Delook Marketing plus

Łódź

Opinie o Delook Marketing plus

Hostessa 2010-03-11 20:55:40
Najgorsza firma w Łodzi, strasznie ciężki we współpracy[usunięte przez moderatora]., początkowo się uśmiecha i robi tylko słodkie minki, bylebyście pracowały... Dziewczyny nie bądźcie naiwne i nie dajcie się zwieść.Nie polecam, obniżają stawki pod byle pretekstem, zmieniają sklepy nagle i każą jechać na koniec miasta. Żenada!
anonim 2010-08-01 14:21:26
Jak najbardziej nie zgadzam się z opinią którą znalazłam na tej stronie nt agencji delook. Mężczyźni prowadzący są mili, nie spotkałam się z faktem aby zamieniali sklepy w ostatniej chwili czy obniżali stawki. Mam nadzieję, że z wypłatą pieniędzy na czas też nie będzie problemów.
anonim 2010-08-02 19:51:37
Tutaj macie przykład pisania opinii na temat firmy, pisany przez samych "miłych mężczyzn prowadzących". nie spotkałam się z faktem aby zamieniali sklepy w ostatniej chwili czy obniżali stawki" :) a zdanie następne " Mam nadzieję, że z wypłatą pieniędzy na czas też nie będzie problemów" ... ale masz nadzieję ...Żenada i dno.
Monika 2011-03-18 00:49:05
płaca bardzo marna, a najgorsze jest, że nie można się od gościa doprosić pieniędzy( czekałam około 3 -4 miesięcy), wiem, że bardzo duża ilość dziewczyn nie mogła odzyskać kasy za przeprowadzone akcje,,,, nie polecam,,,, Monika
kundek 2012-11-26 11:53:12
No moze i mili ale nie wypłacalini ;D na ogół osoby nie wypłacalne są przemiłe!! ja czekam zawsze koło 2 miesięcy na pieniąze
Dmplus 2013-09-30 16:46:32
Opini negatywnych malutko,
Szczególnie ze dawno temu, tacy tez sie zdarzają ale nikt nie jest doskonały i my tez nie czepiamy sie wszystkiego za co mozna byc sie doczepić. Za jakość pracy ludzi na promocjach .
Szkoda ze nptylko pod nickem ktoś pisze . Jakby sie podpisał uczciwie wyszło by ze miał wpadkę na promocji i został wyrzucony :-))))
podrawiamy dmplus
oszi 2016-04-21 18:38:52
cześć Wam. Jeden z moich znajomych tutaj kiedyś pracował i z tego co opowiadał to z kasą nie było raczej większego problemu u niego. Także trochę to dziwi...
Zostaw swoją opinię o Delook Marketing plus - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delook Marketing plus