Opinie o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) w Poznań

Czy w firmie Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) są regularne szkolenia pracownicze?

giekus Nowy wpis

ta na (usunięte przez administratora) :)

Vitalovit Nowy wpis

Ogólnie praca ciężka. Nieraz po pracy zwłaszcza na mroźni (-23°) nie miałem siły na nic. Kierownicy zmian są w porządku , służą pomocą ale pomiędzy zmianami panuje toksyczna atmosfera. Rotacja pracowników z Ukrainy bardzo duża. Jak przyjdzie jakiś polak i będzie chciał dostać umowę o pracę to każdy przeciera oczy ze zdumienia. Generalnie jeżeli chodzi o pracę na krótszą metę to można przyjść popracować i szukać innej w międzyczasie. Praca na 3 zmiany. W niedzielę zaczyna się o 19 i kończy o 3. Dodatkowo czasami trzeba przyjść w niedzielę na rano do pracy na sałacie (przeważnie na pracownika to będzie kilka razy w roku ,2-3 około +/- , nawet zmianowi czasami przyjdą wtedy). Konkurencja między zmianami i donoszenie na siebie nawzajem do kierownika magazynu na porządku dziennym. Kierownik Magazynu spoko.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzielny kierowca Nowy wpis

Ta pani sekretarka z pierwszego piętra jeszcze tam pracuje?Co chce załatwić załatwić z dokumentami to nigdy tam nikogo nie ma

Czy po rozmowie w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy firma Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Bardzo były pracownik

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałem 3 lata temu jako picker na "McDonaldzie". Praca jak praca na każdym innym magazynie. Ciężka, fizyczna, normy dokręcone pod kurek. Płacili wtedy lekko powyżej średniej na tym stanowisku w okolicy (z premią za wykonanie normy, bez niej było cudów). Brygadziści również byli w porządku. Starali się pomagać, uczyć, zarządzać zespołem, wyznaczać zadania, a przede wszystkim traktowali ludzi z szacunkiem. Tego samego nie można powiedzieć o samej firmie. Organizacja od najwyższego promowała traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Po prostu pracownik był gorzej traktowany jak cyferka w excelu. Nie miało tutaj znaczenia na jakim stanowisku jesteś. Kierownik, czy magazynier, nikogo firma nie traktowała jak człowieka. Wśród pracowników wytworzył się swojego rodzaju syndrom sztokholmski. Firmę trzeba było wychwalać. Zwykłe powiedzenie że "dzień w pracy był OK" było niedopuszczalne. Dostawałeś wtedy etykietę marudy i mogłeś już się nie wypowiadać nigdy więcej. Każda kolejna wypowiedź już była uważana za narzekanie niezależnie od treści. Norma była wyższa niż wszędzie w okolicy. Powstał nawet żart że przeciętny czas życia pracownika HAVI wynosi 1,5 tygodnia. Tak szybko ludzie uciekali z od nas. Rotacja pracowników z Ukrainy była ogromna. Jak w końcu znaleźli sumiennych, którzy zostali z nami na dłużej i przykładali się do pracy, to okłamali ich,wykorzystali i wyrzucili. Jak HAVI spłonął magazyn pod Warszawą. Cała praca została przerzucona na inne magazyny. Po tym jak wypruwaliśmy sobie żyły ponad normę, przyjechała do nas sama prezesowa na Europę środkowo-wschodnią. Wychwalała przez 30 minut jak to wspaniale poradził sobie sztab kryzysowy. Następnie dostaliśmy zj... ochran jako magazyn że wieczne z nami problemy. Nie był on delikatny, ale nie będę przytaczał dokładnych cytatów. Podsumowując. Jeżeli nic się od tego czasu nie zmieniło to nie polecam pracy w firmie. Jeżeli Waszym marzeniem nie jest wychwalanie pracodawcy i praca tak ciężka że nie będziecie mieli siły na życie (zwłaszcza na mrozie -23*C), to poszukajcie jej gdzie indziej. Bezrobocie jest niskie, a magazynów w okolicy od groma.

Leon

Czy jest jakiś powód, że przestaliście zamieszczać tu swoje opinie o pracy bo firma ogólnie ma dobrą opinię.

Pawlo

Może ktoś podpowiedzieć email na jaki można wysłać cv na kierowce do havi logistic koninko???Bo szukam w necie ale nie mogę znależć ani zadnego ogłoszenia do nich ani adresu email.

Irek

Gdyby każdy robił swoją robotę jak należy to nikt nie maiłby powodu na skargi!!! Firma dobra więc szanujcie.

kolo

Ile można zarobić na stanowisku magazyniera ?

JAB na szczęście byly pracowni

Nie polecam pracy tam zwlaszcza na zmianie tam gdzie (usunięte przez administratora) Hipokryzja na najwyzszym poziomie zwlaszcza PIE, ktory innych sperzedaje do kierownika a sam robi sobie co chce. Nie wiem za co ma zastepstwo chyba za wchodzenie kierownikowi pod biurko. Doświadczyłem ich brudnych gierek na własnej skorze. Mam nadzieję ze ktos sie w koncu za to weźmie. Praca fizyczna. Niestety swieta i weekendy tez sie zdazaja.

Kierowca zawodowy

Witam!!Jak teraz wygląda praca kierowcy?Jakie zarobki?Czy tyle ile zarobisz masz na papierku?I czy faktycznie jest to praca w soboty,niedzielę i święta???

Kierowca
@Kierowca zawodowy

Witam. Praca kierowcy w havi jest specyficzna taka jak była nic się nie zmieniła, jest ciężka , jak poprzednie wypowiedzi. Kierowcą jest się po części ,do obowiązków kierowcy należy jeszcze wiele rzeczy np. rozładunki aut na punktach, po kilka punktów na trasę od 5 do 10-12, praca fizyczna ponieważ do kilku klientów towar jest dostarczany na wózkach pchanych przez kierowcę. odbieranie zwrotów od klientów i segregacja po trasie na magazynie, Dużo papierkowej roboty i przy komputerze .Ogólnie poprzez zamknięte niedzielne markety dużo więcej pracy przez to. Praca jest w soboty i święta jeżeli chodzi o niedzielę to wyjazdów w dzień nie ma, zaczynają się w nocy, oczywiście wszystkich weekendów i świat każdy kierowca nie pracuje, Pauzy muszą być , nie ma raczej żadnych przegięć tacho wszystko na legalu. Wyjazdy głównie są w nocy i powrót w dzień. Pensja jest cała na konto,wszystko na papierze, zawsze do 10 każdego miesiąca. Auta praktycznie nowe , jakieś naprawy czy przeglądy to na serwis , kierowca nic nie tyka.

@Kierowca

Zechcesz nam powiedzieć, jak długo już pracujesz tu? Masz bardzo obszerną widzę na temat firmy Havi Logistic, więc pewnie kilka lat masz już za sobą jako kierowca. Czy mógłbyś nam jeszcze doprecyzować, czy istnieje w firmie możliwość dorobienia sobie jakiegoś rodzaju premii? Jak to wygląda w praktyce?

Kierowca zawodowy
@Marta

Trochę pracuje , może już za długo nie wiem, ale powoli człowiek ma już dość tych nocek i pracy w święta. Co do premii to jasne że można dorobić sobie premie, jak przyjdziesz w święta do pracy zamiast spędzać czas z rodziną to sobie dorobisz bo za ładne oczy nie płacą. A propos Pani Marto widzę że udziela się pani od jakiegoś czasu ,wypytuje pani co, gdzie, za ile, kto , jeśli jest pani zainteresowana pracą w havi to proszę przyjść na rozmowę i dowie się pani konkretów u źródła, to nic nie kosztuje. Wypytuje pani ogółem o wszystko o różne działy wywnioskowałem że nie chodzi pani o pracę w Havi , niech pani nie zawraca głowy niepotrzebnie.

@Kierowca Nie polecasz pracy w firmie Havi Logistic tylko ze względu na niesatysfakcjonujące Ciebie zarobki oraz konieczność pracy w dni, o których wspomniałeś? I czy na pewno jest tak, że trzeba w te dni pracować? Pracownik nie ma żadnego wyboru? Jeśli mógłbyś na ten temat się wypowiedzieć to będę Ci wdzięczna.

Kierowca

Witam pracowałem jako kierowca w havi nie polecam praca ciężka nocki niedzielę święta niskie zarobki

@lucky look jak widzisz poprosiłam o szczegóły, bo ogólna informacja, że firma jest ok nikomu się nie przyda. A jak merytorycznie ją wytłumaczysz to może komuś pomóc w podjęciu decyzji o aplikacji do Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol).

@lucky look czy zdradziłbyś o jaki dział chodzi? Rozumiem, że ogólnie firmę polecasz? Czy chciałbyś w skrócie powiedzieć dobre i gorsze strony pracodawcy jakim jest firma Havi Logistic - DC Poznań. Informacje te mogą się przydać osobą szukającym pracy w tej firmie.

lucky look
@Marta

Myślę że moja wypowiedź jest wystarczająca. Co książkę mam napisać? Chyba napisałem że dla mnie firma była ok. Czytać że zrozumieniem nie umiemy? Czy bawisz się w dziennikarkę i chcesz plotek i pikantnych szczegółow

lucky look

Witam, na wstępie zaznaczę że to nie jest praca dla mięczaków, jeśli przyjdziesz i będziesz chciał pracować i umiesz czasem ciężej popracować niż zwykle to możesz liczyć na zatrudnienie i stabilną pracę. Ogólnie każdy dział ma swoje lepsze i gorsze strony. Jednak nie polecam działu gdzie kierownikiem jest niejaki P.N. Tak naprawdę jego zmianą rządzi jego dziewczyna a on jest tylko pachołkiem i konfidentem, każdego zagania do kierownika magazynu i najlepiej jakbyś po 2 dniach robił normę bo jak nie to od razu zostaniesz odpowiednio zaszufladkowany, ogólnie toczą się tam wojenki pomiędzy drugą zmianą z BP/Shell, jak chce przyjść dziewczyna to ma jeszcze gorzej bo tam ludzie patrzą Ci na ręce i obrabiają dupsko, a zwłaszcza ta dziewczyna kierownika P, miesza i nastawia innych przeciw Tobie jak sie nie wyrabiasz.Z tego co wiem i ludzie mówią to na tej drugiej zmianie BP/Shell jest bardziej spoko. Jak dla mnie firma w porządku jednakze nie bylo mi dane tam zbyt dlugo popracowac , czasem jest ciężej czasem lżej, zależy jaki okres.

Rozmieszony !!!

Sorry, Kajetan Tobie nikt nie gotuje, ze te "wióry"obiadem nazywasz?.A jeśli chodzi o socjal to jakieś 15 lat temu te kwoty IMPONOWAŁY,a teraz jak smak Twojego obiadu,smacznego.

Kajetan Rejtan

W sumie wszyscy piszą o pracy kierowcy, a na magazynie też kolorowo nie ma. Ostry zapierdziel w soboty, święta, na MCD dodatkowo niedziele, dużo dźwigania ciężkich żeczy, po kilkanaście ton codziennie w szybkim tępie, przychodzisz i nigdy nie wiesz czy o czasie wyjdziesz i to często nie dlatego, że dużo roboty, ale dlatego, że w biurze coś pomylili i ogólnie bajzel; w sezonie 3-4 soboty pracujące. Do tego jeszcze chłodnia na mcd, mroźnia -20. Ludzie tacy sobie, wzajemnie wszyscy sobie (usunięte przez administratora) obrabiają, choć jak trzeba to niektórzy ewentualnie pomogą. Ciągłe wojenki i kłótnie MCD i BP/Shell. Dużo nowych przychodzi, czesto na kilka tygodni tylko, trzebe przeszkalać a potem jeszcze za nich roboć bo nie nadążają (nic dziwnego). Na plus obiady i socjal jak jesteś na umowie o pracę.

Atrakcyjnyklaun

Nie. Lepiej iść na prywatkę i je..ać cały tydzień samemu. W Havi nawet do Wrocławia jedzie się w podwójnej. Jak masz dobrego zmiennika to i się wyśpisz. Następny dzień wolny. 26 dni urlopu, gdzie byczysz się w domu, a kasa jak w robocie, trzynastka, wczasy pod grusza, dyspo J i J oraz A co Cię traktują jak człowieka, pełna kulturka. Ale widać niektórym za ciężko. Po trasie z Poznania do Szczecina chcieliby 2 dni wolne. Te bzdury wypisują największe labasy akurat, co chcieliby nie robić nic, zarabiać po 5 tysięcy i być całowanym w tyłek. Moim zdaniem kilku kierowców jest do wyje..nia. Do biedry na kasę jak stękacie, bo trzeba wózek pchać, albo w nocy jechać. Do dhla po 50 stopów, albo w trasę 3 na 1, żebyście dom na widokówkach oglądali. Jeszcze takim baranom impreze na koniec roku robią i paczki dla dzieciaczków dają, żeby tym bardziej pluli na firmę, gdzie ludzie po tyle lat pracują. Zwolniłeś się, to na ch....j opluwasz? A jak robisz to rób, a nie wylewasz smrody na porządną firmę. Co chcesz osiągnąć wypisując te brednie? W sieci każdy jest anonimowy, ale pójść do biura i powiedzieć jak mi ciężko to nie ma kozaka. Napiszę jeszcze raz. Jak komuś w Havi dc Poznań źle i ciężko, to nigdzie nie robił, albo jest leniem do kwadratu. I módlmy się tylko, żeby jak najdłużej było tak na poziomie jak jest. Bo nic nie jest dane na zawsze i może się poje....ać. A wtedy będzie płacz i wspominki po dziadtransach z oponami na drutach, jak to w Havi było wszystko na legalu i jaki ja byłem głupi...

Zostaw merytoryczną opinię o Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) - Poznań

• Jak się pracuje w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Zobacz opinie na temat firmy Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)?

Havi Logistic - DC Poznań (dawny Logpol)