Aga Bauservice

Kraków

Opinie o Aga Bauservice

nieznajoma 2016-07-24 12:23:33
Fotki jak szef daje in-blanka z premiami do podpisania
fa 2016-07-25 09:26:36
To farbowany jeszcze pracuje nie jest na emeryturze ?
GK 2016-07-26 09:44:53
Niech majster GK nie zbiera haraczy za prace co miesiąc z szefem każą oddawać kilkadziesiąt euro po wypłatach za załatwienie pracy cytat ,,macie dobra prace to o co wam chodzi?,, koniec cytatu
FA 2016-08-01 23:14:33
PRACUJE i się ma dobrze tylko czasami kolory sa w barwach bliżej nie znanych nikomu
Kulak 2016-08-06 15:02:57
Nic ich nie interesuje nawet lekkiej roboty nie zalatwja tylko zapier...a , ze tylko gitara dla nas , a Instal jakoś potrafi się zorganizować . pracownik tu jest tylko gnojony,. Tu jak w kołchozie człowiek nie pracuje ale tu się tyra .
500 plus 2016-08-09 13:49:57
a kto Ci załatwi co cokolwiek jak teraz to przedszkole a ja przedszkole to sam musisz wiedzieć ile jeszcze przed nimi . Mam syna w przedszkolu to sam by sobie prowadzil sobie , bo jak widzisz ten dozór to tylko jedno się nasuwa BRYNDZA
Wakacje 2016-08-11 23:48:57
Panowie mamy urlop wiec dajcie sobie na wstrzymanie .Kierownik firmówką śmiga po okolicy i ma wszystko gdzieś :)
anonim 2016-08-18 21:21:28
Jeżeli nie możesz spać z tego powodu, kup sobie apap noc.
s,iga 2016-08-20 18:23:33
To jednak smiga
Kazek 2016-08-30 19:40:20
tu sie pracuje jak w kamieniołomach
Wujek dobra rada 2016-08-31 23:08:23
kup sobie sam ten appappppp nierobie !!!!!!!!!!!!!Nic tylko obcinacie KASSSSEEEEEEEEEEEEEE i karzecie za z Wojem Farbowanym za grosze robić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kolega 2016-09-04 22:48:03
Nochal niech przestanie chlac i donosic do majstra na kolegow z mieszkania
B...ski 2016-09-12 22:42:08
W tej firmie jest tak :( jak ktoś che sie zatrudnić to musi wiedzieć jedno :( , ze trzeba mieć pochodzenie z małopolski ,a najlepiej z Mszany dolnej . To jest gwarancja dobrej pensji i dobrych układów z szefem Panem Knapczykiem jak i Kierownikiem Rafałem Oni obaj tu rzada jak Kaczyński w pisie . Nie podskoczysz ani trochę zaraz jesteś sprowadzony do parteru. Nawet Kilczo by sobie z nimi nie poradzil . jednym słowem jest tu jakiś ukald , a jak nie wiadomo to chodzi o jedno. .... Wszyscy wiedza , ze Cichosz chodzi i podpiernicza wszystkich . Po za ściemnianiem i noszeniem kiełbaski , bo wszyscy wiedza , ze zona pracuje w masarni u .... kiełbaską z kontroli pasuje Robertowi jak i innym zawsze to rebucha , która owocuje nadgodzinami , Na gitarze to on jest cienki bardzo cienki jak i nasz Majster . Jak nie będzie Kontroli to co on innego potrafi - nawet ludzie z Mszany maja go dość . Jak na mieszkaniu nie postawisz mu to straszy , ze pójdzie do Wladka i wsyztsko powie , ze chlejecie . Tak wiec kolega Mariusz jest debeściak w podpirenicziu a nie w robocie . Nawet na ADK to maja go za Ciecia , o cóż taki to tylko możne być jednym jak i cały ukald . Dobrze , ze jeszcze jest ten szwagier Magiery , który pilnuje , bo wszyscy wiedza , ze bez niego to dobrze by nie było w tej firmie .Tak wiec jezeli zatrudnicie sie to tylko u PANA BARAŃSKIEGO !!!!! to człowiek uczciwy.
Jan 2016-09-13 09:07:05
Wreszcie ktoś napisał prawdę .
BU 2016-09-13 23:16:45
Ale c zy tak do Konca PAN Gienek wie co sie w tej firmie dzieje ? Chyba NIE !!!Fajnie , ze jest i ze ktos napisal prawde jak to raczyl JAN nadmienic .pewne sprawy zabrnely juz za daleko . Z tego co ludzie mowia to PAN Magiera nie ma wyscja i musi to wszytsko tolerowac poprostu nie ma nikogo na miejsce tych z Mszany .A PAN Baranski sobie nie poradzi z jednego krotkiego powodu , ze ma duzo obowiazkow na budowlance . Wszyscy wiedza , ze budowlane spray to wiecej pracy jak na pilnowaniu pijaczkow z spitallwal i z fargase.
:) 2016-09-29 09:13:59
To aż taki jest tam układ ,strach się bać :)Nic dobrego to nie wróży.
Janko 2016-10-03 17:44:06
Jak sobie nie radzi to niech idzie już na emereturke a nie grzeje cztery na fotelu , bo ma Ciepła posadkę to ciężko sie od niej odkleić
Jacek Z 2016-10-06 19:51:03
Wszystko ok ale jak to będzie ? Wszystko jest postawione na głowie czytając te wpisy.
Zoro 2016-10-19 10:23:26
Jakie masz socjale człowieku dodatek do rodzinnego który płaci niemiecki urząd( jak kawaler to co ma zrobić?) podpowiedz ,,some,, ,a i tak z reszty Cie wladek okradnie . Ciagle dawane sa jakieś dziwne rzeczy do podpisywania tu najlepiej jakby sie Pis zainteresować z Ziobrą w roli głównej. Dobrze ,ze my jeszcze na Adk pracujemy ,bo inaczej była by bredzą ze wszystkim . Niech zacza nam płacić godziwe pieniądze a nie jakieś wyjściowe 6 euro , to Ukrainiec w Polsce am więcej , bo jeszcze pracodawca musi za niego w Polsce mieszkanie zapłacić. A tu nie Ukraina tylko my w Polsce tez chcemy normalnie zyc a nie byc wiecznie okradanymi byc. Ale jak to wszyscy widza tu sie liczy system niewolniczy.Przyjedzie na wydziera się po ludziach jak by byl bogiewm wszystkiego i wszystkich na tej planecie a ludzie patrza jak na iodiote i sie smieja co oni by beznas zrobili poprostu wielkie NIC i z tego sie mozna tylko smie=ac i wspolczuc ich zachlannej glu...e . Wszyscy maja cicha nadzieje , ze juz nie dlugo , bo wszystko juz dziecia zrobił.Ludzie tyraja latami i nic , bo przy takiej stawce to za wiele nie poszalejesz!!!!
Matriks 2016-10-19 23:10:09
Teraz to atmosfera odpowiada Mszanie dolnej .Nikt oprócz nich nie ma nic do powiedzenia. Jak ludzie mówią , ze nawet właściciele nie wiedza co zrobić . Tu rządzi mafia z Mszany Oni podporządkują wszystkich sobie. Jak by właściciel coś podskoczył to na hasło STOIMY wszyscy musza stać . ATMOSFERA jest niczym z Matriksa :)
Matriks 2016-10-19 23:10:55
Farko 2016-10-22 22:07:45
Gorzej bylo tylko za PO:)
JAREK 2016-10-23 20:30:21
WSZYSCY TU MAJA NA GITARACH ZA NIC NA MAUSIE KAZE JARECZEK INNYCH WALIC Z LAMPY I DAWC KARTECZKI ZA SZLIFOWANIE TAK SOBIE JARECZEK DOPISUJE GODZINKI
Rozbiór 2016-10-25 00:12:17
Przecież jak Władek płaci grosze to trzeba z Lampy walić i tak nic z tego ,bo jak mówił Tomek inżynier co u hoinischa robi , ze los tej firmy przesadzony wszystko przejmie firma Lukawskiego dzieląc się z Instalem . Wiec będzie rozbiór .To co udawać , ze się robi 100% jak można dopisać sam majster mówi , żeby się zgadzało na kartce jego reszta nie interesuje.Tu teraz jest eldorado,co dopiszesz to twoje .
Procenty szczebla niższego 2016-10-25 09:15:18
Właściwie to nie jest bo możliwości są z każdym dniem coraz większe .Kierownictwo w na budowach chodzi ciągle podchmielone :) wiec wachlarz zamówień na lecenie w ...jest tym większy im jak to szef mówił,, dozór szczebla niższego,, jest częściej podchmielony.
olo 2016-10-26 22:25:09
co racja to racja
Jacek 2016-11-05 17:39:57
W tej firmie jedynie to Władek porządny szef starzeje się z godnością a inni nic nie umieją tylko włosy farbują i myślą , ze to coś zmieni . Do roboty trzeba się zabrać a nie udawać wielkich szefów - NIEROBY
gienek 2016-11-06 20:30:59
Tam zawsze praca była i jest fikcja
Z 2016-11-07 11:46:07
Mamy prośbę to szefa niech trochę wpłynie na zachowanie pracowników w biurze , bo pracownik jest tu traktowany jak by poszedł do państwowej instytucji . Traktowanie pracowników jest z góry i chłodno nie dziwi ludzi to ze mówią za w biurze jest chodna atmosfera i jak by za kare ktoś tu pracował.
JAAN 2016-11-08 08:03:18
Może szef grosze płaci tym pracownikom bo emerytów musi solidnie opłacić. Widać jak kierownik raczki wyciąga za KASA od pracowników . Nikt nie musi być po studiach , żeby widział te ich przekręty. Właściciel to chyba już sobie odpuścił skoro nic się nie dzieje.
Bolek 2016-11-09 11:41:44
Ta firma powinno się zając CBA jak takie rzeczy się czyta .
Wacek 2016-11-11 12:49:29
Roboty zero siedzi człowiek tygodniami a dla Mszany robota zawsze jest na HALI - dla elity jest ale dla nas to nie bo my gorszy sort
Mekka 2016-11-11 17:30:54
Tu nic się nie zmieniło szefowie z Mszany maja jeden cel monopol na władze i na robienie właścicieli w butelke
Stachu 2016-11-14 23:54:52
Pracownik jest tu tylko numerem 20..... i nic więcej dla szefa się nie liczy jak tylko następny wybudowany dom a ludzie ledwo co wiążą koniec z końcem .Ludzie tu tylko o jednym gadają jak nas rzną na KASĘ Tu nic się nie zmienia można powiedzieć jest coraz gorzej . Chcesz coś zalatwic to słyszysz muszę do Neustadt coś zalatwic albo co mnie to obchodzi !!!!Za co ten Magiera IM PŁACI ?Skoro maja firmę w czterech literach. Wszyscy mieli nadzieje , ze coś się zmieni jak zastał PAN Barański ale to tylko wielki zawód dla wszystkich .Władek wszystkich ograł i opowiada , ze jak by Barańskiego nie było to było by lepiej ale dla kogo?Samochody są ale dla kogo kto się wozi a kto rowerkiem się wozi ? TU JEST WIELKA GRA !!!!
Elekt 2016-11-15 09:55:28
Tak jest od długich lat :)
Janek 2016-11-16 14:48:18
Ziobro zapewne już działa
Praca 2016-11-17 13:00:34
Ludzie maja racje pisząc tu na forum, ze jest nijak. Wszyscy wiedza tez , ze za dużo do powiedzenia się tu nie ma. Chciałbyś się zwolnic to nikt ci tego nie umożliwi. Powód jest jeden Władek zatrzymuje kasę pracownika mówić , ze to jakiś bank godzin a wypłaci po stawce 5,50 za godzinę . Jak upomnisz się o swoje to ci powie jak nie pasuje to ....Ale jak się zwolnisz jak trzyma ci kilkaset twoich ciężko zarobionych pieniędzy. I taki maja właśnie socjal w tej adze! Obraca naszymi pieniędzmi bogaci się a ty robotniku masz nic nie gadać tylko Harować .
Babka 2016-11-18 10:00:01
Człowieku jeden z drugim nie odpowiada to na spacer do parku a nie pisać tu banialuki.
be 2016-11-25 11:26:51
Czy jest dobrze no chyba nie skoro najwieksi slugusy Wladka opuszczaja firme !!!
Ran 2016-11-30 00:48:33
Samochody firmowe zwłaszcza te z meganki służą do odwiedzania czerwonych latarn w Norymberdze tak dobrze się powodzi kierownictwu za naszą kasę ale to chyba już standardy w tej firmie my charujemy a oni się bawią po ... a ludzie tyrana za 7 euro.
do ran 2016-12-01 20:01:24
maja racje.... do Norymbergii ...to nie rzut beretem.....tylko glupi by na na piechote smigal
A 2016-12-02 12:11:57
Dziękujemy kierownictwu za adres na busiki:)- ale nie wszyscy są z Krakowa:) Nam na nasz koszt na BUSIKI a sami pod murek w Norymberdze:)
CAR 2016-12-02 13:04:22
Tylko za czyja kasę jeżdżą za firmowa a firma to my pracownicy !!! Najlepiej założyć GPS i właściciel namierzy nierobów i rozkrawaczy firmy . Paliwo to tylko do beczek leje się PANOWIE !!!Nie jeden pracownik widział !!! Czy to jest legalne?NA budowie w Krakowie to nic się nie da przy kombinować PAN Szifman wszystkiego pilnuje ,a tu na budowach zagranicznych jak człowiek słyszy i widzi to jest rozpasanie oj rozpasanie. Kierownika Szifmana wam trzeba przysłać to zrobiłby porządek i to szybko .Dziwić się , ze ludzie piszą , ze gdzieś się jeździ firmówkami. Jednym słowem ludzie czuja się oszukiwani i nabijani w butelkę przez swoich mianowanych na stanowisko przełożonych .
Janko 2016-12-02 23:20:51
Rację masz ROZPASANIE !!! Tego powstrzymać się nie da !!!!!!Teraz to kręcą na lewo i prawo samowolka !!! Ważne , żeby sobie nabić kasę !!!
Golonka 2016-12-02 23:36:08
Władkowi tez założyć GPS !!!Nic tylko w Bay wie przesiaduje :)i ciągle coś taszczy do samochodu !!!Ludzie zastraszani przez Pana i nie tylko ale widza wszystko Panie i Panowie !!!
Boniek 2016-12-03 13:21:37
Został sjeszcze tylko jeden - grzechotnik , który niczym KAPO zagania ludzi do pracy jak PSOW
Waz 2016-12-04 12:57:06
Majstrzy w Badzie to wielka porażka nic tylko garna kasę dla siebie za przejazdy firmowymi busami i nie tylko ciągle dają coś do podpisywania jakieś dziwne listy.Kiedy tu będzie normalnie , każą szczuć jeden na drugiego a ten Cichosz to dopiero natura podpierniczania ludzi do szefostwa za to chyba mu Władek płaci 9 euro netto
Golden 2016-12-04 16:09:40
Goldenline czemu tu sie sklada aplikacje jak sie pracuje w AGA Bauservice Czolowi pracownicy biura szukaja pracy to co my normalni ludzie mamy o tym myslec ?!
Marcin 2016-12-05 23:11:52
Bryndza
Karol 2016-12-06 10:07:01
Czytam i nie dowierzam jak można pisać takie banialuki na Panna Władka . Człowiek z klasa !!! Pracowlem tu jako kierownik przez kilkanaście miesięcy zawsze mnie wspierał i zawsze pomagał. Cytując jego słowa ucz się języka - doslifowalem ten jezyk , pomogl w znalezieniu pracy. Owszem mówił , ze to nie jest praca dla Ciebie bo tu praca nie jest ukierunkowana pod twoje wyksztalcenie i musze mu przyznac racje , ze mnial duzo racji . Jak trzyma sie z Nim to zawsze mozna liczyc na jego pomoc w znalezieniu pracy . Wiec dziwi mnie , ze takie pierdoły piszecie . Pozdrawiam Karol
Zostaw swoją opinię o Aga Bauservice - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aga Bauservice