Opinie o Profi-Styl Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Profi-Styl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Profi-Styl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi-Styl Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Luidzi

Jeśli jest się szeregowym pracownikiem to tak już jest, że trzeba się dostosować do wymogów szefa!!

nie polecam
@ByłyLakiernik

racja

Karo

Pisaliście tutaj rok temu, że zarobki 2300 na rękę. Potem ktoś pisał, że się bardzo poprawiło, ale do ilu PLN, nie podał. I nie wiem, jakiego to stanowiska dotyczyło, bo 2 lata wstecz było ogłoszenie dla magazyniera, gdzie stawki startowały od 3700 brutto. To o jakim stanowisku pisaliście, bo się stawka magazyniera nie zgadzała, chyba że była wielka obniżka pensji z 2021 na 2022 rok. Wątpię. Ile od 01.01.2024 zarobi magazynier?

@Alojzy

Godzinowa netto to teraz 21,75 PLN, czyli do tego dodać ok. 10 zł, czyli nadgodzina daje ze 30 PLN? Powiedz, czy dobrze kombinuję. Widać, że się znasz na stawkach i tych rzeczach..

Mateusz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Moja opinia na temat tej firmy Negatywna !!! Dlaczego ? a wiec tak Aplikacja Rozmowa telefoniczna Rozmowa o pracę wszystko OK...człowiek zadowolony przychodzi i wykonuje wszystkie polecenia pracodowcy przelożonego... nawet wyrywanie czy tam obcinanie Bambusów na placu (oczywiscie nic do tego nie mam, ale czlowiek idzie na produkcje rolet czy pakowania tych rolet a dają go do takiej pracy dodatkowo podczas tej pracy w ogrodzie skaleczylem noge byl pret który wbił mi się do nogi tak tam jest ) 7dni pracy na czarno umowa o pracę na 1 msc i zobaczymy co dalej... tak jak w moim przypadku umowa nie dobiega do konca człowiek dowiaduje się że ma już nie przychodzić ,powód że musi brać "odpowiedzialność za coś" no przecież wykonujac prace i polecenia to chyba bierze odpowiedzialność. Według mnie szukają " frajerów" na miesiac by odwalić za nich robote i do widzenia. Szkoda czasu tracić i starać się tak jak ja czlowiek ma nauczke. I nie tylko mnie tak potraktowali lecz 3 osoby przedemną też wiec nie jestem sam :) Śmieszne jade tam jeszcze do biura odebrać papiery.

Luidzi

ByłyLakiernik
@Luidzi

Wymogi wymogami, naciąganie prawa i zarozumiałość to coś innego.

nie polecam Nowy wpis
@ByłyLakiernik

racja

Laura Nowy wpis

Ktoś tak ładnie pisał o dziewczynach z rolet :D Ale ja w ogóle nie znalazłam ogłoszeń z pracą na produkcji tutaj, nawet nie wiem, ile te dziewczyny zarabiają montując rolety. Kto napisze? Jak magazynier ma najniższą, to kokosów się nie spodziewam, ale może chociaż praca nie akordowa?

Achim Nowy wpis
@Laura

Nie wiem jak teraz, nie pracuje tam od 4 lat, jeśli pracujesz i masz charakter, to zarobisz, nadgodziny rzadko, jeśli są, to płacą normalnie, nawet coś dorzuca, zależy jak Cię widzą, wolne czy urlop, bez problemu, przynajmniej u Zbyszka, zawsze się mogłem dogadać.

Karo

Alojzy
@Karo

Najniższą krajową na stanowisku magazynier Trzeba jeszcze wiedzieć jakie są obowiązki z tego co pamiętam na takim stanowisku w tej firmie będziesz robił wszytko

Kacha
@Alojzy

To ile teraz będzie po tych podwyżkach noworocznych netto? No i daj znać, czy poza najniższą o której piszesz, firma płaci jeszcze jakiekolwiek dodatki. Czasem taki benefit w postaci premii potrafi zrobić pensję całą. Jak to wygląda?

Alojzy
@Kacha

Najniższa krajowa w 2024r. Wychodzi 3200 zł . Premię dodatki ? A co to ? Zapomnij w tej firmie o premi i dodatkach , masz tylko 50% do nadgodzin .

@Alojzy

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Profi-Styl Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Cyk

Najlepszą opcją sprawdzenie firmy jest praca w tej firmie , nie polecam niższe negatywne opinie są w 100% zgodne z prawdą . Jeśli ktoś pyta o zarobki nie polecam

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Profi-Styl Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Polecacie aplikować na operatora linii produkcyjnej? Bo firma właśnie ma taką rekrutację. W sumie to czemu szukają nowych osób? I czy wiadomo wam coś na temat aktualnych zarobków? Bo w ofercie nie podali. Piszą tylko że jest ubezpieczenie na życie, ale w całości firma to finansuje?

Pracuś

Będę szczery praca nie obiega od innych zarobki bardzo się poprawiły więc polecam

Ktoś

Trzech prezesów, zmieniają się co trzy miesiące. Kazdy gada co innego gdy proeadzi spółke. Wynagrodzenie woła o pomstę do nieba. Byle sobie wypłatę fajną dają. Ostatecznie nie polecam. Dziewczyny z biura pupilki donoszą do zarządu. Jeden przedstawiciel stoi pod drzwiami i podsłuchuje. Masakra.

Dominika

Czyli tutaj maksymalnie można zarobić 2300 netto skoro podobno żadnych premii nie ma? Chociaż widzę, że to podobno na start, więc to jakich średnio stawek dalej można dojść i po jakim czasie?

trójca święta

z tego co się dzieję w tej "firmie" szłoby dobry film nagrać, kodeks pracy łamany na każdy możliwy sposób, proces produkcji amatorka i średniowiecze, serdecznie nie pozdrawiam odklejonych od rzeczywistości prezesów, dziękuje dobranoc

Marzena
@trójca święta

zgłaszałeś do Państwowej Inspekcji Pracy? Jak przedstawiają się zarobki w 2022r po podwyżkach?

@Marzena

2300 netto

@Marzena

2300 netto na start

Aleksandra

Ostatnio z takich dłuższych opinii były tutaj tylko opinie klientów, mnie jednak interesuje raczej opinia z perspektywy pracownika. Dlatego jeżeli są tu osoby, które pracują w Profi, to byłoby super, gdyby powiedziały coś o tym, co sądzą o tej pracy. Na początek chciałabym się dowiedzieć, co proponują na rozmowie. Są jakieś atrakcyjne premie?

@Aleksandra

Premi brak, całkowity brak premi

Eldorado
@Aleksandra

Tak, jak najbardziej nadgodzina 20% więcej płatna ????

Jan Zdzisław Maria Maternowski

Więc tak. Na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych wszystko wygląda super. Proszę czekać jutro zadzwonimy jutro w celu podpisania umowy itp. Zadzwonili i powiedzieli że sprawa nieaktualna na co najmniej trzy miesiące i że będą redukcję zatrudnienia bo mieli pożar. Cały ten pożar to dwie sekcje PSP które nie spędziły tam więcej niż 15 minut (podobno pożar przedłużacza) Zalecam ostrożność przy wyborze pracodawcy. Coś kręcą....

Paulina klientka

Do rolet niemam zastrzeżeń bardzo ładne z wyglądu i łatwe w montażu. Obsługa na 1 gwiazdkę. Dwukrotnie dostałam zły wymiar rolety. Nie mogę doprosić się, żeby odebrali ode mnie zły wymiar rolety. Nie dostaje odpowiedzi na wiadomości. Jedyna wiadomość, że ważne, że otrzymałam dobry wymiar.

Chrop

Praca dla ludzi mało ambitnych, w obskurnych warunkach. Dobra dla jakiegoś młodziaka po szkole, ale nie dla ludzi którzy mają rodziny i jakieś cele w życiu.

Paulina
@Chrop

@Chrop, piszesz o produkcji? Nie wspomniałeś nic, jak finansowo ona wygląda. Mnie zastanawia praca w sprzedaży Profi, ale nie widzę ogłoszeń. Mógłby też ktoś napisać, jakie warunki mają handlowcy.

Jacenty

Do pracy nie idziemy prowadzić spotkań towarzyskich tylko wykonywa swoją pracę! Spoko firma.

ByłyLakiernik

Witam, pracowałem dla firmy jakiś czas jako lakiernik proszkowy (umowa jako magazynier - pani w biurze stwierdziła, że tak musi być bo nie wie jakie badania są dla lakiernika) w oddziale Bytom. Informacje jakich udzielę są dla osób starających się o przyjęcie do pracy na dowolne stanowisko, wystarczy zapytać o poniższe na rozmowie kwalifikacyjnej żeby zweryfikować "wiarygodność" firmy i mojej wypowiedzi. Zacznę od tego, że zarobki są słabe w zależności od umiejętności 1700-2100 netto gdzie na umowie minimalna krajowa a reszta jako "premia uznaniowa". Nadgodziny oraz soboty płatne +20%, niedziele i święta +20% i 50 zł "do ręki" gdzie, żeby otrzymać plus za niedzielę trzeba zrobić 8h w sobotę i min. 6h w niedzielę. Nadgodziny i weekendy mimo zapewnień szefostwa o ich sporadyczności są, jest ich dużo i z reguły nie można odmówić. Na oddziale Bytom nieporządek, brud i pleśń w pomieszczeniu socjalnym, lakiernia zawalona elementami z których już nie będzie pożytku, kabina, pistolet i piec już mają za sobą najlepsze lata ale nie ma mowy o modernizacji liczy się tylko ILOŚĆ. Starą farbę wyrzuca się prosto do śmieci na życzenie szefostwa. Firma liczy 3 szefów, pracują 2 miesiące po czym jest zmiana. Jak nie trudno się domyśleć każdy ma inne zdanie co do pracy więc co 2 miesiące trzeba się dostosowywać do widzimisię (1 lubi porządek, 2-gi lubi się nagadać, 3-ci ten niby "najtwardszy" ilość ilość ilość). Przy założeniu, że Bytom obsługuje stany magazynowe, wysyłki na sklepy w Polsce i zagranicę w karnisze drewniane i lakierowane a produkują to 4 osoby (a zarządza 3 szefów) proszę sobie wyobrazić jak "lekka" jest praca a jakie pieniądze są oferowane. I na koniec zapomniał bym dodać, że idąc na lakiernika w jednej osobie jesteś magazynier-lakiernik-pracownik produkcji-pracownik utrzymania ruchu-pracownik gospodarczy-budowlaniec.

Kamil

@kao a posiadasz wiedzę na temat zarobków, czy pensja jest adekwatna do wymagań na to stanowisko? Może ktoś z Was pracował lub pracuje w Profi-Styl producent karniszy i mógłby się podzielić swoimi przemyśleniami na temat warunków pracy w tej organizacji? Chętnie się dowiemy co myślicie o tym.

kao

teraz szukają także do Kołobrzegu na to samo stanowisko. Wymagania są dość duże, nie ma co kryć.. Ciężko temu sprostać, głównie oczekują wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo no i min. 3 letnie doświadczenia. Pozdrawiam.

Geniu

Praca fajna na pół roku, idealna na zdobycie doświadczenia. Zarobki nie satysfakcjonujące i brak podwyżek po dłuższej pracy w firmie, bardzo dużo ludzi na stażu z Urzędu Pracy, które po jego skończeniu przyjmowane są na 3 miesięczną umową zlecenie, po czym dziękuje się im nie przedłużając umowy. Szefostwo kontroluje pracę, bardzo dużo kombinują chcąc nas uwalić na wypłacie.. Przymusowe zostawanie na nadgodzinach całego magazynu. Plusem tej firmy na pewno jest młoda i sympatyczna ekipa oraz praca na jedną zmianę.

Zostaw merytoryczną opinię o Profi-Styl Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Profi-Styl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profi-Styl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi-Styl Sp. z o.o.?

Profi-Styl Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wawelska 9
    41-700 Ruda Śląska