Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

nav

sa jakies fajne dziewczyny na produkcji?

Jak się pracuje z ludźmi z Drukarnia KEA?

kuzyn kononowicza bialystok

co sie robi sie?

staruszek

Jak sie lubi być obrobionym i do tego pracować z fałszywymi ludzmi to zapraszamy :D

stan liczbowy załogi zbliża się do poziomu krytycznego, a kolejne osoby odejdą po nowym roku ( nie licząc przechodzących na emeryture). Przyczyną bardzo słabe płace bo ludzie na produkcji sa mili i pomocni

Ulumulu

Witam. Na jakie stawki (orientacyjne oczywiście) może liczyć grafik?

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Czy Drukarnia KEA zatrudnia studentów?

stary

Z tego co mi wiadomo to studenci przychodzą z agencji pracy. Jeżeli pracujesz np zaocznie to bez problemu przyjmą Ciebie na dłuższy czas.

Rambo

Dyro najpierw mówi że jeden kierownik nie jest w stanie ogarnąć całej hali produkcyjnej a teraz... powoli pcha synka aby ogarniał 'dwie' hale. Żenuła :D Szkoda tylko Pani(usunięte przez administratora), złota kobieta do rany przyłóż. Pozdrawiam, stary pracownik Adrian.

Fajfus

No..... i niejeden przykładał

@Rambo

"Takie jego prawo" że tak powiem... Natomiast z tym "złotem" bym nie przesadzał? Owszem, trzeba przyznać że na kierownika zdecydowanie p. (usunięte przez administratora)się nadaje ale Czy "złota"? Jak sięgniemy do kart historii KEI to jakieś 8-9 lat temu tak samo potraktowano(usunięte przez administratora)Czarnoskórego kierownika, pozbawiono go obowiązków (nie wiem czy pieniędzy też?) ale doprowadzono do tego że sam się zwolnił. Historia lubi się powtarzać (taki piłkarski cytat). Moim zdaniem poczekajmy te 3 miechy.. i zobaczymy co będzie, czy nie leci już wypowiedzenie ? My tego nie wiemy. Adrian, tak jak ze złotem tak i przesadzasz z podpisem.. "stary pracownik Adrian".. Bo ani stary, ani długo pracujący ? Po prostu były pracownik Adrian. Ale pozdrawiam i Ciebie też Adrian. Ktosiu.

@Rambo

Określenie ''stary pracownik Adrian" przyprawiło mnie o nieodparty śmiech na hali produkcyjnej :P

@Ktosiu

Kto pracuje tak długo ,że pamięta te czasy to wie ,że tak było .Zgadzam się z tą jednak różnicą ,że Pan Tomasz P. został przyjęty do pracy przez protekcję .

@Pikok z Lidla

Wspomniałem tylko o pozbawieniu obowiązków... a na jakich zasadach była przyjęta p. Ania czy p.Tomek to już mnie nie interesuje. Jak pisałem wcześniej ..."nie mój cyrk, nie moje małpy"... Pozdrawiam Ktosiu.

Rambson
@Rambo

E! Mordy, kto mnie tu trolluje w internetach?

@Ktosiu

P.Tomek Hehe. Na Pan to trzeba mieć pojęcie produkcyjne. Wtedy można na Pan do niego mówić. Do puki będzie myślał, że wie wszystko a nie nauczy się podstawowych zasad rozmowy ze swoimi podopiecznymi, to słabo z nim będzie.

@miły

Witam. Zobacz co w Wiki.. między innymi znalazłem na temat zwrotu "pan": -zwrot grzecznościowy w stosunku do mężczyzny; w zwrotach bezpośrednich zastępuje zaimek ty -pracodawca dla służby -właściciel niewolników Więc nie zgodzę się z tobą w kwestii -"...Na Pan to trzeba mieć pojęcie produkcyjne. Wtedy można na Pan do niego mówić..." A co do reszty twojej wypowiedzi, podstawowe zasady on zna i godnie reprezentuje ludzi w wyższym wykształceniem tyle tylko, że wielu moich "kolegów" za dużo sobie pozwala w rozmowie mówiąc mu na "Ty". Moim zdaniem ktoś tak "miły" jak ty, powinien zwracać się przez pan z szacunku do jego osoby jako człowieka po studiach czy chociażby z racji zajmowanego stanowiska służbowego? Pozdrawiam Ktosiu.

@Ktosiu

Tylko że osoby pracujące na produkcji też są po studiach a nikt do niech nie mówi na Pan :D Śmieszne tłumaczenie. Pcha ojczulek i tyle. Nie jedna osoba z falcerek ma większe pojęcie o swojej robocie niż Pan Tomek :D

@miły

Czytam to co napisałeś i widzę że jesteś biednym niedowartościowanym robotnikiem w KEA. Ba i na dodatek przygłuchym, bo ile osób jest na "ty" przykładowo z p. Antonim czy z p. Andrzejem R. z oprawy? I oni studiów nie mają, a jednak mówią im przez pan. Posłuchaj sobie na hali jak się inni do nich odnoszą ? Jak to mówią "kulturalnych ludzi to nie trudzi". I jeszcze jedno.. zacytuję "...Nie jedna osoba z falcerek ma większe pojęcie o swojej robocie niż Pan Tomek (usunięte przez administratora) Jak się ma praca na jakiejś "głupiej" falcerce.. (gdzie małpę idzie przyuczyć) do pracy kierownika wydziału? Ciekaw jestem jak Ty byś dał sobie z tym stanowiskiem radę? A tak już na koniec to: zapytaj swojego tatę .. czemu Ciebie tu wepchał właśnie tu gdzie teraz jesteś (czy byłeś) ? W końcu to też jego zasługa. Zapytaj?

@Ktosiu

Szacunek szacunkiem, mądrość mądrością :) Góra zapomina o tym że te "małpy" jak to nazwałeś zarabiają na całą firmę. To te małpy mają większe doświadczenia niż połowa biura. Nawet więcej niż połowa. Szanują kierownicy ludzi jak pracują. Jak już zwalniają maja ich gdzieś. Kiedyś było i tak ze mną. Tyle odemnie. Co do Andrzeja i Antoniego każdy szanuje ich i np ze względu i szacunek na wiek tak się odnoszą do nich.

@miły

"...Góra zapomina o tym że te "małpy" jak to nazwałeś zarabiają na całą firmę..." Tu się z tobą zgadzam w 100% . Ostatnio chyba 2 lata temu na spotkaniu wigilijnym bądź rocznym (bo już nie pamiętam), właściciel p. B.B. wspomniał że to dzięki Wam firma się rozwija, wskazując tu na załogę. Nie wiem czy wypowiedź była szczera czy nie, ale fajnie to się słuchało, chociaż finansowo nie przybyło ale może jakaś chwilowa satysfakcja z pracy wzrosła? Może? Wszyscy widzimy że od kilku lat (może to ma związek z nowym DP? a może i nie ?) widać mniejsze zainteresowanie "rodziców" ze zdjęcia na stołówce. Widać chyba "cyrk" się już znudził, mają już inne "zabawki"? Ale znowu powiem to nie moja sprawa. Pozdrawiam.

@Ktosiu

Na każdym spotkaniu co rok, właściciele firmy mówią o tym iż to pracownicy produkcji są tymi dzięki ,którym firma jest na takiej pozycji na jakiej jest.

@Pikok z Lidla

Najwyraźniej, albo Oni mówią to ciszej, albo ja z każdym rokiem głuchnę.. Oczywiście żadnych aluzji do mojego zakładu pracy w którym żadne "dopuszczalne normy" nie są przekraczane . ;)

@Ktosiu

Mówią normalnie .Ale Ty zamiast słuchać to albo rozmawiasz z innymi , albo śpisz na zebraniach albo po prostu je opuszczasz ;)

JA
@Ktosiu

Pracując w amerykańskiej firmie W....O tam zwrot Pan/Pani nie istnieje. Każdy kto jest pracownikiem firmy zwraca się do drugiego pracownika przez Ty lub bezosobowo. Można - można!

Helena
@JA

Widzę, że każdy z Was może sporo wiedzieć o Drukarni KEA jako o pracodawcy. Nie ukrywam, iż chciałabym ubiegać się tam o pracę, ale interesuje mnie jedynie tymczasowe zatrudnienie. Czy zatem chętnie przyjmują tam osoby tylko na kilka miesięcy? Jak to wygląda?

Stasio
@Helena

Zatrudnij się nic nie mówiąc. Później zwolnij się i już. Tutaj są wielkie roszady w zespołach od jakiegoś czasu.

Szukający pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna pełen profesjonalizm. Wie Pan u nas zatrudniamy za najniższą krajową. Firma rodzinna. Nie dla mnie praca na tych warunkach. Wolę odpoczywać niż pracować za taką ŁASKĘ. POZDRAWIAM tych co podejmują się pracować na tych warunkach. Jak będą szanować ludzi to mogę podjąć się współpracy.

Jakub M.

Rozmowa kwalifikacyjna pełen profesjonalizm. Pani (usunięte przez administratora) naturalna, szczera oraz charyzmatyczna. Nie jeden rekruter mógłby się uczyć !! Niestety nie udało się ale Wielki + ode mnie. Pozdrawiam

niezadowolony
@Jakub M.

ktora pani (usunięte przez administratora)to po pierwsze? po drugie smierdzi autopromocją..

Staruszek
@Jakub M.

Dokładnie, która Pani Monika ? Dodatkowo szukają na każde stanowisko, więc raczej byś dostał tą prace. Jak nie na druku to na introligatorni, lub opakowaniach.

junior

Pracuję od niedawna lecz widzę, że wszystko co wchodzi z zakazami to jest omijane albo kombinatoryka level expert. Zakaz wnoszenia jedzenia, to przemycanie w torbach ubraniach itp. Z drugiej strony też nie lepiej. 34 stopnie na hali niema czym oddychać, To dyrektor wymyślił zasady 2 przerwy której niema szans aby wprowadzić. Bo temperatura jest liczona przez średnie o godzinie 10 a nie o 12 gdzie wtedy jest ostry palnik ze słońca. Ogólnie jest spoko. Tylko za duża spina z kierownikami. Luźnego podejścia więcej i będzie fajnie.

podlaski
@junior

mam nadzieje ze odnotowujesz wszystko w kapowniku?

Junior
@podlaski

Po co ? Kierowników mam na swojej hali :)

A.J.

Rozmowa rekrutacyjna rzeczowa i profesjonalna. Plus za przekazaną informację o jej wyniku.

@A.J.

ROZMOWA RZECZOWA na boga człowieku gdzie ty pracowałeś maglują cie jak byś co najmniej na kierownika szedł a idziesz tylko na operatora ,bądz pomocnika i to za prawie najniższą krajową dowodem braku profesionalizmu są choćby co chwile przyjęcia pracuje teraz w 4 drukarni w karierze i rozmowę zawsze miałem z kierownikiem lub właścicielem a nie nastolatkami co nie mają o niczym pojęcia a naj śmieszniejsze że ona i tak o niczym nie decyduje tylko kierownik

pan starszy
@..............................

Najpierw z tego co wiem decyduje właśnie ta nastolatka :P Bo One zapraszają na rozmowę. Więc musiało już być na plus, że przyszedłeś :) Kierownik jest zdany na łaskę góry i nie ma nic do gadania, dlatego jest taki przesiew jaki jest.

@A.J.

to chyba w tej chorej firmie decyduje nastolatka a nie kiero bo wszędzie jest inaczej podam tylko 4 przykłady drukarni z wielu opako,wropak,aqarat comex i w każdej innej firmie jest podobnie więc nie pisz bzdur jak nie wiesz a prawda boli wiem

...................

rozmowa strata czasu panie słabe stawki(usunięte przez administratora)nawet pomocnik drukarza ma większą wiedzę i inteligencje np teks ze kopie św pracy są nie ważne co jest nie prawdą maglują cię jak byś miał iść co najmniej na kierownika to zwykła mała drukarnia co nie pełno sprawni dają radę gdyby takie rozmowy przechodziły panie w biurze nie było by ich w tej firmie i było by lepiej bo by ktoś w końcu sprawdził ich brak kompetencji na to stanowisko dowodem są przyjęcia co chhwilę

kedar
@...................

Czasami może się zdarzyć, że pomocnik drukarza może mieć wiedzę i doświadczenie przewyższającą Twoje umiejętności... Także nie uwłaczaj!

EMERYT

Pozdrawiam tych co jeszcze pracują w KEA. Pracowników ubywa więc są pieniądze na "podwyżki". Ja wolę być emerytem. Na emeryturze na rękę mam kilka setek więcej niż miałbym na tym stanowisku brutto. Mam wrażenie, że to zasłona dymna.

Maxol

Jakie stawki dla operatora na poczatek?

Jb

Cześć. W przyszłym tygodniu idę tam na rozmowę na stanowisko pracownik produkcji. Jakie są stawki i benefity na tym stanowisku?

Stary

Stawki zależy jakie masz zaszeregowanie. Stawki słabe ale nic nie zrobisz....

Anakonda

świąt nie będzie. dziekuje dobranoc.

stary
@Anakonda

Będą będą :) Nie marudzić a pracować leniuchy :)

DrukarzBrukarz
@stary

U Starego świętą będą :D

jurij
@Anakonda

I co chyba nie jest tak źle?

Obserwator

Kolejni i kolejni....czy zaraz ludzie z biura staną na maszynach ?

O im mowa że kolejni ?

kaowiec
@Obserwator

Nic w tym dziwnego. Ludziska pokroju "Janusza", którzy mają zbyt wielkie o sobie mniemanie, budzą taką niechęć : niewielka jest bowiem różnica między nadmiernym zadufaniem w sobie i wielką pogardą dla innych. [ parafraza myśli Monteskiusza].

Obserwator

W kolejnym dziale zmiany....chyba nikt z nas nie jest już bezpieczny....

@Obserwator

Tzn ? Co ciekawego bo chyba to świeża sprawa ?

wiker
@Stary

chyba chodzi o techniczny.

@Stary

a co tu rozumieć zakład oszczędza na wszystkim tam gdzie nie trzeba jedna z wielu firm gdzie biurowych jest prawie tyle samo co fizycznych śmieszne i takie nieroby się trzymają bo płaci się im za picie kawy przez 8h a fizycznego można zwolnić i jak coś przyjąć z powrotem bo niby ma niższe kompetencje a jest na odwrót to panie z hr mają niższe kompetencje i inni to co oni robią każdy potrafi a jak nie to by się nauczył nawet człowiek po 3 klasach

@..............................

Biurowi te 8h piją kawę, żebyście mieli co na nockach klepać. Pozdrawiam.

@Młodszy

Cóż za poświęcenie? Ach dziękujemy i prosimy - pijcie więcej tej kawy! Pozdrawiam.

@Ktosiu

Mało wiesz, dużo gadasz. Na mieście nazywają takich Głupiomądrymi. Pozdrawiam.

@Młodszy

No, no. Mądrego, to warto poczytać. ;) Widzę że obracasz się "na mieście".. czyżby awans społeczny?

Zażenowany
@Młodszy

Wszystko wydaje się proste, gdy się nie próbuje samemu tego robić, zwłaszcza, jeżeli czynności wykonuje osoba sprawna w swoim fachu.

............................
@Młodszy

O TO DOWÓD JAKĄ biurowi mają inteligencje to ta wypowiedz nie powiem bardzo merytoryczna

@............................

No kropeczku. Co jeszcze merytorycznego powiesz?

V Dyrektor jak ma honor to powinien się spakować i wyjechać do Białegostoku bo takich chamów tutaj nam nie potrzeba

bobek
@anonymous

Tylko On nie ma Honoru :D Zwali wszystko na innych a sam umyje ręce....

Pewniak

Ponoć liderki mają być zdegradowane i połowa prac ręcznych jeszcze wywalona. Ciekawe czy to się sprawdzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042