brak logo

Comtegra Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o Comtegra Sp. z o. o.

admin 2015-07-08 09:17
Czekamy na Wasze opinie o firmie Comtegra Sp. z o. o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.
cris 2015-11-24 23:32
Było sporo opinii, ale chyba na wniosek firmy usunięte.. Na pewno świadczy to trochę o tym jak przyjazna pracownikom jest ta firma. Jeśli chodzi o technicznych to słyszałem, że nie inwestuje się w ludzi, pensje średnie, ogromna rotacja pracowników.
1
ygtf 2016-05-05 17:37
hej hej @sapor a moze bys byl zainteresowany praca jako asystent do spraw zamowien publicznych w Warszawie? oferuja pakiet socjalny (kartę benefit multisport, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie lekcji z języka angielskiego).
Weronika 2017-02-28 08:21
Obecnie Comtegra Sp. z o. o. poszukuje osó na stanowisko Inżynier Systemowy ds. Bezpieczeństwa IT. Ma już ktoś z Was jakieś doświadczenie w tej branży?
Zostaw swoją opinię o Comtegra Sp. z o. o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comtegra Sp. z o. o.