Błysk sp. z o.o.

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Błysk sp. z o.o.

jasio 2010-03-09 13:10
omijac z daleka
HuBABUba 2010-05-12 15:51
A jak się ma sytuacja z kierowcami w tej firmie ?
poirytowany 2010-05-22 13:34
Praca kierowcy wygląda nieco lepiej, jeśli chodzi o zarobki - wychodzi około 1300zł na początek z tego co wiem. Jeśli chodzi o samochody to porażka, są stare i często się psują. Same rozworzenie towaru to różnie - zależy jak zapakują samochód, czasem jest ok, a czasem niewiadomo co do czego, niepozaklejane kartony co powoduje ze wszystko wypada, albo źle owinięta paleta i przy pierwszym ostrzejszym zakręcie wszystko jest zmiksowane. Ogólnie praca kierowcy lepsza, bo na chali to totalna porażka!!!!!
?? 2010-06-07 19:54
a jak z pracownikami biurowymi albo sekretarkami?
BRZOZA PALMOLIVE ;-) 2010-10-24 20:11
Pracowalam tam krotko, ale najwiekszy problem to dojazdy :-( a praca jak praca - wszędzie trzeba zapieprzac :-) Pozdrawiam super dziewczyny z kosmetyki - dzieki za cierpliwosc ;-) szkoda ze nie mam fotki "z wysokosci"
anonim 2011-09-21 22:46
pracowałam w tej firmie na dziale sprzedaży i jestem zadowolona z pracy... ludzie, którzy sie tutaj wypowiadają w sposob bardzo negatywny to zazwyczaj ci, ktorzy pracowali na magazynie w tej firmie, siedzieli z fajka i kawa zamiast porządnie ładować towar na samochody :) jest to bardzo duża firma więc łatwo jest komuś schować jakiś produkt pod kurtka i go ukraść.. na szczescie to szybko wychodzilo na jaw (kamery) i tacy ludzie zostali zwolnieni :) praca bardzo w porządku, ludzie ambitni no i do tego świetnie prosperujące drogerie Visage i sieć DROGERIE POLSKIE.
a ten kto zazdrosci \\\"pałacyku\\\".. no coz, natura Polakow :) zawsze tak będzie.. jak ktos sie dorobi to jeden drugiemu zyc za to nie da :) załosne!
Kierowca 2013-03-17 14:00
Ile można zarobić dowożąc towar ?
Anonim 2013-06-19 05:15
Czy w hurtownia Błysk jastrzebie zdroj dają coś więcej? Multisport czy tym podobne?
kryspin 2013-10-16 18:18
super firma
2013-10-18 11:19
Pracuje w tej firmie od poltora roku jako kierowca i jestem bardzo zadowoloy podziwiam ludzi ktorzy opowiadaja takie glupoty i nie potrafia uszanowac pracy.Jezeli ktos chce pracowac to bedzie pracowal a co do wyplaty NAJNIZSZA WYPLATA JAKA DOSTAEM TO BYLO ( usunięte przez administratora ).Ale tez sa miesiace ze bywa tej wyplaty( usunięte przez administratora ) wszystko zalezy od tras i wywozu. Wiadomo jak wszedzie sa dni lepsze i gorsze raz aldunku masz 1000kg a raz 1500kg a nieraz 400-500kg. Punktow do rozwiezienia masz np 20 albo bywalo 7 czy 8 . Szefostwo tez calkiem w Porzadku. Z Najlepszymi Pozdrowieniami dla Wszystkich Pracownikow POZDRAWIAM !!!!
greg 2014-01-14 21:07
witam,jak jest z przyjeciami do firmy?obecnie jestem kierowca jednej z firm w opolu,ale pochodze z j-bia i chce tam powrócić...jakie są szanse na zatrudnienie?.dzieki pozdro
marco 2014-02-17 20:23
Mam pytanie chce sie przyjac jako kierowca czy sa w Firmie Błysk przyjecia i jaka jeste sznsa ze sie dostanie prace jako kierowca.Z gróry dziekuje za informacje.
lejton 2015-01-02 09:58
a ja mam pytanie,kim lub jakim trzeba być kierowca że by złapać sie tam na etat???składałem sam osobiście cv jak i aplikowałem,dzwoniłem i pytałem,zawsze ta sama odpowiedz ''zadzwonimy''...po raz który pojawia sie info o naborze,a telefon milczy...mam prawko prawie 10 lat,jezdziłem juz busami...no chyba ze u nich auta maja wiecej niz 4 koła i kierownice za siedzeniem,to zrozumiem
grzesiu 2016-03-13 13:37
Możesz aplikować na Przedstwiciela Handlowego masz również wybór w jakim miescie chcesz rozpocząc pracę, wiec to duże udogodnienie, nie narzucają miasta i dojazdu do pracy, jest również umowa i auto słuzbowe.
edf 2016-05-06 12:12
no i na takim stanowisku to na pawde sporo mozan zarobic
domator 2016-07-12 07:17
Jeżdże teraz ciężarówką na międzynarodówce, kasa piękna, ale jestem gościem w domu i chcę poszukać czegoś na miejscu jako kierowca. Jaka wypłata i ile godzin dziennie? Soboty też? Są jakieś obciążenia finansowe? Pozdrawiam
meks 2016-07-13 20:24
a ja, chcialem zapytac jak to wszystko wyglada na stanwosiku magazyniera, czy zajmujesz sie glownie wykladaniem towaru, rozpakowywaniem ,liczeniem i wysylka? Czy kazda osoba jest za cos odowiedzialna?
adi 2016-12-04 09:47
mam pytanie jaki jest zarobek w tej firmie za jako kierowcy
Joanna 2017-04-04 12:41
A na jakie warunki zatrudnienia można obecnie liczyć? Chętnie usłyszymy od pracowników Hurtowni Błysk.
m 2017-04-28 18:35
A jak tam dojechać z J-bia ??? nr autobusu
Joanna 2017-08-20 20:31
Czy prowadzona jest aktualnie rekrutacja na nowe stanowiska w Błysk sp. z o.o.? Dla osób potencjalnie zainteresowanych ofertami pracy będzie to cenna informacja. W sieci brak ogłoszeń. Skąd dowiedzieliście się o pracy w tej firmie? W jaki sposób pracodawca ogłasza swoje oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o Błysk sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błysk sp. z o.o.