Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

asdfgh

Nie polecam szkoda czasu.

Przemek

Chciałem zatrudnić się do drukarni na Osobowickiej, polecili mi Jarocińską. Z tego co się dowiedziałem pracują tam starsze panie za to kilku chłopaków już tam pracowało, dlaczego się zwolnili skoro praca podobno łatwa i przyjemna?

Agnieszka
@Przemek

Czemu się zwolnili, to nie wiem, ale Ty chyba wiesz, czym się tam zajmują te panie. Pracują na produkcji, przy maszynach? A może chodziło Ci o biuro...

Balbina
@Przemek

Pracował tu jeden chłopak (leser)a te"starsze panie"to fajne babki proszę nie słuchać plotek a praca faktycznie lekka łatwa i przyjemna

@Balbina

To na czym dokładnie polega praca? Możesz mi opisać taki przykładowy dzień pracownika tej firmy? Chętnie się dowiem czegoś na ten temat :D

Blondyna98
@Przemek

Mało płacą. 20 za godzinę dla młodych.

Lex
@Blondyna98

A ile.bys chciała? Umiesz coś?

JSK
@Lex

20 zł brutto we Wrocławiu to parodia, rozumiem, że cię zadowala taka pensja i jesteś spełniona jako robol keły.

@Lex

Nie którzy pracują jako operatorki a nic nie umieją tylko inni robią za niektóre kobitki wszystko.

@JSK

Faktycznie tragedia z tym wynagrodzeniem. Rozumiem że to podstawa, w takim razie do tego jakieś premie dochodzą? Czy nic a nic?

adison

chciałoby sie

Nico
@adison

Tak? Przecież są premie.

Zwykły szary człowiek
@Nico

Dokładnie, 2300/2400 podstawy + stówa/dwie premii i świecie trzymaj się, bo mam zamiar cię podbić! A ten tekst powyżej "umiesz coś" to jakaś parodia, ledwie dosięgam z ziemi do klawiatury to pisząc- Jak już ktoś coś umie i w czymś jest dobry, to po prostu tu nie pracuje XD pozdrawiam.

Jakie warunki pracy są w Drukarnia KEA? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Operator Maszyn?

Niko

Są jadalnia, szatnie, parking dla rowerów i samochodów.

Nie ma dojazdów chyba, że tramwajem :D

mirek

coś więcej?

monika

Jakie są zarobki obecnie w Drukarni KEA na produkcji ?

@monika

Kokosów nie ma niestety. Wymagania wielkie a pieniądze male. W końcu niedlugo bedzie jeden produkcyjny pracownik zarabiał na 2 głowy biurowe... Szkoda bo ludzie fajni ale kasa jednak potrzebna do życia. Chociaz tutaj uważają inaczej.

@Stary

A możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia obowiązujące w Drukarni KEA? Fajnie byłoby poznać konkretne liczby :) Przy okazji może napisz też coś o atmosferze w pracy, chętnie dowiem się jak tam się ze sobą wszyscy dogadują. :)

@Zbigniew

To różnie z wyplata na różnych stanowiskach, Drukarz zarobi 6 tys a jakiś np nakładający tylko 2,5 tys. Zróżnicowane jest wynagrodzenie. Niekiedy dość nieuczciwie no ale nic sie z tym nie zrobi.

@Stary

Ok, dziękuję za odpowiedź! A jak oceniasz atmosferę w KEA? Czy pracownicy są tu dobrze traktowani przez szefostwo? Zdarzają się nieporozumienia czy raczej jest spokojnie?

@Zbigniew

Nieporozumienia są wszędzie i tego się nie uniknie. Między pracownikami jest dość luźna atmosfera. Wiadomo są gwiazdy co chodzą naburmuszone cały czas. Ogólnie jak to na produkcji bywa tempo idzie dość szybko.

True story
@Stary

Dlatego nie mają teraz ludzi do pracy. We freszu Ukraińcy zarabiają tyle samo a 10x mniejszy (usunięte przez administratora)????

Blondyna98
@monika

Niestety 20zl brutto na godzinę... Wynagrodzenie zasadnicze dla mnie bez podatku po całym miesiącu, z nadgodzinami* to 2560 ???? Za te pieniądze już dziś się nie da przeżyć.

Jak wygląda ścieżka kariery w Drukarnia KEA? Czy trudno jest zdobyć awans?

Stray

To zależy jaki awans. Z pracownika do kierownika jeszcze nie było takiego. Moze dla tego że pracownicy umieją więcej niż kierownik i szkoda aby się marnował przy laptopie. Jak chcesz iść wyżej na inne maszyny to na luzie. Teraz jest taki deficyt pracowników ze szok. Pracownicy szybciej odchodzą niż BHPowiec robi im szkolenie.

Lidia

Cześć, z tego co czytałam Drukarnia KEA oferuje sporą ilość benefitów i w związku z tym mam parę pytań :) Jakich paczek można się spodziewać na święta? W jakim stopniu dofinansowane są: nauka języków obcych i posiłki? Jak często i jakie organizowane są imprezy integracyjne?

@Lidia

Karty z pieniędzy na swieta w zaleznosci ile sie zarabia. Im mniej sie zarabai tym wiecej pieniedzy na karcie. Dofinansowanie do posiłków to kilka złotych. Język angielski chyba tylko dla biura. Imprezy były jak nie było wirusa... Teraz juz zaiweszona sprawa.

Czy może mi ktoś napisać czy praca na produkcji jest na dwie czy trzy zmiany?

pbh
@Kasia

3 zmiany jak wiekszosc produkcji, zalezy oczywiscie od ilosci zlecen, dzialu i stanowiska, ale czesto bywa ze na niektorych obszarach nie ma nocek miesiacami, a na innych są caly rok

pbh
@pbh

Dziękuję za odpowiedź.

Witam . Osoby nieslyszace ile godzin pracują ? Jestem slaboslyszacy są przyjecie do pracy ? Pozdrawiam

Staruszek
@Nowy

Chyba po 7 godzin pracuja. Najlepiej w kadrach zapytac.

Agnieszka
@Nowy

To jest dobre pytanie. Na astronie KEA pisze o naborze do pracy operatorów maszyn i pracowników produkcji http://www.kariera.kea.com.pl/ Akurat nie wspominają o orzeczeniu, czy stopniu niedosłyszenia, a to bardzo ważna rzecz. Jeśli dowiesz się, dzwoniąc do nich, to daj proszę znać tutaj.

nowa93

Cześć, czy są osoby niesłyszące w KEA? Ile brutto jako operatorka maszyn produkcji?

@nowa93

Tak osoby niesłyszące są w firmie. Zarobki uzależnione są od maszyny.

I znowu szukają na stanowisko Asystentki Zarządu o czymś to musi świadczyć.... I daje do myślenia niekoniecznie dobrze i pozytywnie...

Lithum
@Kandydat

A może to wina ludzi którzy nie docierają? Ile jest sytuacji, że pracodawca kogoś wybiera czeka okres wypowiedzenia danej osoby czasem nawet 3 miesiące, a potem 2 dni przed rozpoczęciem pracy telefon, że jednak się rozmyśla....

@Lithum

Rodzinna prywatna firma, atmosfera pozostawia wiele do życzenia czytając opinie obecnych i byłych pracowników. Podczas rozmowy rekrutacyjnej ochy i achy jaką to my mamy kulturę firmy, staramy się udawać profesjonalny human resources, etapy rekrutacji itd. Ogólnie lipa totalna .

Arek

Macie dietę na delegacjach ?

SIodek

Pracuję już jakiś czas w Drukarni. Powiem coś co widać niestety dość szybko. Przychodząc pracownicy i od razu są podjudzani przez dłużej pracujących pracowników, że kokosów nie będzie i będą wykorzystywani. No ale praca jest od tego aby pracować, a nie siedzieć 8 godzin i nic nie robić.... Każdy patrzy tylko jak ma być dobrze sobie a nie innym. Przychodzą młodzi i maja wywalone od samego początku. Tracenie na takiego nerwów jest bez sensu, bo i tak wiadomo, że za 3 miesiące oleje prace.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Drukarnia KEA? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

SIodek

Zależy jakie stanowisko. Na produkcje dość szybko się dostaje człowiek. No ale jeżeli nie chce się pracować to już nie problem pracodawcy a pracownika

Anatol

Jeśli pracownik daje z siebie dużo w kwestii atmosfery a do tego dobrze pracuje to z całą pewnością firma potrafi to docenić i zadowolenie jest obopólne.

Łukasz

Z mojego doświadczenia wynika, że pracownicy produkcyjni w firmie KEA to kulturalni, życzliwi, otwarci i inteligentni ludzie. W razie potrzeby służą pomocą, są wyrozumiali i dzielą się swoją wiedzą zdobytą w pracy w drukarni. Przyjemnie się z nimi pracuje. W firmie panuje luźna atmosfera, nikt nie jest dla nikogo niemiły. Firma przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

kedar
@Łukasz

Kierownik druku???

Leon

Jako doświadczony operator maszyn dostałem ofertę AŻ 17.50 BRUTTO. Życzę dużo szczęścia w poszukiwaniu dobrych pracowników bo proponowane warunki są żenujące.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

sianko

Najpierw jest 3 miesięczny okres próbny. Później umowa o prace na rok lub 2

Staruszek

W firmie zle sie zaczyna robic. Przyjmowani sa pracownicy bez jakiejkolwiek ochoty do pracy. Kazdy dzial ma kilku takich rodzynkow i mimo ze kierownictwo to widzi nic nie robia. Traci na tym sala firma. No ale jak taka polityka to trudno

xyz

Jakieś opinie o pracy w administracji spółki?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław