Opinie o IMPACT POLAND Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMPACT POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPACT POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPACT POLAND Sp. z o.o. w Gdańsk

Można wiedzieć jak płatna jest ta praca blacharza lakiernika samochodowego w Belgii? Bardzo mi się podoba, ze płacą tygodniówki, bo pozwoli mi się to odbić na początku, ale w jaki to zwykle przypada dzień? Bez języka nie da rady, bo przyznam szczerze, że nie po drodze mi z językami obcymi, a praca wydaje się dosyć fajna?

Men

Pracowałem z firmą Maintec w Holandii i byłem bardzo zadowolony z tej współpracy. Nie rozumiem niektórych wypowiedzi i mam wrażenie, że piszą je osoby mające osobista urazę. To bardzo wypacza wizerunek agencji.

Piotr Nowy wpis
@Men

Byłeś zadowolony ?? Że stawki najniżej na rynku ?? Gdzie każda inna agencja za to stanowisko płaci znacznie więcej ?? Żałosny jesteś ,albo z Podkarpacia lub lubelszczyzny

Sylwia

wiadomo coś na temat działania agencji? ktoś rok temu pisał, że trudno o jakikolwiek kontakt a z tego co się orientowałam po krs to są aktywni, więc w zasadzie o co chodzi. Istnieją ale nie rekrutują? Chyba, że ktoś korzystał jednak niedawno?

Ada Tatar IR SOURCING MANAGER
@Sylwia

Witam, Jestesmy jak najbardziej w pelni aktywni, w dalszym ciagu rekrutujemy. Specjalizacja naszych rekruterow jest rekrutacja profili budowlanych oraz technicznych. W takich branzach rowniez posiadamy klientow. Chetnych kandydatow zachecamy o aplikacje mailowa poland@impactpraca.pl lub bezposrednio przez nasza strone. Mam nadzieje ze pomoglam w udzieleniu odpowiedzi. Z powazeniem, Ada Tatar-Nadzialek International Sourcing Manager

Żaklina Nowy wpis
@Ada Tatar IR SOURCING MANAGER

W razie złożenia cv jak długo czeka się na odpowiedź, zawsze dajecie feedback? Dopasowujecie pracę indywidualnie pod człowieka?

Krzysztof

Wyrzucili mnie z mieszkania nie dali mi zarabiac rzeczy spakowali mnie sami polowy rzeczy nie mam nie wiem gdzie one sa nie polecam mieszkalem Jaden dzien a policzyli mi caly tydzien kaucji tez nie zobaczycie spowrotem (usunięte przez administratora) i klamcy poszli do firmy w kturej pracowalem takich glupot nagadali ze szok bo firma mnie chciala bylem dobrym pracownikiem

Emilia
@Krzysztof

Ale to zrobiłeś coś? Bo nie mówisz, skąd taka sytuacja wyniknęła a zastanawiam się, jaki by mieli interes w tym, żeby tracić bez powodu człowieka do pracy. Za co można polecieć u nich?

Ada Tatar IR SOURCING MANAGER Nowy wpis
@Krzysztof

Panie Krzysztofie M. Nie wyrzucilismy pana, wyprowadzila pana z naszego mieszkania policja poniewaz byl pan pod wplywem oraz agresywny, grozil pan policjantom jak i pracownika Impactu, z czego jedna policjantka doznala uszczerbku na zdrowiu przez pana i jak pan dobrze wie, bedzie mial pan rozprawe w sadzie z tego powodu. Jezeli ma pan pytania odnosnie kaucji, moze sie pan kontaktowac mailowo z dzialem facility: idm@impact.be Pozdrawiam, Ada Tatar-Nadzialek IDM Manager

Weronika

Czy posiadacie informacje, czy technik utrzymania ruchu to praca zmianowa, czy tylko na jedną zmianę? Ciekawa generalnie jestem, czy sa nocki? Jeśli to praca na zmiany, to może ktoś podać, jaki są ramy godzinowe te zmiany?

Ada Tatar IR SOURCING MANAGER
@Weronika

Pani Weroniko, O wszystkie pytania dotyczace wakatow moze pani pisac bezposrednio do naszych rekruterow. Adres mailowy: praca@impactpraca.pl Pozdrawiam, Ada Tatar-Nadzialek International Sourcing Manager

Tomasz
@Ada Tatar IR SOURCING MANAGER

Czy znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym ma tak duże znaczenie, że może zaważyć na decyzji o zatrudnieniu na stanowisku tokarza / frezera manualnego? Jest to zaznaczone, jako jeden z warunków zatrudnienia w tym niedawno wystawionym anonsie z pracą w Alken w Belgii. Jak jest ona weryfikowana i ile w praktyce wynosi długoterminowe zatrudnienie, o którym mowa?

Movi

To i ja napiszę coś, pracuje dla nich od 2 tygodni, przyjechałem do holandi spawać sekcje statków i mniejsze konstrukcje 111,135. 1 dzień w pracy i Okazało się że firma zajmuje się spawaniem ale rurociągów, trzeba umieć spawać 141 tig, na szczęście jakoś sobie radzę z tym a firma jest cierpliwa i pozwoliła żebym się podszkolił w spawaniu 141. Następnie zakwaterowanie to paskudne mieszkanie bez tv i internetu szkoda że zdjęć tu dodać niemozna. Puki co robię żeby pusty nie wrócić ale kożeni tu nie zapuszczam i aktywnie rozglądam się za czymś innym...

Grzegorz
@Movi

Jeśli pan szuka pracy za granica proszę o kontakt na e-mail grzechudese15@tlen.pl

Wawa
@Movi

Po ortografii widać że spawanie to najlepsze co Ci się w życiu trafiło , a wrócić nie możesz bo jak to Polaczek na opowiadałeś na wsi jak to Ci się tam super wiedzie

MW

Mam pytanie, czy ta agencja pracy nadal funkcjonuje gdyż od ponad miesiąca nie ma sygnału i nie można wogòle się tam dodzwonić na wszystkie poszczególne numery .

Endrju

Rekrutacja przebiegła szybko i bez problemu. Przed wyjazdem wiedziałem gdzie będę miał "apartament" oraz gdzie będę pracować. Niestety zrezygnował z powodów finansowych , mimo dobrej stawki praca bez możliwości nadgodzin w dzisiejszych czasach jest dla mnie nie opłacalna (w kraju z nadgodzinami zarobić można to samo), jak wiadomo nie wyjeżdża się do pracy tak daleko z dala od rodziny i dzieci żeby odpoczywać tylko zarobić. Miejsce pracy akurat trafiłem bardzo dobre, natomiast "apartament" no cóż... osobiście wstydził bym się zaprosić do tak zaniedbanego i brudnego lokalu z niesprawnym ogrzewaniem, urwanym oknem i brakiem dostępu do internetu. Każdy przypadek jak wiadomo jest indywidualny ale najlepiej wszystko dogadać przed wyjazdem aby nie było rozczarowań.

Henryk

Firma jest dobra a to że doszło do jakiejś pomyłki no cóż zdarza się. Ważne, ze można jednak zarobić.

GK

Dzien dobry ,jest u was oferta pracy mechanik autobusow Belgia a jest szansa ze pojawi sie tez oferta KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO w Belgii.Dziekuje

(usunięte przez administratora)!! Obiecuja prace i cicho! Oddawać CV !

Janusz

Złożyłeś CV i firma się do Ciebie nie odezwała? IMPACT Poland specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu do Belgii personelu technicznego o najwyższych kwalifikacjach. Na jakie stanowisko kandydowałeś? Próbowałeś kontaktować się z pracodawcą? Może nie przeszedłeś pozytywnie weryfikacji, ale wtedy także powinieneś dostać odpowiedź zwrotną dotyczącą wyników rekrutacji. Czy ktoś z użytkowników forum miał taką sytuację? Jak wyglądała Wasza rekrutacja?

Ciekawy

Jak wygląda praca na gietarce w tej agencji w Belgii?

@Ciekawy

Nie opowiem Ci, jak wygląda praca na tym stanowisku w IMPACT POLAND. Ale wiem, że firma ta oferuje swoim pracownikom w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej, atrakcyjne wynagrodzenie, w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe i wiele innych rzeczy. Na inne informacje będziesz musiał poczekać, aż jakiś aktualny pracownik tej firmy Ci je przekaże. A jesteś już na etapie aplikowania?

Ciekawy
@Agata

Tak zlożylem aplikacje z 2 tyg temu,ciągle czekam na odpowiedź.Agencje najczęściej magazynują sobie pracowników mowiac,że mają wolny wakat,w razie w ktoś się zwolni to mają pod ręką ludzi.

zainteresowany

mam pytania czy ktoś może mi na nie odpowiedzieć ? 1- jaki rodzaj umowy jest podpisywany ( praca tymczasowa, umowa zlecenie itd... ) i czy na polskich czy zagranicznych warunkach? 2- gdzie jest opłacany ZUS w Polsce czy za granica i od jakiej kwoty podstawa czy średnia krajowa? 3- zakwaterowanie , darmowe czy trzeba opłacać?, pokój jednoosobowy czy grupowe, czy gwarantowany jest dostęp do internetu ? 4- czy jest podpisywany tzw. weksel in blanco czy inne zabezpieczenia finansowe przy podpisywaniu załączników do umowy? 5- jak wygląda wyjazd własnym autem i korzystanie tam na dojazdy do pracy czy firma akceptuje i płaci np: kilometrówkę i amortyzacje 6- jakie dodatki oprócz stawki godzinowej sa płacone? np dieta, nadgodziny+%, premie, urlopy, święta państwowe, itd... 7- czy koszty podroży PL-zagranica-PL kto pokrywa? 8 - czy na rozmowę i podpisanie umowy trzeba sie udać z drugiego końca Polski do siedziby biura , czy można to np: załatwić przez pocztę- elektroniczna 9 . pierwsza umowa na jaki okres jest zawarta ? 10 . gdzie odprowadzany jest podatek Polska czy zagranica ? 11. Czy trzeba wpłacać przed wyjazdem jakies zaliczki , opaty , np: za tłumaczenie dok. , czy manipulacyjne, inne ukryte? z góry dziękuje za odpowiedzi !

@zainteresowany

Postawiłeś bardzo dużo pytań na raz. W ostatnim czasie niewiele osób bierze udział w dyskusji na temat IMPACT POLAND jako pracodawcy. Być może Twój post sprawi, że bieżąca sytuacja na forum ulegnie zmianie i ktoś Ci odpowie. Ewentualnie, z powyższymi kwestiami, możesz już spokojnie zwrócić się bezpośrednio do nich. Tutaj masz formularz kontaktowy: https://www.impactinternational.com/polska/kontakt A o jakie stanowisko chcesz się ubiegać?

pyta nie błądzi

Czy Maintec i Impact to ta sama firma?

@pyta nie błądzi

Dobrze, że o to zapytałeś. Choć zmiana nazwy firmy nastąpiła w marcu tego roku, niektórzy mają nadal wątpliwości i chcą się upewnić. Poprzednia nazwa firmy rzeczywiście brzmiała Maintec. Czy pytasz o to, bo być może planujesz aplikować do IMPACTu?

Agata

Znalazłam wiele aktualnych ofert pracy, które można podjąć za pośrednictwem IMPACT POLAND. Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował na jedną z aktualnych ofert? @Janek, czy zdecydowałeś się na podjęcie zatrudnienia? Jeśli tak to ostatecznie przekonało Cię do podjęcia takiej a nie innej decyzji? Koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Janek

Mają ofertę pacy za Ogrodnika do Belgii wato z nimi jechać?

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o Maintec Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

IMPACT POLAND Sp. z o.o.

Witam serdecznie, Przypominamy, że od dnia 01.03.2018 nazwa firmy została zmieniona z Maintec Sp.z o.o. na IMPACT Poland Sp. zo.o. Pozdrawiamy, Zespół IMPACT Poland

Krzysztof

Polecam firmę jak najbardziej , pracowałem jako elektryk w Hasselt i wszystko się zgadzalo wiec nie wiem skąd te żale .Pozdrawiam Panie z firmy

Pracowita.Marta

Przez jakich posredników zatrudnia Maintec? Wiem, że napewno przez agencję "Fidess", ponieważ byłam u nich na spotkaniu ale czy macie informację o innych?

Agata

@Maintec Polska dziękuję za odpowiedź. Kontakt z pracownikiem ceni się w tych czasach. @Ciekawy ostanie wpisy są z sierpnia, więc jako takiego milczenia na forum nie ma, ale w Polsce zwykle tak jest, że jak ktoś jest zadowolony ze swojej pracy to nie chwali się tym nigdzie. Opinie pojawiają się w momencie negatywnych doświadczeń.

pracowita.marta
@Agata

Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana pracą w Brnie. Niestety mam złe doświadczenie z agencjami pracy w Czechach. Czy mogłabym otrzymać wzór umowy z Państwem. wstępnie mam podjąć pracę w poniedziałek. Z góry dziękuję za pomoc.

Zośka
@pracowita.marta

Proszę uważać na tą firmę!!!!!! Co innego mówią a realia są całkiem inne. Kłamią w każdej sprawie, wynagrodzenia, warunków pracy!!! NIEEEE POLECAM NIKOMU!!!!

Maintec
@Zośka

Witam serdecznie, Prosimy o bezposredni kontakt z naszym biurem w Opolu lub Gdańsku. Czy kontaktowała się Pani z nami? Z wyrazami szacunku, Zespół Maintec Polska

Zostaw merytoryczną opinię o IMPACT POLAND Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w IMPACT POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPACT POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPACT POLAND Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPACT POLAND Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IMPACT POLAND Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPACT POLAND Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 64 ocen.