Aga Bauservice

Kraków

Opinie o Aga Bauservice

BU 2016-09-13 23:16
Ale c zy tak do Konca PAN Gienek wie co sie w tej firmie dzieje ? Chyba NIE !!!Fajnie , ze jest i ze ktos napisal prawde jak to raczyl JAN nadmienic .pewne sprawy zabrnely juz za daleko . Z tego co ludzie mowia to PAN Magiera nie ma wyscja i musi to wszytsko tolerowac poprostu nie ma nikogo na miejsce tych z Mszany .A PAN Baranski sobie nie poradzi z jednego krotkiego powodu , ze ma duzo obowiazkow na budowlance . Wszyscy wiedza , ze budowlane spray to wiecej pracy jak na pilnowaniu pijaczkow z spitallwal i z fargase.
:) 2016-09-29 09:13
To aż taki jest tam układ ,strach się bać :)Nic dobrego to nie wróży.
Janko 2016-10-03 17:44
Jak sobie nie radzi to niech idzie już na emereturke a nie grzeje cztery na fotelu , bo ma Ciepła posadkę to ciężko sie od niej odkleić
Jacek Z 2016-10-06 19:51
Wszystko ok ale jak to będzie ? Wszystko jest postawione na głowie czytając te wpisy.
Zoro 2016-10-19 10:23
Jakie masz socjale człowieku dodatek do rodzinnego który płaci niemiecki urząd( jak kawaler to co ma zrobić?) podpowiedz ,,some,, ,a i tak z reszty Cie wladek okradnie . Ciagle dawane sa jakieś dziwne rzeczy do podpisywania tu najlepiej jakby sie Pis zainteresować z Ziobrą w roli głównej. Dobrze ,ze my jeszcze na Adk pracujemy ,bo inaczej była by bredzą ze wszystkim . Niech zacza nam płacić godziwe pieniądze a nie jakieś wyjściowe 6 euro , to Ukrainiec w Polsce am więcej , bo jeszcze pracodawca musi za niego w Polsce mieszkanie zapłacić. A tu nie Ukraina tylko my w Polsce tez chcemy normalnie zyc a nie byc wiecznie okradanymi byc. Ale jak to wszyscy widza tu sie liczy system niewolniczy.Przyjedzie na wydziera się po ludziach jak by byl bogiewm wszystkiego i wszystkich na tej planecie a ludzie patrza jak na iodiote i sie smieja co oni by beznas zrobili poprostu wielkie NIC i z tego sie mozna tylko smie=ac i wspolczuc ich zachlannej glu...e . Wszyscy maja cicha nadzieje , ze juz nie dlugo , bo wszystko juz dziecia zrobił.Ludzie tyraja latami i nic , bo przy takiej stawce to za wiele nie poszalejesz!!!!
Matriks 2016-10-19 23:10
Teraz to atmosfera odpowiada Mszanie dolnej .Nikt oprócz nich nie ma nic do powiedzenia. Jak ludzie mówią , ze nawet właściciele nie wiedza co zrobić . Tu rządzi mafia z Mszany Oni podporządkują wszystkich sobie. Jak by właściciel coś podskoczył to na hasło STOIMY wszyscy musza stać . ATMOSFERA jest niczym z Matriksa :)
Matriks 2016-10-19 23:10
Farko 2016-10-22 22:07
Gorzej bylo tylko za PO:)
JAREK 2016-10-23 20:30
WSZYSCY TU MAJA NA GITARACH ZA NIC NA MAUSIE KAZE JARECZEK INNYCH WALIC Z LAMPY I DAWC KARTECZKI ZA SZLIFOWANIE TAK SOBIE JARECZEK DOPISUJE GODZINKI
Rozbiór 2016-10-25 00:12
Przecież jak Władek płaci grosze to trzeba z Lampy walić i tak nic z tego ,bo jak mówił Tomek inżynier co u hoinischa robi , ze los tej firmy przesadzony wszystko przejmie firma Lukawskiego dzieląc się z Instalem . Wiec będzie rozbiór .To co udawać , ze się robi 100% jak można dopisać sam majster mówi , żeby się zgadzało na kartce jego reszta nie interesuje.Tu teraz jest eldorado,co dopiszesz to twoje .
Procenty szczebla niższego 2016-10-25 09:15
Właściwie to nie jest bo możliwości są z każdym dniem coraz większe .Kierownictwo w na budowach chodzi ciągle podchmielone :) wiec wachlarz zamówień na lecenie w ...jest tym większy im jak to szef mówił,, dozór szczebla niższego,, jest częściej podchmielony.
olo 2016-10-26 22:25
co racja to racja
Jacek 2016-11-05 17:39
W tej firmie jedynie to Władek porządny szef starzeje się z godnością a inni nic nie umieją tylko włosy farbują i myślą , ze to coś zmieni . Do roboty trzeba się zabrać a nie udawać wielkich szefów - NIEROBY
gienek 2016-11-06 20:30
Tam zawsze praca była i jest fikcja
Z 2016-11-07 11:46
Mamy prośbę to szefa niech trochę wpłynie na zachowanie pracowników w biurze , bo pracownik jest tu traktowany jak by poszedł do państwowej instytucji . Traktowanie pracowników jest z góry i chłodno nie dziwi ludzi to ze mówią za w biurze jest chodna atmosfera i jak by za kare ktoś tu pracował.
JAAN 2016-11-08 08:03
Może szef grosze płaci tym pracownikom bo emerytów musi solidnie opłacić. Widać jak kierownik raczki wyciąga za KASA od pracowników . Nikt nie musi być po studiach , żeby widział te ich przekręty. Właściciel to chyba już sobie odpuścił skoro nic się nie dzieje.
Bolek 2016-11-09 11:41
Ta firma powinno się zając CBA jak takie rzeczy się czyta .
Wacek 2016-11-11 12:49
Roboty zero siedzi człowiek tygodniami a dla Mszany robota zawsze jest na HALI - dla elity jest ale dla nas to nie bo my gorszy sort
Mekka 2016-11-11 17:30
Tu nic się nie zmieniło szefowie z Mszany maja jeden cel monopol na władze i na robienie właścicieli w butelke
Stachu 2016-11-14 23:54
Pracownik jest tu tylko numerem 20..... i nic więcej dla szefa się nie liczy jak tylko następny wybudowany dom a ludzie ledwo co wiążą koniec z końcem .Ludzie tu tylko o jednym gadają jak nas rzną na KASĘ Tu nic się nie zmienia można powiedzieć jest coraz gorzej . Chcesz coś zalatwic to słyszysz muszę do Neustadt coś zalatwic albo co mnie to obchodzi !!!!Za co ten Magiera IM PŁACI ?Skoro maja firmę w czterech literach. Wszyscy mieli nadzieje , ze coś się zmieni jak zastał PAN Barański ale to tylko wielki zawód dla wszystkich .Władek wszystkich ograł i opowiada , ze jak by Barańskiego nie było to było by lepiej ale dla kogo?Samochody są ale dla kogo kto się wozi a kto rowerkiem się wozi ? TU JEST WIELKA GRA !!!!
Elekt 2016-11-15 09:55
Tak jest od długich lat :)
Janek 2016-11-16 14:48
Ziobro zapewne już działa
Praca 2016-11-17 13:00
Ludzie maja racje pisząc tu na forum, ze jest nijak. Wszyscy wiedza tez , ze za dużo do powiedzenia się tu nie ma. Chciałbyś się zwolnic to nikt ci tego nie umożliwi. Powód jest jeden Władek zatrzymuje kasę pracownika mówić , ze to jakiś bank godzin a wypłaci po stawce 5,50 za godzinę . Jak upomnisz się o swoje to ci powie jak nie pasuje to ....Ale jak się zwolnisz jak trzyma ci kilkaset twoich ciężko zarobionych pieniędzy. I taki maja właśnie socjal w tej adze! Obraca naszymi pieniędzmi bogaci się a ty robotniku masz nic nie gadać tylko Harować .
Babka 2016-11-18 10:00
Człowieku jeden z drugim nie odpowiada to na spacer do parku a nie pisać tu banialuki.
be 2016-11-25 11:26
Czy jest dobrze no chyba nie skoro najwieksi slugusy Wladka opuszczaja firme !!!
Ran 2016-11-30 00:48
Samochody firmowe zwłaszcza te z meganki służą do odwiedzania czerwonych latarn w Norymberdze tak dobrze się powodzi kierownictwu za naszą kasę ale to chyba już standardy w tej firmie my charujemy a oni się bawią po ... a ludzie tyrana za 7 euro.
do ran 2016-12-01 20:01
maja racje.... do Norymbergii ...to nie rzut beretem.....tylko glupi by na na piechote smigal
A 2016-12-02 12:11
Dziękujemy kierownictwu za adres na busiki:)- ale nie wszyscy są z Krakowa:) Nam na nasz koszt na BUSIKI a sami pod murek w Norymberdze:)
CAR 2016-12-02 13:04
Tylko za czyja kasę jeżdżą za firmowa a firma to my pracownicy !!! Najlepiej założyć GPS i właściciel namierzy nierobów i rozkrawaczy firmy . Paliwo to tylko do beczek leje się PANOWIE !!!Nie jeden pracownik widział !!! Czy to jest legalne?NA budowie w Krakowie to nic się nie da przy kombinować PAN Szifman wszystkiego pilnuje ,a tu na budowach zagranicznych jak człowiek słyszy i widzi to jest rozpasanie oj rozpasanie. Kierownika Szifmana wam trzeba przysłać to zrobiłby porządek i to szybko .Dziwić się , ze ludzie piszą , ze gdzieś się jeździ firmówkami. Jednym słowem ludzie czuja się oszukiwani i nabijani w butelkę przez swoich mianowanych na stanowisko przełożonych .
Janko 2016-12-02 23:20
Rację masz ROZPASANIE !!! Tego powstrzymać się nie da !!!!!!Teraz to kręcą na lewo i prawo samowolka !!! Ważne , żeby sobie nabić kasę !!!
Golonka 2016-12-02 23:36
Władkowi tez założyć GPS !!!Nic tylko w Bay wie przesiaduje :)i ciągle coś taszczy do samochodu !!!Ludzie zastraszani przez Pana i nie tylko ale widza wszystko Panie i Panowie !!!
Boniek 2016-12-03 13:21
Został sjeszcze tylko jeden - grzechotnik , który niczym KAPO zagania ludzi do pracy jak PSOW
Waz 2016-12-04 12:57
Majstrzy w Badzie to wielka porażka nic tylko garna kasę dla siebie za przejazdy firmowymi busami i nie tylko ciągle dają coś do podpisywania jakieś dziwne listy.Kiedy tu będzie normalnie , każą szczuć jeden na drugiego a ten Cichosz to dopiero natura podpierniczania ludzi do szefostwa za to chyba mu Władek płaci 9 euro netto
Golden 2016-12-04 16:09
Goldenline czemu tu sie sklada aplikacje jak sie pracuje w AGA Bauservice Czolowi pracownicy biura szukaja pracy to co my normalni ludzie mamy o tym myslec ?!
Marcin 2016-12-05 23:11
Bryndza
Karol 2016-12-06 10:07
Czytam i nie dowierzam jak można pisać takie banialuki na Panna Władka . Człowiek z klasa !!! Pracowlem tu jako kierownik przez kilkanaście miesięcy zawsze mnie wspierał i zawsze pomagał. Cytując jego słowa ucz się języka - doslifowalem ten jezyk , pomogl w znalezieniu pracy. Owszem mówił , ze to nie jest praca dla Ciebie bo tu praca nie jest ukierunkowana pod twoje wyksztalcenie i musze mu przyznac racje , ze mnial duzo racji . Jak trzyma sie z Nim to zawsze mozna liczyc na jego pomoc w znalezieniu pracy . Wiec dziwi mnie , ze takie pierdoły piszecie . Pozdrawiam Karol
Marcin 2016-12-10 21:28
Widać , ze tak dobrze w tej firmie nie jest . Jeżeli popatrzysz an czołowe nazwiska , które od 2004 roku pracują w firmie i się ogłaszają to już wygląda to złe !!!
Darek Dario 2016-12-13 21:58
Każdemu normalnemu człowiekowi który szuka pracy i ma nawet nóż na gardle.Nie polecam wyjazdu na
odlewnie do Bad Windsheim?Bo długo tam nie popracuje.Niema czym robić?Stare szlifierki pamiętające
czasy potęgi Trzeciej Rzeszy Hitlerowskich Niemiec i przymusowych pracowników z Polski z wibracjami i ciężkie.Każdego dnia trzeba się o wszystko prosić typu rękawiczki,maski.Trzeba mieć swoje okulary nauszniki i fartuch bo do miesiąca przepalisz wszystkie ubrania.Aga ci da co najwyżej stary fartuch do niczego nie pasujący i wate do uszów do chwili aż ci się zapali.A na mieszkaniu witają każdego strumieniami gorzałki.Codzienne upajanie alkoholowe w każdy weekend imprezy i gorzałka leje się na
SPITALWALL 32 Kto nie pije i nie imprezuje i nie stawia ten nie ma życia.Noce nie przespane budzą CZEŚKI człowieka stale stawiaj wódkę pij z nami ,integruj się z nami.PRZYJECHAŁEM DO PRACY A NIE DO BARU?A tu melina na mieszkaniu bród,smród.syf i grupa gości którzy się nie myją ,bo szkoda wody i prysznica bo się kanalizacja zatka od mycia.Nie prać bo pralka się przytka i taka gadka.Hepanie,
rzyganie i sranie na porządku dziennym.Byłem w różnych krajach w pracy ale takiego zezwierzęcenia,zbydlęcenia i zdziczenia naszych rodaków to dawno nie widziałem.ŻYJECIE TAM JAK PSY na tych mieszkaniach .Pozdrowienia na Spitalwall pijaczki.Dzięki za nieprzespane noce .
Koka 2016-12-19 00:51
Władek ze swoja bada popleczników doprowadził do takiej a nie innej sytuacjii w firmie i dziwić się że ludzie popijaja wodeczke na znak protestu
komandos 2016-12-19 09:22
Chłopaki musza w ten i inny sposób odreagować :)
Beni 2016-12-20 23:37
Ten Dario bardzo musiał się rozczarować , ze pralki nie piorą ciuchów ale maja inne przeznaczenie .
9,5 2016-12-29 22:13
Czemu w tej firmie oszukują ludzi mówić , ze zarobią 9,5 na rękę na ADk jak ledwo sie wyciąga po 7 na godzinę netto a miało być 9,5 netto na rękę. Pan Władek obiecuje nam złote góry , ze praca będzie po 9,5 na raczke a tu na miejscu rozczarowanie. Koledzy w Badzie maja po 7,5 wiecej po na szlifowaniu . Ale w tej Agze jest tak sciagnac czlowieka pozniej oszukac na kase , zrobic nam bank godzin co nie ktorzy juz powinni pojsc na emereture tyle maja tych godzin w tym jak to szef mowi macje jak w banku. Czemu nie wyplacaja nam wszytskiej kasy , kazdy przyjechal tu zarobic to juz w POlsce lepiej placa na wsi czlowiek zarobi legalnie i 14 zlotych na reke a tu bez rodziny i cie jeszcze Wladek okradnie ZLODZIEJE !!!!
Misiaczek 2017-02-02 23:26
Nalozyli sankcje na pracownikow a kierownctwo ,,Misiaczek,, w Badzie codzienie na kacu do pracy chodzi i udaje niewiadomo kogo :) co ty chloptasiu zrobisz ja woja braknie ? Przestan juz straszyc zwolnieniami tylko zajmij sie soba bo cuchniesz az niemcy sie smieja co to za firma ale jaki Wladek taki i siostrzeniec . D
dean 2017-02-07 17:31
Siemka Panowie. A ktory z tamtego calego bałaganu ma na imie ( usunięte przez administratora )? Kierownik ,szef?
ADAM 2017-02-08 13:51
wszyscy pochodzą od ADAMA:) nawet najwięksi ściemniacze bo tu praca i zarządzanie jest wielka ściema
dean 2017-02-12 10:57
Czyli dno totalne i nie ma sie tam co wybierac.
Golonka 2017-02-15 11:11
Sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie , tu patrzą jak Cie orżnąć na kasę nic więcej człowiek to tylko kolejny numer nic więcej. Oszczędzają na wszystkim a szczycą się , ze taka firma i ze kładą nacisk na ludzi tak kładą naciska na wyciskanie jak największej kasy od biednych pracowników.
General 2017-02-22 12:09
Z tej firmy to nawet ludzie przechadza na Niemieckie warunki do Heunischa do Steinach tak dobrze jest w tej firmie nawet klient Niemiecki nie ma sentymentów i podbiera ludzi oczyms to świadczy i daje do myślenia.
misio 2017-03-13 00:06
Z ta AGA nie liczy sie nawet szef zakladu jakim jest ECKEL przyjmuje wszytskich pracowniow z AGI na niemeickie warunki . Wszytsko mowi jedno kient nie liczy sie z firma robia co jest w interesie Heunoscha a nie AGI
Benel 2017-03-20 18:19
A co maja zrobić jak Władek o ludzi nie dba to inni dbają o najlepszych posiadają na niemieckich warunkach Tomek nie raz opowiada ze ciagle widzi byłych pracownikow z naszej firmy w drugiej odlewni chwała sobie tam prace mówią ze teraz wiedza ze Władek ich nie oszuka o do domu teraz znacznie bliżej jak z badu
Zostaw swoją opinię o Aga Bauservice - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aga Bauservice