Opinie o Aga Bauservice w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aga Bauservice. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Aga Bauservice o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Bauservice w Kraków

Jas

Jednym słowem cała mentalność POLAKA na exporcie ( tak jest prawda o POLAkach za granica ) firma tu juz nic nie zrobi nawet sam prezes nie ma wplywu na metalnosc tych ludzi

Zbych
@Jas

Cała prawda o naszych rodakach za granica . Firma ok

Tateusz
@Jas

Cała prawda o naszych rodakach na exporcie

.......

Rysiek to szuja sra pod siebie i się cieszy jak to je potem ????????????

Dzicz
@.......

Bo to dzicz takich maja nie maja innych

Rysiek
@.......

wszytskie Ryski to dobre chlopy .... cytujac Misia:):):):):):)

...........
@.......

Bartek to (usunięte przez administratora) piszesz bo wiesz, pewnie razem to jedliście, dobre było?

ko

Praca i godziny sa wszytsko jak nalezy jest

Kandydat na pracownika

PANOWIE JAK ZECZYWISCIE WYGLĄDA SYTUACJA Z TA PRACA PO ILE GODZIN I JAKA KASA BO TO ŻE ZDANIA PODZIELONE TO JUŻ WIEM

@Kandydat na pracownika

a o jakim stanowisku pracy myślisz, bo pewnie pensja jest od tego własnie zależna ?

Aplikowałeś na stanowisko Szukam pracownika oferowane przez firmę Aga Bauservice? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Sto

Masz racje Joili tylko wymagania stawiają nic w życiu nie osiągnęli skaczą z firmy do firmy szukają stawek po 30 euro na godzinę więcej stażu maja jak lat życia . Tacy najwięcej sie domagają zęby to żeby tamto im dać . (usunięte przez administratora) z dużym wyrachowaniem skąd tacy jeszcze sie biorą . popracuj jeden z drugim kilka miesięcy w jednej firmie zapracuj na zaufanie kolegów co jak już kolega wspomniał co ustawili kontrakt żebyś mógł przyjść na budowę mając wszystko zorganizowane . Ale jak ty jeden z drugim możesz coś powiedzieć jak doświadczenia nie ma tylko jest jedno w opluwaniu naszej firmy - podejrzewam ze we wszystkich tak jest wszędzie tacy smarują tu na forach internetowych firmy ale od siebie taki nic nie da bo nic nie potrafi . Szkalować umie opluwać umie ale co do pracy to zero. Jak byś byk fachowcem to każda jedna firma by cie trzymała i nie pościła do innej wolny jedno strzalowiec . i taki powie zonie ze majster itp jest do niczego bo jak sie nie chce pracować to jakis argument trzeba przedstawić zonie w domu i dziecia . Dobrze ze to 500 plus jest ale to jest dla dzieci a nie dal nierobów

Były Pracownik

Napisze krótko i na temat robota ok masz chęci do pracy nauczą cię wszystkiego tzn jak trafisz pod R.W bo ten drugi pan P.S chodzi tylko i cieszy się jak panu J.W powinie się noga a zdarza się to bardzo często ponieważ pan J.W zajmuje się mieszkaniami i samochodami i nigdy nie można się go o nic doprosić nie ma ciepłej wody i ogrzewania to odpowiedź zwrotna jest ubierzcie sobie ciepłe skarpety ten człowiek nie powinien dostać psa pod opiekę a co dopiero 5 czy 6 mieszkań i tyle samo samochodów nie ma hamulców w samochodzie żaden problem na tego pana po tygodniu proszenia się o naprawę zamienia samochód na inne mieszkanie geniusz zaradny i oszczędny takich lubią w Krakowie !!! Porażka nie robota a ludzie którzy na miejscu mają ci pomóc ...

JOJI
@Były Pracownik

weź się człowieku do roboty sam nic nie masz nic nie potrafisz a oceniasz innych to możne maja ci jeszcze założyć jak niemowlęciu pampersika śmieszny jesteś,Ogrzewanie zle sprawa teraz mamy kryzys energetyczny a jak Ci nie odpowiada prac przyjechałeś na gotowe Ci Panowie poukładali wszystko na kontrakcie żebyś miał dobrze żebyś mógł po pracy odpocząć żebyś mógł pracować w godnych warunkach a jak Ci nie odpowiada pakuj sie i jedz sobie do Polski Opluwacie tylko nasza firmę i nic więcej jeszcze raz nikt tu cie nie trzyma jednodniowy pracowniku . Ci co odpowiadają sa z firma lata a ty jedno lato i wszystko . Przyjeżdżacie nic tylko latacie żeby zaliczkę żeby możne jeszcze majster czy kierownik z Krakowa podcierał ci tyłeczek to by było ok A w domu moze jeszcze nie masz kanalizy i do wychodka spacerujesz

Bolek

Ważne , ze już nie ma alkoholików . Kierownik dobrze zrobił , ze się pozbył długo dystansowych w piciu alkoholu. Daleko od takich alkoholików nic im nie dogodzisz chcieli by za darmo kasę nic więcej. Tylko narzekają ale nasza firma Aga nic za darmo nie daje - firma na duży plus i kierownik również .Nikt już za nimi nie płacze dziesięć lat pracy i taki dorobił się jedynie nowego smartfona:):):)

Gienek
@Bolek

i dobrze teraz przynajmniej na Westringu jest spokój a nie ciągle krzyki wycie do Księżyca krytykowanie szefa NIC mu nie pasowało walił z Lampy jak można było robić normę jak się było ciągle na kacu . Ludzie odechcieli ze spokojem , ze nie ma już alkoholizmu i ludzie zaczęli chodzić regularnie do pracy

MadaFaka
@Bolek

Pracowałem 6 lat. Zaczynałem od 7,50 euro po sześciu latach miałem tyle samo. Nikt z firmy nie dał podwyżki. Fakt alkusów było od holery zwłaszcza tych z Mszany Dolnej i okolic. Nie żałuję że się zwolilem bo teraz zarabiam godne pieniądze.

Alicja

Jak ta opinia ma się do pracy w firmie? W pracy pić nie wolno i tak?

Intel Irlandia

Jako pracownik odradzam przyjazdu na kontrakt na budowę Intela . Pieniądze coraz gorsze , ciężko się doprosić o urlop z kilku tygodniowym wyprzedzeniem . Robi się kolesiostwo i widać to na każdym kroku . Jeden osobnik który ma się chyba wyżej od głównego koordynatora Budowy Renato o p. Jurze z Krakowa to nie wspomnę . Mam wrażenie przyjedzaja już tylko sami koledzy z „krempny” wyżej wymienionego pana R.W nawet się z tym nie kryjąc dumnie mówiąc ze są od pana R … jakby to miało jakies znaczenie (ale ma znaczące i to widać niestety ) UBckie traktowanie pracowników nie wpływa dobrze atmosferę w pracy . Niestety niektórzy nie umia poprawnie pisać po polsku a co dopiero zarządzać 70 osobami na budowie .

Popieram w 100%

Popieram,a mieszkania tragedia

Grażyna
@Intel Irlandia

Piszesz o kolesiostwie, ale w czym widać to na każdym kroku? Czy chodzi też o przydział obowiązków i zadań do zrobienia, czy raczej o awanse lub premie?

Wolnosc
@Intel Irlandia

Rysiek musi tak robić inaczej by sobie nie poradził z tymi oderwanymi od norm moralnych chłopów. Układy muszą być na układy nie ma rady Panwie i Panie .

Zych
@Intel Irlandia

Kierowanie chyba owcami na podchalu :):):)

Gabriela
@Wolnosc

Co masz na myśli mówiąc że są oderwani od norm moralnych? Co takiego tam sie dzieje, że masz taką opinie?

LEONEK
@Intel Irlandia

Firma Ok . Widoczny brak Pana Inżyniera Barańskiego . Człowiek z ogromna kultura osobista i wiedza .

Julia
@LEONEK

A co takiego jest ok w firmie? Opowiesz moze jakies konkrety? Bo troche tu negatywnych opinii, i maz sie waha czy podeslac tu swoje cv...

Marzena
@Wolnosc

O jakich układach myślisz?

Jaro

Czy ma ktos numer tel do Nochala ?

BYK
@Jaro

Nochal pracuje z tego co wiadomo w Anglii u rolnika . Wiec szukaj w Wielkiej Brytani kolego :)

Kadlub
@Jaro

999 tel

jaro
@Kadlub

Dzieki za info i tel:)

Ragnarok

Nie wolno samemu myśleć, jeśli umiesz coś więcej to jestes niszczony, wszyscy na raz z kierownictwa potrafią się zmówić by tylko dopiąć swego, zero profesjonalizmu, nikt praktycznie nie wie co ma robić, warunki mieszkaniowe tragiczne jeśli chodzi o Irlandię, z brygadzistów tylko Rysiek wie co robi, reszta to poganiacze, obiecuja gruszki na wierzbie a wychodzi tak że wstyd do Polski zjechać. Podsumowując firma praktykującą współczesne niewolnictwo

Witek
@Ragnarok

Wiec pracuj . Firma Ok

Kierownik
@Ragnarok

Jak umiesz to zgłoś się do mistrza ;) im zawsze brakuje palcy do pracy

@Kierownik

rzeczywiscie, teraz sa dwie oferty pracy aktywne ale nic takiego co kolega wyzej szuka, pewnie trzeba zadzownic i dopytac ?

Truskawka

Ile za te truskawki płaci Pan Marcin T?

Wojtek

Leci ktos 3 czerwca do Irlandii?

LEc
@Wojtek

Taak lecą wszyscy na miotle

Pracownik Gatra

I jak tam leci temu "duzemu" pracownikowi od Wieśka na dachach zadowolony raczej nie.Wröci po nowym roku.W tej pracy trzeba robić A na poprzednim kontrakcie podlizywał sie majstrowi kablował i jakoś było bo do roboty cięki.Odnosnie firmy raczej ok kasa na czas A to ważne. Szkoda że tacy podrzegacze zniechęcają ludzi do pracy

Wiesio
@Pracownik Gatra

Daj spokój chłopak się wdraża ...i wyrabiaj się

SW
@Wiesio

CHYBA sobie radzi chłopaczek:) Firma i płaca jak wszędzie chyba ok:)

Długoletni pracownik

Co do firmy to dobra firma pieniądze na czas Co do współpracowników to nie rozumiem tych opinii negatywnych ale pewnie piszą je sami rozgoryczeni i niespełnieni koledzy którym się nie udało dłużej chowac przed pracą bo w końcu zostali ocenieni i znając życie zwolnieni.Nikt w dzisiejszych czasach nie da wam wypłaty za chowanie się czy robiebie wszystko by nie robić nic.

Wola
@Długoletni pracownik

Bardzo dobrze ci się pracuje w biurze Ujawnij się z imienia i nazwiska jak tak Ci dobrze nie kremuj się

Dominika
@Wola

Nie no, ale czemu od razu podejrzewasz, że on z biura jest? Może jednak trafił się ktoś zadowolony?

Mirek

Widoczny gołym okiem brak Władka w Firmie . A co do Ryśków to dobry chłop z Ryśka AGA stoi i będzie stalą jedynie na Krempnej i niech to wszyscy wiedza i słyszą .Dość krzykaczom i obłudnikom. Aga i Krempna to jedno ciało.

@Mirek

Bo to jest prawda

Czy firma Aga Bauservice oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Nie

Rafał

A powiedz jak dokładnie wygląda tam praca? Na co i na ile może liczyć pracownik. Jakie wynagrodzenie można dostać na początek?

@Rafal
@Rafał

2300-2400 € za cały miesiąc pracy .

Ziomek

Co Ty (usunięte przez administratora) robota jest super, tak samo jak Rysio, ledwo żem przyjechoł a łon trzymo mi miejsce na mieszkaniu, a najlepszy jest to żech ja nowy chopok a łon mi ajpafa robi, wszystko oczywiście za drobna przysługa, wystarczy że codzień po robocie jestem w biurze łon to szanuje.

ORMO
@Ziomek

A tak ja Cię kojarzę tys taki w tych denkach coś z braciokiem przyjechał , ja widzę ze ty do biura non stop wzywany , to trzeba zmienić taktykę na twoja żeby się na robocie utrzymać może mi tez IPAFA zrobią jak i tobie po misiacu

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Monter w firmie Aga Bauservice. Czy mogę liczyć na 4300 , jeśli chcę pracować na Monter?

Bawole Oko

Jeśli 4.300 zł to mało. Ja w 2012 odszedłem od tej (usunięte przez administratora) firmy. Nadal pracuje za granicą i teraz mam 5.500 CHF.

Ponad 90% opini z Badu napisał "najlepszy ślifierz Agi".Sa na to dowody ,gość pil do 24 na innym mieszkaniu A za 20 min nowy wpis.Tyle droga zajmowała na własne mieszkanie.Mozna wskazać wpisy

Łucja

Sugerujesz że wszystkie wpisy są napisane przez jedną osobę? Jako były pracownik może powiesz obiektywnie czy warto się tu zatrudnić? Jak płaca?

Może nie wszystkie ale "kilka" wpisów. Praca ogólnie ok jeśli chce się komuś pracować.Jako firma ok wypłata zawsze na czas

Łukasz

Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami w pracy jako inżynier w biurze na Żabińcu? Warto aplikować na stanowisko kosztorysanta?

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Bauservice - Kraków

• Jak się pracuje w Aga Bauservice?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Bauservice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Bauservice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Aga Bauservice
  • żabiniec 35