logo Carrefour Polska

Carrefour Polska

Szczecin

Opinie o Carrefour Polska

ja 2010-04-20 15:29:26
Opinia moja jest tak.Naucz się ortografii cieciu bo ci nie wyszło.Miałeś chyba pałę z polskiego. nie pisz bzdur bo nie wiesz jak tam jest,BUŁO SUPER a praca w takim zespole jak tam jest nigdzie takiej nie ma.Jeśli chodzi o kierownika jest ok. reszta chłopaków jest ok.
niko 2011-10-22 20:19:33
Niestety prawda opisana w poście powyżej(ciekawe dlaczego taka obarczona błędami-popsuta klawiatura?) jest całkowicie zgodna z moimi obserwacjami codziennej rzeczywistosci w sklepie na ul.Wiosennej.Moja znajoma wyleciała z hukiem z pracy za to że podgryzała bułkę pracujac na dziale PIEKARNICZYM!!!!!!Nigdy nie zrozumiem moralności gościa o pseud. [usunięte przez moderatora] jak można być taką totalną gnidą .Rozumiem kompleksy małego człowieczka z małego miasteczka ale żeby być aż taka [usunięte przez moderatora] dla swojej koleżanki z pracy??Żal mi faceta i firmy którą reprezentuje i mam nadzieje że prędzej czy pózniej zrozumie że w Naszym pięknym SZCZECINIE jest tylko i wyłącznie niechcianym gościem...
2013-10-02 13:24:03
guliwer on juz by wyleciał ale zato że wywala ludzi za darmo i sie zneca psychicznie nad ludzmi został poprostu ta cała klika znim sie trzyma facet niema pojecia o ochronie i traktowaniu ludzi a puzniej sie cyka na ulicy pozdrawiam były pracownik t panie kierowniczki kas wcale niesom lepsze ludzie bez pojecia o pracy i wykształcenia przyhodzi byle kto do pracy jest tam kilka osób spoko ale to garstka
sasin 2015-05-17 14:37:38
Pracowałem w markecie Carrefour w Szczecinie,wykładałem towar praca bardzo ciężka, zgrana ekipa plociuchów,I podlizuchów,zarobki śmieszne ,zawsze dostaniecie do roboty to najgorsze! a tamci będą stać i się z was śmiać!atmosfera wręcz patologiczna! kierownictwo leniwe! fałszywe! i chciwe! odradzam bycie niewolnikiem tych zachłannych ludzi...
Ewelina 2015-05-17 14:49:29
tez tam pracowałam całkowicie zdegenerowani ludzie,Ochrona na ul Wiosennej w Carrefour sami idioci i negatywni debile!wykładałam towar,i nigdy więcej kierownictwo jak w jednym z opisów wykorzystujące i nie ludzkie!nie do konca uczciwe patrzą tylko na swoje dupska !i nie rzadko to bardzo spasieni Hipokryci!!przestrzegam przed takimi zleceniami!!
kajh 2016-04-04 10:50:07
@iuyt w dziale IT można zdobyć doświadczenie, bo to tylko staż...a jak wiadomo staże zazwyczaj nie są dobrze płatne. A ile tutaj można zarobić na takim stażu?
Zostaw swoją opinię o Carrefour Polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska