Bankowy Fundusz Gwarancyjny

Toruń

Opinie o Bankowy Fundusz Gwarancyjny

P 2015-03-07 11:10
Nie pracowałam w BFG, ale wzięlam udział w rekrutacji i już wiem, źe nie chcę pracować w przyszłości. W czasie rozmowy nikt nie znał mojego CV i nie wiedział do końca w jakim celu zostałam zaproszona. Państwo nie mieli do mnie niemal pytań poza jednym - czy analizowałam sprawozdania banków, choć z mojego CV jasno wynikało, że nie. Na koniec dostałam odpowiedź w sprawie rekrutacji na zupełnie inne stanowisko.Sama oferta zawierała wymagania na 4-5 linijek, które nie pokrywały się z wymaganiami przedstawionymi mi na spotkaniu. Na koniec dodadam, że mocno zdziwiły mnie uśmieszki na stwierdzenie, że przyszłego pracodawcę wybieram na podstawie możliwości rozwoju zawodowego jaki może mi zaoferować.
kondzia58 2016-04-20 22:03
w takiej branży pakiety socjalne są zawsze obfite. skoro ich cel to działanie na rzecz bezpieczeństwa oraz stabilności banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych oraz wzrostu zaufania do systemu finansowego to możes się benefitów i sporej kasy spodziewać
adam 2017-01-05 12:49
Potwierdzam i odradzam.
kORO 2017-02-03 09:38
Byłem na rozmowie w tej instytucji:
1. brak informacji czego oczekują od kandydata na rozmowie (egzamin zamiast rozmowy)
2. bardzo antypatyczny dyrektor, który nie patrzy w oczy podczas rozmowy
3. niesłowna dyrektor departamentu personalnego (utrudniony kontakt, brak informacji),
Zostaw swoją opinię o Bankowy Fundusz Gwarancyjny - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bankowy Fundusz Gwarancyjny