korn444

Końskie

Opinie o korn444

korn444 2010-03-10 13:19:21
no gooooood !!!!! [usunięte przez moderatora], źle traktują wyrzucili mnie 2 lata temu, za to ze wycieczkę zrobiliśmy sobie do Boba aaaaaa i jeszcze w moje urodziny nie mieliśmy nic tylko po jakieś 150 funtów nie obchodziło ich nic ze nie mamy jak wrócić do polski ale polak sobie poradzi:) dobrze ze tak wyszło szkot zimny nielubiany i jeszcze złotowa kiedy przyszło do ostatniej wypłaty nie miała reszty wydać mojemu kumplowi jekies 5 pi hahahahha załosne niestety 5 osób wyrzuciła a jak stalismy przy wypłacie każdy się bał do nas podejść tylko pare znajomych których po tygodniu wyrzucili NIKOMU NIE ŻYCZĘ TAKIJ PRZYGODY NAPRAWDE !!!!!!!!!!!!! ........parę rzeczy się nauczyłem TAM najlepiej zebys swiatek piatek pracował a te superwajzorzy tak samo gowniarz ci kaze wracac po 2 truskawki :| daj spokoj ZALLLLLLLLLLLLL
Zostaw swoją opinię o korn444 - Końskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie korn444