Opinie o HDL Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HDL Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HDL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HDL Sp. z o.o. w Szczecin

Magda Nowy wpis

@maka a można pracować tylko na cały etat ?

maka Nowy wpis

w tym zawodzie doświadczenie jest b. ważne. A skoro to praca na etat, to mało nie wyciągniesz :)

Adam Nowy wpis

ha ha

ztkj Nowy wpis

W związku z zamieszczonymi na portalu GoWork.pl nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi Spółki LUX Dom Sp. z o.o. i HDL Sp. z o.o. obrażającymi władze tych spółek przepraszam za te wypowiedzi i zobowiązuję się powstrzymywać w przyszłości od tego rodzaju zachowań. [usunięte przez moderatora]

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie HDL Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Moi drodzy szukam namiaru do Jarka, który pracował w wyżej wymienionej, ale firmie córkce, budowlańca, ktoś mi jakiś namiar podrzuci?

dominik

Ktoś usunął moją wypowiedź na temat zarobków, a więc sie powtórzę, najniższa krajowa + 500 zł pod stołem + premia którą ustala dyrektor, a Ty nie jesteś w stanie nigdy dojść do tego czy ona jest uczciwa. Czasem tydzień siedzisz w domu bo nie ma kasy a potem Cię za to [usunięte przez moderatora]

Pelaśka - 2010-03-11 11:47:55 Hej:) czytaj uważniej, napisałam co najmniej 2 dni się spóźniały wypłaty, bywało prawie tydzień....a co do szanownej dyrekcji .... a teraz dyr. handlowy jeździ po polsce jako jedyny przedstawiciel, bo się wszyscy pozwalniali,albo zostali wyrzuceni, hehehhe.Pozdro I znów dyrektor dyma po Polsce, bo nie ma PH który chciałby pracować za 1080 PLN i obietnice podwyżek, premii i kasy dawanej czasem pod stołem. Dobrze im tak.

jacek

TrachTrach - 2010-03-12 13:00:53 to jest jakaś masakra... podzielam opinie jw. brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego- w zamian za to siedzenie w domu nawet po 2 tygodnie i czekanie aż szanowna góra przeleje pieniądze na paliwo... o wypłatach nie wspomnę. Jeśli chodzi o stosunek do pracowników... to jest śmiech na sali...nie wiem jak można w ten sposób traktować pracowników... Jeżeli ktoś chce się więcej dowiedzieć na temat pracy PH w HDLu to proszę o kontakt [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam i obiecuję,że to co napiszę będzie, prawdą.

bubu

Realista. - 2010-04-01 19:58:53 He,he,he. Jakie wykształcenie?! Skoro wycierasz się ze szmatą, jako sprzątaczka, to nie przyznawaj się że masz dyplom.Że masz wykształcenie. Ktoś, kto ma naprawdę takie ( a, mając wykształcenie, to powinien i mieć i olej w głowie), zawsze sobie znajdzie pracę adekwatną do swoich możliwości. Widać, kogo, na co stać ! proszę...zakochany w HDL... Ciekawe, który z waszej dwójki (wiadomo o kim myślę) to napisał :D:D:D

Realista.

Zostaw merytoryczną opinię o HDL Sp. z o.o. - Szczecin

HDL Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Królowej Jadwigi 30 lok. 17
    70-262 Szczecin