brak logo

Warkom

Poznań

Opinie o Warkom

anonim 2010-04-19 12:42
Zdecydowanie nie polecam. Pracowałam w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego i uważam ten okres za zmarnowany. Płaca marna, niekompetentny kierownik(chyba nie nadający się na to stanowisko),Ledwo jeżdżące narzędzia pracy.Systematycznie malejąca sprzedaż produktów. Praca jest okej ale tylko w obliczu ogromnej desperacji.
Antek 2011-02-18 13:21
Nie mogę zgodzić się z moją przedmówczynią. Pracowałem tam około roku rówież jako PH - i moje odczucia są trochę inne. Firma nie jest idealna - ale jeżeli chodzi odział sprzedaży to nie jest tak fatalnie.
Park maszynowy ok tylko Pandy ,ale wszystkie nie starsze jak 2 lata w pełni sprawne, kierownik - jak lubisz być kopana w tyłek i zajechana to szukaj takiego kierasa - tu były jasno określone cele i zadania - wszystko. Może ty pracowałaś w innej Firmie sprawdź.

Karol 2011-02-18 13:48
Dziwne ,że jak ludzie piszą to,już nic dobrego - firma jak wiele innych ma swoje zalety i wady - fajni ludzie, kierownicy wiadomo jak kierownicy muszą być i żadko kto dobrze o nich pisze, kasa szału nie ma ale jest praca. Ja nie narzekam.Było całkiem Fajnie
anonim 2011-04-15 07:45
Pozytywne opinie to chyba prezesowa pisze!! Ludzie na produkcji zarabiaja po 1000 zł!!!- nawet po 8 latach!!! Wyzysk max. W dziale wydawki mozna zarobić ciutke więcej ale za 250 godzin!!! Dziś tam pracujesz a jutro juz możesz wylecieć bez powodu. Nie szanują ludzi-to tylko roboty ktore mają robić na wakacje niewyksztalconego zarządu. Najwyższe kierownictwo śmieje się z pracowników produkcyjnych, że za takie pieniądze na nich robią. Jedynie co to można (jak wszedzie) wśród współpracowników poznać ciekawe osoby-jedyny plus.
nati 2013-01-07 03:44
tez tam pracowałam. Bajka to to nie jest wręcz przeciwnie jeśli macie inna ofertę pracy to z niej skorzystajcie tam to szkoda nerwów i stresu. totalny wyzysk człowieka przez człowieka. tylko współpracownicy są ok
malkon 2016-05-19 17:05
łapka, może to jakaś spodziewana zmiana. Jakby pracowink firmy mógł się wypowiedzie bede zobowiązany.Chciałem do nich się na praktyki zapisać ale teraz nie wiem czy coś z tego będzie - może akurat nie szukają już..
Iwona 2017-04-27 14:13
Pracujesz w Warkom? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?
Zostaw swoją opinię o Warkom - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warkom