, za grosz wychowania i minimum kultury. Nie polecam ani tego Pana ani jego firmy. Szok, po prostu szok.
Szark 2016-05-20 20:00
EVEREST ma się dobrze i to od dawna, ale to chyba wszyscy wiedzą
Raf 2017-01-17 17:39
To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to nie długo będzie jasne , tyle się Panu Grzegorzowi P. nazbierało że teraz to już chyba beknie za to. Profesjonalizm to pojęcie całkowicie obce tej firmie. We wszystkich biznesach ludzie bez uprawnień , sprzęty bez przeglądu,. Ale to już tylko kwestia czasu.
Anna 2017-02-04 16:34
Bardzo proszę o kontakt 664337289
Anna 2017-02-04 16:36
Bardzo proszę o kontakt ( usunięte przez administratora ) Jestem osobą poszkodowaną. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Proszę o kontakt wszystkich pracowników Everest , którzy czują się oszukani i poszkodowani przez prezesa spółki
Zostaw swoją opinię o EVEREST - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EVEREST